IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 24th November 2013, 13:13
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nie_nas Виж мнението
Дори има и 500/250 (в една капсула) на Now Foods Ultra и не само на тази марка предполагам. Поне в сайта, от който аз пазарувам добавки, сега виждам даже, че е в намаление от 40$ на 25.50 $ за 180 капсули. Ама моето си е най-добре като цена и качество 9.55$ за 200 капсули.
На Now си е доста скъпо бих казал. Пък и доставката колко ти е?
Отговори с цитат
  #202  
Стар 28th November 2013, 22:01
nie_nas nie_nas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Доставката е 4 долара до 1.800кг. Аз не мисля, че са скъпи, защото се съчетава добро качество и цена, и най-вече е молекулярно пречистено от тежки метали. 500 EPA/250 DHA е отлична концентрация от тях съм пила 3х1, но се върнах пак на 180 EPA/120 DHA. За момента доставката от сайта, който пазарувам не само на Now ( има продукти на стотици фирми) е най-изгоден като цени и качество, вярно доставката идва до 14 дни, но си заслужава чакането. Дори и ДДС да се наложи да платя, пак е 3 или 4 пъти по-изгодно отколкото от БГ. Тук в БГ се убих да търся колаген от пилешки хрущяли (тоест Колаген тип 2), хиалуронова киселина, колаген тип 1, 3. Е няма или ако намеря са с ниска концентрация и безбожно скъпи. Но в сайта имаше всичко и то в пъти по висока концентрация и в пъти по-евтино, а за Омегите е море от избор! Та това е.

Последно редактирано от nie_nas : 30th November 2013 на 11:59
Отговори с цитат
  #203  
Стар 6th December 2013, 17:28
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Ако искаш пречистен продукт,haya labs high grade са за теб
Отговори с цитат
  #204  
Стар 20th January 2014, 15:18
alebi alebi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Ползите от Омега-3 мастни киселини са много. Това са полиненаситени мазнини, които помагат при отслабване-те засилват метаболизма.

Помагат още и за превенция на огромен брой проблеми със здравето. За нормализиране на кръвното налягане, увеличаване нивата на растежния хормон, помагат при диабет, рак, депресия, екземи, затлъстяване, псориазис и още много, много болести. Всеизвестно е, че омега 3 се съдържа в студеноводните риби като сьомга, херинга, скумрия. старая се да ям поне два пъти седмично риба, но съм си взимала и Омега 3 като хранителна добавка. Тъй като омегата е много полезна и за очите а аз имам проблеми с така нареченото "сухо око".Доволна съм от приема и препоръчвам да се взима
Отговори с цитат
  #205  
Стар 19th December 2015, 22:21
freespirit6 freespirit6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Аз също пия рибено масло, отделно си набавям omega 3 мастни киселини по естествен път с храната.

Капсули съм поръчвала от тук http://www.fitneshrani.com/category/...stni-kiselini/, както и от няколко чужди сайтове. Цените стават близки, понеже доставката от чужбина излиза по-скъпо.
Отговори с цитат
  #206  
Стар 23rd October 2020, 16:20
ildartth ildartth не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2020
Мнения: 6
По подразбиране

Приемай омегата 3 пъти на ден по капсула след ядене - https://www.iherb.com/pr/California-...?rcode=AID8235

Последно редактирано от ildartth : 3rd November 2020 на 13:01
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Рибеномасло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:55.