IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1311  
Стар 9th July 2010, 20:50
nk0st0va nk0st0va не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Може ли да се смесват няколко храни от една и съща група на едно ядене: Например 2 пържоли + 1 кисело мляко?

И да се оплача, че за 20 дни съм свалила само 1 кулограм!
Отговори с цитат
  #1312  
Стар 12th July 2010, 11:31
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nk0st0va
Може ли да се смесват няколко храни от една и съща група на едно ядене: Например 2 пържоли + 1 кисело мляко?

И да се оплача, че за 20 дни съм свалила само 1 кулограм!
А бе то може да се смесват, ама при такова количество папу то си е чудо, че въобще си свалила нещо. Мен тоя трик ми е ясен - двойна порция на обяд, че вечерта като изям половината, пак да се наям. Ама не е това идеята на диетата. На обяд нормалана порция - 1 пържола и салата, като за един човек, да се събира в две шепи. Все едно си в ресторант. На вечеря - 1/2 пържола и една шепа салата. Всъщност диетата разчита на това. Редуването на храните е, за да няма лишения от видове храни и да има и прочистващ ден. Няма никаква магия в редуването, това е за дисциплиниране на лакомията, пък и зада можеш да включиш всичко, което обичаш. Реално това си е гладна диета. Затова се забавлявам, като чета страховете на повечето начинаещи, че ще надебелеят. Горкички мои момичета, стига сте се панирали всеки път, като чуете думата "въглехидрат".
Отговори с цитат
  #1313  
Стар 18th July 2010, 01:03
Mirsi Mirsi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Аз това режимче почвах, спирах, пак започвах... И от близо месец леко се вманиачавам в броене на калории... Не е хубаво това... откача се...
Та манията си е мания... И реших, че ще ги смеся. Започвам си отново режимчето (този път силно решена да го спазя!), но сега ще си следя и що-годе калорийния прием (ей, леле българите нямаме почти никаква култура на хранене :/). Но сега няма да следя килограми (счупи ми се кантара, а и не е полезнено за психическото ми състояние постоянното претегляне), вече не ме интересуват толкова такива ми ти числа. Обиколки ще гледам сега, но на гледане, без метър.. с дрехи ще се следят :Д
А и след месец съм на море, та се започва и яко потене (не само заради ужасно високите температури вън) с една аеробна програма.
Ох, но много ме е страх да не губя мотивация, че тогава... Ще се подсещам за роклята, която си харесах и ще да стане номера :Д
Отговори с цитат
  #1314  
Стар 11th August 2010, 23:26
Lili555 Lili555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Хмм...мисля след няколко дни да се включа тук...
И също така мисля,че идеята да се броят калории в комбинация с тази диета би било доста печелившо...Само малко мепритеснява частта с бобовете....
Отговори с цитат
  #1315  
Стар 12th August 2010, 12:27
taen.agent.001 taen.agent.001 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране бива

Диетата е добра. Не се чувстваш гладен. Усещаш се по тонизиран. До първия воден ден(днес) от 122 свалих на 115кг. имах и няколко празника с повечко салатка и ракийка . Днес е трудно, само диетата ми е в главата, но ще гледам да изкарам цял ден на вода.
Отговори с цитат
  #1316  
Стар 14th August 2010, 17:06
vlubena7a vlubena7a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 35
По подразбиране диета

Здравейте Аз отново съм на тази диета. Веднъж е почнах, но се отказах понеже не се чувствах никак добре Днес ми е 5 ден и се чувствам прекрасно, ще видим до кога ще издържа, но този път мисля да е до край Успех на всички, които се борим!!!
Отговори с цитат
  #1317  
Стар 14th August 2010, 17:09
vlubena7a vlubena7a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 35
По подразбиране :)

Вчера ми беше плодовия ден и си хапнах малко диня и за трите хранения и аз се изненадах, но за първи път не чувствах глад
Отговори с цитат
  #1318  
Стар 15th August 2010, 20:42
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Здравейте,

Днес ми беше първия ден на режима ... хапнах си екстра, но понеже от месец насам спазвам принципите на здравословното хранене, та мога да кажа, че имам начален тласък. Сутринта закусих 1 портокал, на обяд си направих салата от нарязани на кубчета 2 сварени яйца, обезсолено сирене, кашкавал, печено пилешко месце и прокарах с чаша таратор без олио. Вечерях домат с моцарела и пак чаша таратор. Количествата отдавна свикнах да са малки ... та като цяло от днешния ден съм супер доволна. За утре ме очакват варени картофки с кубче бульон и царевица. Признавам, че ме е страх от въглехидратния ден

Пожелавам успех на всички в тази толкова тежка борба
Отговори с цитат
  #1319  
Стар 16th August 2010, 10:26
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

А вечерята не трябва ли да е 1/2 от обяда? Смисъл същото хранене на половина или просто половината количество?

zozeto: Успех! Според мен, ако беше добавила повече зеленчуци на обяд вместо толкова много млечни щеше да е по-добре
Имай в предвид, че от млечните се задържа вода.
За въглехидратният ден не се страхувай, ориентирай се към кафяв ориз, пълнозърнести спагети и доматен сок
Варените картофи са много ниско-калорични
Отговори с цитат
  #1320  
Стар 16th August 2010, 12:28
vlubena7a vlubena7a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 35
По подразбиране :)

А ориза не е ли към втория ден, когато сме на варива?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:08.