IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd February 2007, 16:31
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

А прави ли се почивка? И щом има различна големина разфасовки - дали има значение коя ще си взема (освен цената, де )
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd February 2007, 16:39
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

www.citroseptbg.com
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 22nd February 2007, 17:04
MuMu MuMu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 36
По подразбиране

Охх болна съм за 3 път тази зима.Направо почва да ми писва.Пия витамин С,нурофен и какво ли още не...То си е чиста настинка мойто де,ама до 2 дни трябва да съм се операвила Ще се натъпча с хапчета и това е.Иначе за подсилване разтворимото витамин С.Съжалявам,че не го пих преди това.Сега нямаше да съм така
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd February 2007, 09:06
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Благодаря ви, момичета... Аз днес си взех сироп за кашлица, ако почна да пиша розови неща явно е подействал
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd February 2007, 10:33
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Зравейте! Аз вземам натурални хранителни добавки от дрогерии Лечител, които са много ефикасни. Наблягам на плодовете и зеленчуците и от няколко години ваобще не съм се разболявала. Здрава съм и много жизнена.
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd February 2007, 10:36
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

А аз от около 2 год периодично си пия Animal Pak, това са единствениете витамини които съм усетила да ми влияят на организма.
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd March 2007, 22:23
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Аз напоследък се чуствам много зле (постоянно съм уморена и ми се спи), сега си взех 3 от продуктите на Vision, дано да помогнат, а ако не ще пробвам от нещата, за които сте писали на предната страница. Ще пиша как е, уж много добри били, но знам ли...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd March 2007, 10:01
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Провери си хемоглобина, да не е лека анемия?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th March 2007, 01:08
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Ох, че ме притесни... Аз си мисля, че е от много стрес (в работата и личния живот) и от лошия начин на живот (цигари, кафета и неполезна храна)
Вече е крайно време да се поглезя. Мисля че като почина малко всичко ще си дойде на мястото.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th January 2009, 11:26
tekkn0 tekkn0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране Саменто!

За Isoprinosine - личното ми нение е , че е напълно безполезен - още един препарат за правене на пари без особен ефект. Съвсем характерно за продукти, които не са на природна основа. Разбира се, зависи и от имунната система на човека. Тъй като съм пивърженичка изключително на природните продукти и пия антибиотици само в краен ( ама наистина КРАЕН) случай, гласувам за Цитросепта с две ръце! Изключително средство за борба с много болести и неразположения, безвредно, хипоалергично и съвсем не е скъпо. Друго което мога да препоръчам това е Samento или т.нар. "котешки нокът". Взима се на капки като цитросепта, но в различна дозировка - има си упътване в опаковката. По - вероятно е да не го намерите в аптеките - има го в доргериите. Пия Саменто от около 2 години. Всички около мен - близки, приятели изкараха летните, зимни и какви ли не други грипове и вируси - на мен ми нямаше нищо - да чукна на дърво! И съвсем "нагло" си контактувах без притеснения, че някой кашля или киха. Съвсем сериозно! Саментото е подходящо е не само за профилактичен прием, но и при болки в гърлото и други леки неразположения!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подсилваненаимуннатасистема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:50.