IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 4th May 2010, 22:02
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Честно, влизам в положение на камилите - ако на 15 мин не пийна вода, имам чувството, че ще пия кръв.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 1st June 2010, 20:52
vesi_beibi vesi_beibi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Перник
Мнения: 3
По подразбиране

И аз съм пила Лида и определено бях доволна-свалих 5 кг за месец.Единствения страничен ефект беше безсънието.. Но зимата си метнах 3 и сега сам на 90-дневната диета...Но ако не стане може пак да я пия.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 4th June 2010, 22:11
Аватара на Valya
Valya Valya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички. За първи път пиша във форума, въпреки че е един от любимите ми и го следя отдавна. Имам няколко основни въпроса относно Лида и мисля, че тук е правилното място И така - към тези които са пили или в момента пият хапчетата моля да споделите от къде си ги купувате и наистина ли са вредни? Гледам, че има много реклама в нета и реших да си ги поръчам онлайн, но ме е малко страх, защото все пак става дума за лекарсва? Всъщност моята история е горе-долу следната - До преди година нямах проблем с кг докато не спрях цигарите. Така постепенно и неусетно почнах да качвам като не обръщах особено внимание на този факт. Хубавото е, че отвикнах от тютюна, но апетита ми се засили зверси. Дебелеех си аз славно цяла зима под дебелите дрехи и хоп - пукна пролетта Сменяйки си гардероба с летните одежди с ужас и потрес разбрах как всичко ми е отесняло. Направо нямам думи да опиша и факта, че преди седмица имах Рожен Ден на който присъстваха много хора с които не се бяхме виждали отдавна. Предполагам, че се досештате как ми подействаха (макари добронамерениете) изказваня от рода на "О, ти си понапълняла" "Виждаш ми се наедряла" и т.н. да не изпадам в подробности. Направо изпаднах в депресия, самочувствието ми се срина отвсякъде. Първо реших да пробвам диета и спорт, но не се получи. Просто изпитвам много силен глад и на диета издържам най-много три-четри дни. И така решена на всичко една позната ми препоръда "Лидата". Тъй като съм от София реших, че лесно ще я намеря но ходих в две аптеки и от двете ми казаха, че вече не ги продават тези хапове, като във втората аптекарката зверски ми се накара. Та в крайна сметка сърчнах в google и за почуда ми излязоха поне 10 сайта всеки от които пишеше, че предлага "оригиналната Лида" щото другите били фалшиви
Та понеже историята ми стана много дълга (и предполагам доста отекчителна) нека да повторя въпросите си - Мога ли да се доверя на онлайн магазините? Как да разбера коя е оригиналната Лида? Вярно ли е, че е забранена в БГ и ако да - защо тогава се предлага свободно в интернет? Наистина ли дава добри резултати и до колко е вредна? и последно - Да рискувам ли????

Моля, чакам отговор...
Отговори с цитат
  #54  
Стар 17th June 2010, 14:48
bub4enceto bub4enceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 2
По подразбиране Molq vi pomognete!!!

Mnogo vi molq koyto znae ne6to pove4e da mi pi6e!!!
Kupih si ot Lida i vzeh edno hap4e v4era i ot togava imam ujasno s1rcebiene i ne moga da spq!!! Dnes ne pih ot strah, no molq vi ako ste opitvali mi kajete kakvo da pravq! Da ida li na lekar ili 6te otmine ot samosebesi. Piq mnogo voda za da se pre4isti organizma mi no ne moga da spq i tova me trevoji mnogo!!! Molq vi pomognete!!!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 18th June 2010, 10:43
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

bub4enceto: Прочети цялата тема, сърцебиенето и недоспиването се срещат при всеки.
Пий витамини и страничните ефекти ще отшумят, а сърцебиенето до няколко дена ще спре от самосебе си. Успех!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th June 2010, 12:57
bub4enceto bub4enceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 2
По подразбиране -

Благодаря за съвета!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 28th June 2010, 15:01
Amanda731 Amanda731 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,

Искам да споделя с вас, че когато се пие Ли Да не бива да се пие никакъв алкохол. Аз съм голяма почитателка на бирата и си мислих, че като не ям почти нищо, заради намаления апетит, мога да си пийвам бира. Но няма нищо подобно!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 3rd July 2010, 19:17
magi_bg magi_bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Русе
Мнения: 11
По подразбиране

Тези хап4ета не вдъхват никакво доверие Изобщо такива хап4ета са за хора с наднормено тегло пове4е от 20кг. Според мен л-карнитина,фетбърнера са добри в комбинация със спорт и ограни4ения в яденето,ама тея хап4ета са пълна заблуда.То всеки иска както си стои и да топи мазнинки ама не става За това стягайте се ,ти4айте хапвайте пове4е плодове и зелен4уци и това е
Отговори с цитат
  #59  
Стар 6th August 2010, 15:06
eliraa eliraa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq
Не съм ги ползвала,не съм ги и чувала даже.Твърдо съм против хапчетата за отслабване...ако имаш добър хранителен режим и добре изготвена програма, със или без тях, ще има ефект..така че са абсолютно излишни. Ако имаше такива вълшебни хапчета дали щеше да има дебел човек на тая планета...
Значии мога да ти кажа въобще не си прав/а ...
И кфо като се пият хапчетата се отслабва бързо и като спреш се надебелява пак ми как нема да се надебелее ако плюскаш като невидял дории и 3 пъти и 2 пъти на ден да ядеш ако е по много и без да ходиш редовно на фитнес естествено че ше надебелееш .. Другото което е .. че наистина повечето хапчета са пълна заблуда пробвали са ги хората и понеже знаят че не действат и други не са се и опитвали да пробват камоли да разпитат кфо съдържат и кфо не.



Цитирай:
Първоначално написано от geri_4ka
От такива хапчета за отслабване файда няма бе хора не го ли разбрахте???Свалиш и някое друго килце за заблуда на противника спреш ги и ги натрупаш моментално че даже и в повече.Още повече че за тези точно се говори дълго време по телевизията и се писа по вестниците че са опасни за здравето.Не мисля че некачественото отслабване е по важно от здравето ви така че помислете и за последиците.Ако сте решили и искате да отслабвате променете начина си на живот.Напранете си някъкъв добър хранителен режим и го следвайте.Спортувайте в спорта му е майката съчетан със правилен режим успеха е гарантиран.
И сигурно диетата като я почнеш цял живот можеш да я спазваш ? така ли ? щото до сега нито един такъв/а не съм срещала особено ако не се тренира също ... Диета се държи 1-2 месец със ужасно много фитнес и тичане и какви ли не още неща .. Трябва секи ден и то по цял ден да тичаш и да праиш нещо за да се потиш яко и да свалиш ако искаш да е бързо... и за да не кажете да бе да ше ви кажа жив пример е брат ми на 15 години стана беше някфо топче още малко щеше се търкаля вместо да ходи за 1 месец отслабна с 10 килограма ама по цял ден беше на фитнес да тича да кара колело и да плува .. след тфа като отслабна спря диетата но продължи с фитнеса кфо му има ся нищо му няма не е качил кг. въобще тай че с хапчетата може същото да се напраи .. просто трябва да се подържа тялото с фитнес или просто тичане ..



Цитирай:
Първоначално написано от Bad_romance
Цитирай:
Първоначално написано от no_fear
Уведомяваме Ви, че със заповед № Б-8 от 27.06.2008 г. на Изпълнителния директор на ИАЛ е разпоредено блокиране в лекарствоснабдителната мрежа на страната, на обявения за хранителна добавка продукт МейЗиТанг желирани капсули за отслабване - caps. x 30, производство на Куминг Дали, поради несъответствие с изискванията, отнасящи се към I-ва степен на риска т.1 и т.2 от класификацията на степента на риска за здравето (фалшив лекарствен продукт).
Не можете ли да четете? Познавам хора, ползвали продукта - да ефект има! Да, постъпвали са в болница за лечение след приема му.

Ако разчитате само на хапчета да отслабнете... е не се чудете защо не става, и не търсете все нови и нови. Променете си начина на живот, като искате да пиете нещо - нека да е от производител или вносител, който е от години на пазара и то не с един или два продукта.
Много сте зле хапчетата ГОРЯТ мазнините при което се дига температурата на тялото и почва да боли главата еми то за тфа е тая вода със фитнес инструктор съм говорила който има невероятно тяло а здравето му е в отлична форма но и той пие некфи хапчета за него си за растежа на мускула явно ли незнам той си разбира и се прочиства с други ..негови приятели също са пили продължително време ся им няма нищо.. не, всъщност им има сега са секси .. мисълта ми е че разбира от тея неща и ми каза НАЙ МАЛКО 1.5 литра вода на ден да пия ..най малко .. кат непиеш вода и превишаваш дозата не в болница ше идеш ами в гроба ... Да не дава господ де ама си е така ..
Отговори с цитат
  #60  
Стар 11th August 2010, 22:30
Lili555 Lili555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Моя съвет-НЕ КУПУВАЙ!Свалят се кила, защото практически си надрусан и не ти се яде много а и повишава кръвното налягане и пулса дотолкова, че причинява безсъние....

Ето ти и личен опит-експериментирах си с тея хапове(и не само стях) 2 пъти.Първия път съкнах 6 кила с 12 хапа, за около...3 седмици, но според мен това е резултат от това че ядях само мляко и разни салати...
Остатъка от хапчетата препродадох.
Втория пък ги пих 7 поредни дни(първия не издържах и 3 подред заръди безсънието) но на 7мия ден една ве колабирах и чак тогава осъзнах, че съм прежълтяла като болна от Хепатит, на моменти съм като надрусана, устата ми е напукана и суха....Не исках да знам какво ми става с черния дроб и докато осъзнавах всичко това получих ужасен тремор, който продължи доста дълго време....Няма да обяснявам колко вода и въглехидрати трябваше да изконсумирам, защото очевидно бях получила хипоглекимия.Хвана ме страх да ходя в болница,този път не бях свалила нищо защото бях хапвала повече и реших да зарежа всичко свързано с "Лида"-нито исках да разбирам какво са ми дабробили вътре, нито ми пукаше за парите-исках само по-скоро да ги изхвърля....

Ако искаш да пиеш хапчета за отслабване-аз съм пробвала доста видове и мога да ти кажа кои как действат
КЛА-то е една добра добавка, която действа добре и на холестерола, но да знаеш, че на мен само КЛАРИНОЛ КЛА ми подейства-при останалите е незабележимо.Дава действие с балансирана диета и спорт(ще се потиш повече ако го приемш), не сваляш кила но ставаш много по-съразмерен(аз примерно имах коремче а сега съм с нормалка структура въпреки че казват че КЛА-то действа повече на краката)
Има една добавка на ФОРТЕ ФАРМА в зелена опаковка за плогък корем, която ми подейства учудващо добре-не ми е ясно защо!
Също така има един ХОЛИВУДСЛИМ с който с 2 опаковки(там...с нужното прекъсване) свалих 2 кила и продължих така периодично да си го пия-не свалях килограми, но понеже има богата гама витамини в него бях някак си ...по-жизнена и весела, с хубава кожа, без апетит за сладко и...с активна перисталтика(т.е поддържах си едно редовно ходене до тоалетна примерно по 2 пъти на ден)но след време перисталтиката ми стаха "хиперактивна" и ги спрях.
Пила съм и ВИТАСЛИМ ЛАЙТ-никакво действие(поне при мен)
Лактофлор е един пробиотик, който помага ако имаш проблеми с чревната флора-запек, разстройство,проблемно храносмилане...
Пиех и един дренажен чай-никакво действие, и колкото повече пиеш толкова си по-гладен.

Забрави я тая ЛИДА-хем е скъпа, хем ти я доставя накакъв съмнителен тип-експериментирай с тези които ти казах ако искаш-всичките ги има по аптеките и за повечето по 15-17 лв, по скъпите по 20-30...имат лицензи и т.н....но имай впредвид, че само хапове няма да помогнат - аз с тях поддържам само баланс
А Ако искаш нещо, което намалява апетита-пий зелен чай и аз сега "изпробвам" Фемимодел, който засега май съм доволна от него....
Също мога да то кажа и един чай който е 90 стотинки ако имаш проблеми с изхождането-най-безотказен помощник ми е
Има и един сироп с който искам да експериментирам ама това по-късно пък и не е за тая тема...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПолзвалилистеЛидаДаидайхуаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:24.