IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 17th July 2007, 10:24
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Здрасти Геновева,аз се оперирах преди 10 дни,но все още се пазя.Докторката ми каза 1 месец никакви физически натоварвания,вдигане на тежко или фитнес.Също и да не си вдигам рязко ръцете, че можело да се скъса някой вътрешен шев. Така да се каже,ще се наложи да се пазиш известно време
Отговори с цитат
  #82  
Стар 17th July 2007, 12:44
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

При положение, че си балерина, според мен си за надмускулно поставяне - при него не се закача гръдния мускул,който ти очевидно ползваш много, възстановяването е много по-бързо, а крайния вид на гърдите - много по-скорошен отколкото при подмускулния метод. Също така си мисля, че не е много удачно да слагаш прекалено голям кубик, предвид работата ти.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 17th July 2007, 18:26
genoveva genoveva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: varna ili lanzarote
Мнения: 6
По подразбиране

Ами защо всички тук ми казват че подмускулно е по-новия и по-добрия начин.Вече едва ли не си мислиа че ако си сложа надмускулно и ще увиснат.Апак колко съм обаркана с всички тези подробности с марките протези,формите им и т.н.А някой знае ли във Варна кои доктор оперира през ареолата?
Отговори с цитат
  #84  
Стар 17th July 2007, 20:26
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Кои са тези всички, които така ти казват?!

Тук е всеобщо мнението, че метода зависи от конкретния случай.

Аз съм оперирана във варна през аеролата- д-р Динев. Но съм сигурна, че има и други във Варна, които оперират така. Поразрови се из форума и виж кой друг оперира така.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 18th July 2007, 00:38
genoveva genoveva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: varna ili lanzarote
Мнения: 6
По подразбиране

Да вярно е че не съм се изразила правилно.Имах предвид докторите тук в Испания или поне на Канарските острови оперират вече само подмускулно.Не знам защо.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 18th July 2007, 10:38
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Принципно и тук според лекарите това е по-новия метод.
Но все пак не е подходящ при всички. Например при силно изразена птоза (увисване) няма как да запълни излишната кожа, или поне не толкова добре колкото надмускулното.
При активно спортуващи съвсем пък не се препоръчва, тъй като мускула може да избута имплантанта.

Най-добре се консултирай с няколко хирурга, преди да избереш метод.

По мое мнение от четенето на форума, този метод е по-труден и изисква доста повече умения от лекаря, тъй като възможните усложнения за повече и по-сериозни. Затова проучи хубаво лекарите преди да се оперираш.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 10th August 2007, 11:36
genoveva genoveva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: varna ili lanzarote
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте отново!Четах някъде във форума за някъква застраховка за която трябва да се пита лекаря в случай че се случи нещо с импантите или нещо такова,но не мога да го намеря ако може някой който знае да ми обясни ще съм му много благодарна! :P
Отговори с цитат
  #88  
Стар 20th January 2008, 12:06
lucatoni05 lucatoni05 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

здравеите искам да попитам някои чувал ли е др Недев които работи в Терапията дали е добър в пластичните операции защото ще си правя и съм се насочил към него благодаря за вниманието ако знаете нещо споделете
Отговори с цитат
  #89  
Стар 3rd February 2008, 14:46
sensation_f sensation_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до sensation_f
По подразбиране

Здравейте, някой правил ли си е абдоминопластика при д-р Заякова и имате ли предтстава колко струва? Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 17th February 2008, 06:38
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Кои са тези всички, които така ти казват?!

Тук е всеобщо мнението, че метода зависи от конкретния случай.

Аз съм оперирана във варна през аеролата- д-р Динев. Но съм сигурна, че има и други във Варна, които оперират така. Поразрови се из форума и виж кой друг оперира така.
нахално ли ще е да ми пратиш снимки на новият си бюст,понеже след нялколко дена мисля и аз да си запиша час за операция при Динев?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПластичнахирургиявъвВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:01.