IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2551  
Стар 10th July 2016, 18:19
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

gabura7 , имам от всичко и синини , и отоци , но това индивидуално. По принцип няма силни болки , по-скоро дискомфорт , но те ти изписват болкоуспокояващи , които се приемат по желание .
Храненето е леко дискомфортно , но се свиква , на втория ден почваш да хапваш по-нормално.престоят в болницата е " приятен " , все пак си в болница , стаята разполага с всички удобства , баня , вц , тв, климатизация , място за придружител .Персоналът е отзивчив .
Вчера минах преглед и промивка при Илхан , който беше доволен от себе си , но за съжаление повече няма да го видя тук , поради негови лични ангажименти . Мисля че ми остават 2 посещения до кабинета му , за махане на тръбичките и финално . Благодаря за пожеланията ,
на теб ти пожелавам успех .
Отговори с цитат
  #2552  
Стар 12th July 2016, 07:21
krisivi krisivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте! Искам да ви попитам как сте процедурали с болничния след операцията. Моята лична лекарка каза, че може да ми издаде за долечение. Вие как процедирахте и какви документи са необходими да взема от болницата?
Отговори с цитат
  #2553  
Стар 12th July 2016, 19:41
Ellennaa Ellennaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 6
По подразбиране


Последно редактирано от Ellennaa : 14th July 2016 на 08:23
Отговори с цитат
  #2554  
Стар 12th July 2016, 21:57
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Поздравявам авторът на предния пост с песента на Хиподил : Нова градска песен
Отговори с цитат
  #2555  
Стар 13th July 2016, 22:31
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Здравейте

Този пост или въпрос е към дамите всъщност... Наложи ми се да спра противозачатъчните си таблетки (които ми даваха безупречна точност на месечния цикъл) и сега нямам идея кога да го очаквам и има вероятност да съвпадне като период с датата на операцията ми

Някой има ли подобен опит и това дали е проблем?

Писах на Джансу, която ми отоговри малко разнопосочно. Каза, че трябва да се консултирам с лекаря си, но мога все пак да се оперирам.

Чувала съм мисля, че не бива да се подлагаш на операция в това време от месеца...

Естествено ще се консултирам с лекаря си, но все пак някой има ли компетенции или опит?

Последно редактирано от anich4ka : 13th July 2016 на 22:33
Отговори с цитат
  #2556  
Стар 13th July 2016, 22:37
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkui Виж мнението
gabura7 , имам от всичко и синини , и отоци , но това индивидуално. По принцип няма силни болки , по-скоро дискомфорт , но те ти изписват болкоуспокояващи , които се приемат по желание .
Храненето е леко дискомфортно , но се свиква , на втория ден почваш да хапваш по-нормално.престоят в болницата е " приятен " , все пак си в болница , стаята разполага с всички удобства , баня , вц , тв, климатизация , място за придружител .Персоналът е отзивчив .
Вчера минах преглед и промивка при Илхан , който беше доволен от себе си , но за съжаление повече няма да го видя тук , поради негови лични ангажименти . Мисля че ми остават 2 посещения до кабинета му , за махане на тръбичките и финално . Благодаря за пожеланията ,
на теб ти пожелавам успех .
Митко, как е почти седмица след операцията?

Възстановяваш ли се бързо?

Зюлейха грижи ли се за теб

Разкажи как минават Истанбулските дни
Отговори с цитат
  #2557  
Стар 14th July 2016, 08:24
Ellennaa Ellennaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anich4ka Виж мнението
Здравейте

Този пост или въпрос е към дамите всъщност... Наложи ми се да спра противозачатъчните си таблетки (които ми даваха безупречна точност на месечния цикъл) и сега нямам идея кога да го очаквам и има вероятност да съвпадне като период с датата на операцията ми

Някой има ли подобен опит и това дали е проблем?

Писах на Джансу, която ми отоговри малко разнопосочно. Каза, че трябва да се консултирам с лекаря си, но мога все пак да се оперирам.

Чувала съм мисля, че не бива да се подлагаш на операция в това време от месеца...

Естествено ще се консултирам с лекаря си, но все пак някой има ли компетенции или опит?

Ако напишеш "цикъл" в търсачката на форума, раздел "Ринопластика", ще видиш, че вече се е коментирало. По време на цикъл кръвта се съсирва по-бавно от нормалното. Затова не е желателно, но все пак е възможно, защото ринопластиката не е от операциите, при които се губи много кръв. Разбира се, информирай опериращия лекар предварително, че ще си в цикъл.

Последно редактирано от Ellennaa : 14th July 2016 на 08:29
Отговори с цитат
  #2558  
Стар 14th July 2016, 09:35
veronika.stoqnova.33 veronika.stoqnova.33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Някой може ли да ми каже, след като сте писали на Дилбер във фейсбука, кога ви е отговорил? Аз му писах за моят случай, преди седмица, прочел го е, но не ми е отговорил...( сигурно съм го шокирала с моя случай и снимките които му пратих след всяка операция как съм изглеждала...
Отговори с цитат
  #2559  
Стар 14th July 2016, 10:29
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Привет , anich4ka . Днес става точно една седмица от операцията и вече приличам на човек ,
като изключим леките синини около очите и слабите отоци от двете страни на носа .
Днес ще ми махат тръбите и вероятно пластината върху носа , така че надявам се да придобия по-чсна представа за резултата от операцията . Зюлейха е супер , грижи се за всичко , все едно си и син или внук , страхотен човек . За Истанбулските дни , не знам какво да кажа . В общи линии разходки из града са възможни преди операцията , после хич няма да ви е до това .
Поздрави на всички , леки операции и бързо възстановяване .
Чироз !!!
Отговори с цитат
  #2560  
Стар 14th July 2016, 14:06
gabura7 gabura7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 46
По подразбиране

Mitkui, колко дни след операцията ще се прибираш? Тези тръбички някакви дренажи ли са или са да пазят носната преграда? Благодаря за пожеланията.
Аничка, чела съм , че не трябва да си в седмицата на цикъла на операция.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.