IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 3rd September 2007, 11:47
ankata ankata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 69
По подразбиране

ами по принцип българия е много красива страна ! има много богатства.но ако трябва да говорим за чужбина-англия или америка...ах мечти
Отговори с цитат
  #72  
Стар 9th September 2007, 11:46
tododad tododad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Гледах тва тъпото предаване по бтв другата България с тоя нещастен охлюв(така намерих и форума) където прави интервюта с някви нещасници,как им било трудно докато стигнат до това ниво, как им липсвала България и такива глупости.Като човек които сам живял в Лондон 5 години мога да ви кажа ,че емигрантите са половин хора,никога не може да се интегрираш напълно ако ще цял живот там да седиш и много мангизи да имаш.Ако толкова ви липсва България що не се върнете тука.Ама в америка кво било,ама в германия как,във франция кво ставало ,полвината не се връщат щото са от села или малки градове и след като са видяли мако свят и им се дигат акциите,(както един път едно момиче ми каза ама аз само пица Хът ям ,друго не мога,в Карлово сигурно само сланина е яла ама аиде,ставаше въпрос за ква пица да си земем).Толкова много злоба натрупах докато бях емигрант ,към черни ,мюсолмани,поляци ,крива работа(не лошо платена) .А лошото е ,че и в България не е работа трябва да призная.А на тоя мазен охлюв от Другата България бих му разбил главата с густо.забравих да спомена,на колежката от франция ,смесицата от култури не работи изобщо моито момиче,черните шибат бели п..ки,лицемерието цари навсякъде и така на татъка ,няма кво да обяснявам.Пича от монреал ,или си напиши мнението на англииски като си толкова отворен или пиши на български,вижда се колко ти липсва България една кирилица нямаш
Тодор от Пловдив на 26 години
Отговори с цитат
  #73  
Стар 9th September 2007, 18:35
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mystic_baby
но доколкото разбирам, навсякъде хората са предубедени за българите,
това, че в България към 90% са предубедени за другите нации въобще не значи, че другите са предубедени за нас
tododad не е вярно, че ходят само от малките градове. на който не му харесва тука начина на живот отива там. а мога да ти кажа че и на хората от големите градове не им харесва да живеят тука. ако можеш да намериш от някъде такава анкета, ще се убедиш сам. а пък и какъв си ти, че да държиш сметка кой имал кирилица и кой нямал? и кой къде ходи да живее? абе не мога да разбера има хора дето само се месят в живота на другите. живот нямаш ли си ?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #74  
Стар 13th September 2007, 07:38
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

bruto ми що си тогаз с Квебек?
Кое му е хубавото на БГ, готините заплати и 232357% увеличение на цените?
Отговори с цитат
  #75  
Стар 15th September 2007, 22:09
bruto bruto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Montreal,Canada
Мнения: 25
По подразбиране

Тодоре имам и кирилица.
Едно нещо не му харесвам на интернета и това е го няма директният контакт където си проличава кой кой е.Тодоре разбирам злобата ти......аз съм от 15 години по света.А лицемерието е на всякъде важното е да не изневеряваш на себеси.Не е важно къде живееш а КАК.
А България ми липсва наистина много защото там са най-близките ми хора и един ден 100% ще се прибера у дома ,защото без значение колко ми харесва тук моят истински дом е в България.
По принцип на тази тема съм много докачлив и за това ти отговарям.В България като ме засегнат влизам веднага в бой но тук по разбираеми причини се опитвам да се въздържам защото иначе става зле.
Тодоре желая ти успех.
__________________
be you
Отговори с цитат
  #76  
Стар 3rd October 2007, 17:06
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Къде е кака Яна ?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 22nd December 2007, 09:08
klemi2007 klemi2007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Била сам ж Норвегиа,изкарах само 3 мес!Добре организирана държава но с климата там няма свикване!Тъмно,мрачно ужас!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 27th December 2007, 18:46
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Mamka mu tuka kirilizatora ne ba4ka BASI zadrustenata Britanska Imperia i selskata biblioteka, samo ohkam i vi 4ita i ni smeya da sa vklucha s taz latinitsa ama ne trae dusha mominska i ei ma na Veseli Praznitsi. Moderatorite sorry guys, ama please ni ma triite a?
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #79  
Стар 28th January 2008, 07:15
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

како Яна, ай мис юююююююююю. къъъъм беккк, ша та моля!!!!!!
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #80  
Стар 30th January 2008, 16:01
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

За сега съм пътувала в чужбина само за екскурзии и веднъж по работа за 1 седмица, не мога да кажа от местата където съм била как е за живеене и работа, но на мен ми харесва България и не бих мръднала за дълго от тук
__________________
http://esi-md.com
http://www.hotelsofia-bg.com/ (с операта се отваря по добре)
ОЩЕ НЕ СА ОБНОВЕНИ НО ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ НА ЛС
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашетомястозаживеене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:45.