IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 14th April 2008, 22:00
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от grimalkin
Ако сдъвча нещо малко по-твърдо или тракна със зъби. Ако просто си стоя не боли. Благодаря за бързия отговор
Помолете колегата да провери контактите между моста и противоположните зъби. Понякога тези оплаквания се дължат на свръх контакт.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #492  
Стар 14th April 2008, 22:05
grimalkin grimalkin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря за вниманието, май наистина е възможно да е от това, тъй като ми се струва по-висок отколкото трябва да бъде. За съжаление толкова се бях уморила от процедурите околко този мост, още повече със жив зъб и разместилите се от годините зъби, че когато днес усетих лекия дискомфорт бързах да си тръгна и си премълчах. Моя грешка хубаво, че цимента е временен и нещата подлежат на корекция. Лека вечер и мерси още веднъж
Отговори с цитат
  #493  
Стар 14th April 2008, 23:18
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #494  
Стар 15th April 2008, 20:27
grimalkin grimalkin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Уф, по дяволите днес за 3829048238 бях на зъболекар и епичната борба с моят мост продължава. За това време, което мина в направата на все още несполучливия мост, сигурно може да се конструира атомна бомба. Да се отчае човек...
Отговори с цитат
  #495  
Стар 18th April 2008, 13:18
ssss ssss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 5
По подразбиране

"В момента дъщеря ми е на 7 год. Все още е с млечни зъби, но наскоро попаднах на информация за лечение посредством трейнери (силиконови шинички подобни на боксьорските шини). След като се поразрових установих, че в България ги внася една варненска фирма. За съжаление варненската фирма е със затихващи функции и ми се наложи сам да си поръчам от Австралия такива. " Венелинов



Венелинов,тези шини е невъзможно да ги поръчате от Австралия.Ще ви помоля когато говорите нещо да се придържате към истината.Свикнал съм с хипербулите ви,но последно време направо си лъжете.
Отговори с цитат
  #496  
Стар 18th April 2008, 14:30
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Мисля,че не сте избрали подходящия тон и подходящото обръщение към Д-р Венелинов.Не е тук мястото дори,където трябва да се коментират лични отношения.Има ЛС.
Отговори с цитат
  #497  
Стар 18th April 2008, 15:37
ssss ssss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Когато се обърна към вас за някакво мнение или задам въпрос,тогава може да коментирате.Дотогава може да адвокатствате другаде.
Отговори с цитат
  #498  
Стар 18th April 2008, 15:41
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Все пак става дума за мой колега ,който имам за близък ,при това положение няма как да остана безразличен...
Колкото до мое мнение,никак не държа да ме питате каквото и да било,сигурно имате отговор на всеки въпрос
Лек ден!
Отговори с цитат
  #499  
Стар 18th April 2008, 15:48
ssss ssss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Отговори с цитат
  #500  
Стар 18th April 2008, 16:28
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Тук се зачетох за фасетите, аз миналата година си сложих 3 на предните зъби и за сега съм много доволна! Заслужава си! Единия преде зъб ми беше по-тъмен и по-къс, защото беше мъртъв и сега е супер, а 2рия ми беше леко крив, сега въобще не се личи. Не са ми потъмнели още (близо година е минала)!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Козметичнастомотология
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:07.