IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4931  
Стар 17th May 2010, 19:37
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Дюканско мляко с "ориз"

Слагаме да ври 250-300мл.мляко с 3с.л.трици
Отделно разбиваме малко мляко с 1 жълтък и 1ч.л. царевично нишесте.
Изсипваме го в топлото мляко и при непрекъснато бъркане чакаме да се сгъсти.Сваляме и слагаме подсладител на вкус и ванилия.

КРЕМ ДЮ-КАРАМЕЛ

6 яйца
700 мл прясно мляко 0,1 %
6 пр. ванилия
20 табл. подсладител

Млякото леко се затопля. Яйцата, подсладителя и ванилиите се разбиват до пухкава смес.
При непрекъснато бъркане леко охладеното мляко се прибавя към яйчената смес.
Пече се в загрята до 150-160 градуса фурна за 40 минути.
  #4932  
Стар 17th May 2010, 19:42
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

http://biblioteka.biberonbg.com/inde...tion=22&page=7
ето и тук
  #4933  
Стар 17th May 2010, 21:05
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

аз пак се омазах-с кебапчета и бира...пак изходна позиция...
Лейди давай стригането,боя си го ям и най му свикнах...
  #4934  
Стар 18th May 2010, 21:11
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Добра ви вечер, кантарът е ужасен показа +1 и съм се депресирала, хапвам каквото трябва и дори увеличих спорта (бях за 2 дни на морето - там походи, плуване, волейбол...). Защо е такъв моят кантар??? Не го обичам вече.

Лейди мерси за рецептите, пробвах крем карамела, но... ужасна готвачка съм явно Нищо де

Дани - гледам си пуснала тема за разделно, не си ли пак на Дюкан? Нещо напоследък чета, че доста хора си сменят диетите и му загубих края

daphne - от доста време не си се мяркала При теб как са нещата?
  #4935  
Стар 19th May 2010, 09:25
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

Лейди, брой ме за кафенцето. Ще ти пиша като дойда в София и ще измислим нещо
Алисън, знам, че Дундьо веднага ще ме обори, ама все пак - като тръгнах преди 2 години на фитнес с инструктор, първото нещо дето ми каза като се качих на кантара, беше да й обещая, че няма да се откажа след седмица като кача 1-2кг., ами ще й се доверя и ще продължа. При хора, които не са спортували дълго, първо се уплътнявали мускулите........Също каза, че 2-3 пъти на седмица (а тя ме държеше по 2 часа) е само за поддържане и тонус.........И какво се отчайваш от един заблуден плюс, я погледни какъв резултат постигаш......определено имаш много повече поводи да се усмихнеш с гордо вдигната глава и на кантар и на огледало, вместо да им се сърдиш....
А аз бях решила да се стягам, но освен, че още не мога да се излекувам и карам на фервекси, мед с лимони и пр. не особено диетични нещица, имах малко стресиращо приключение и 2 дена се тъпча безразборно Надявам се да се хвана в ръце все пак, щото вече яко плюсове са налице и всичко ми се стегна по мене .......а лято иде.....
  #4936  
Стар 19th May 2010, 11:17
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady74
Цитирай:
Първоначално написано от Engel
lady74: Чакаме те на Дюкана, да не се отметнеш?
Успех на всички!
няма - аз като кажа съм сериозна. от 14.05 съм пак на режима и засега успях да си махна 2-те кила отгоре . имам още 3-4 и този път се надявам да успея
А супер! Бях се притеснила
За останалите кг. не се надявай, а просто УСПЕЙ
И аз ще боря толкова, хайде заедно
  #4937  
Стар 19th May 2010, 11:51
Аватара на Ichi
Ichi Ichi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте,

Нова съм във форума, и исках да попитам, тъй като много пъти започвам диетата и правя ударната фаза (в случая бяха 7 дни), но когато свърши и мина във втора фаза, започвам да я нарушавам (изглежда много ми се отваря апетита когато добавя зеленчуци)

Затова исках да попитам на някой случва ли му се и, ако да, има ли някакъв начин да се преодолее...

Благодаря много!
  #4938  
Стар 19th May 2010, 12:21
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране



Ichi, а добре дошла
Кажи сега как караш (или поне се опитваш да я караш) таз втора фаза, и що толкова драстично със 7 дни започваш? Колко кг. имаш да махаш? Като цяло, май колкото по-лесно за спазване си го направиш, толкова по-дълго успяваш да следваш режима (и да сваляш )
  #4939  
Стар 19th May 2010, 12:43
Аватара на Ichi
Ichi Ichi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Много благодаря за отговора!

Имам за сваляне около 8 кг - висока съм 160 и тежа 60 кг.

Правила съм вече десетки опити да спазвам режима, но не успявам, вероятно защото си налагам още по-строги правила, като например - премахвам млякото (и киселото и прясното). Понякога си позволявам малко извара... очевидно така не се получава.

Но вече съм много отачаяна и затова реших да се включа към вас и да поискам съвет... ако обсъдя с някой с опит може и да ми помогне
  #4940  
Стар 19th May 2010, 14:23
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

5 дена ударна правят хора, които имат за сваляне 20+ кг....За 7 не ми се и коментира......Подозирам, че искаш наистина бърз ефект, обаче едва ли ще си помогнеш много така. Бих ти предложила нещо като 3/3, като предварително си правиш уговорка със себе си, че при всяко заместване на смесен ден с ден за чисти протеини, после веднага ще компенсираш с реципрочни дни ЧП. Така сама ще си откриеш подходящия баланс. Ако на всеки втори ден ти писва и хапваш салатка - ОК, просто следващия ден пак си на ЧП и минаваш я на 1/1, я 2/2.....просто следиш за всеки ден със салатка да има ден само с мръвка.
Млякото - на мене също ми забавя адски отслабването, но по малко не пречи (закуска: мляко в кафето и няколко лъжици кисело мляко с 1л. трици)....и дотам......гледам и с него и с триците да приключа на закуска Е, крем карамел с подсладител също си похапвах вечер мъжото като извади шоколадите и започне да ми хрупа под носа де....
Изобщо, преди да започнеш диетата, помисли си без какво не можеш, и си направи 'допустими' прегрешения. Аз (пак вечер с мъжото) не можех да не си сложа малко уиски
Затова бях решила: макс. 50мл., като в повечето случаи с по 25 минавах, с мнооого лед и малко газирана вода, и пак - не всяка вечер....... Да ти кажа това ме държеше и месец и половина си карах с мноого малко прегрешения.......
После обаче се омазах яко, и изпуснах 3-тата фаза и сега пак втора поправителна сесия мисля да започвам
Абе мисълта ми е, колкото по-труден си правиш живота, и настроението няма да е на 6, щото няма как прегрешенията да не са повече, и така се отказва човек,......
А и ти имаш не много за сваляне, идвай тук на отчет по-честичко Лейдито да ти дърпа ушите и ще видиш как ще изчезнат за месец-два
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:47.