IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 6th October 2008, 09:14
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ами явно ще трябва да си ги пазим и да се грижим. Покрай тая тема и аз се замислих и се мажа от време на веме с някое кремче. Ще пронося и сутиени като се възстановя и док разреши! То гърдите са си и като лицето, ако си предразположена да се сбръчкваш и не полагаш и усилия да забавиш процеса става една....
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #252  
Стар 11th October 2008, 16:08
eli4ka eli4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 56
По подразбиране

аз съм с евросиликон, анатомични. Вярно още са ми нови /15 дни/, но преди да ги избера изчетох де що има за импланти и марки. това ми отне около 2 години, но накрая се спрях на тази марка. относно мнението на различните доктори то е като при личния лекар - изписва ти това за което му дават бонус. аз колкото пъти ходя с децата на лекар все има някой търговски представител да го убеждава колко е върха това или онова лекарство. Що да дам 6лв за Калпол /с активно вещество парацетамол/ като мога да дам 2лв за парацетамол!
Отговори с цитат
  #253  
Стар 16th October 2009, 14:21
Dumbo29i Dumbo29i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Цитирай:
Първоначално написано от madeline
вярно ли е, че Arion са биологични импланти и дали няма да изместят силиконовите?
Airon са биоразграждащи се импланти, тъй като съдържат хидрогел – природен полимер от целулоза. Това е единствената им разлика със силиконовите,
Това е интервю със И.Стоянов в списание ЕВА
Само кръглите импланти на Арион са с хидрогел. Капковидните са силиконови ,с двоен кохезитет. В България се внасят САМО капковидни. Кръглите не се внасят, защото не се котират - нямат добра форма, прекалено са меки и нямат кохезитета на силиконовия имплант.
Аз бих отворила една скоба за по-точно пояснение: Арион имплантите се делият на два вида: силиконови ( кръгли висок среден и нисък профил, анатомични и анатомични с двойна кохезивност) и хидрогелни (само кръгли с висок и нисък профил).
__________________
Trust I seek and I find in you Every day for us something new Open mind for a different view and nothing else matters.
Отговори с цитат
  #254  
Стар 4th December 2009, 00:50
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

аз пак се натакнах на това докато правих проучване за видовете импланти и доста се стреснах. Има само 2 вида одобрени от FDA. и говорят мн лоши работи за ПИП

http://harleystreetsecrets.com/ws/20...bout-implants/
Отговори с цитат
  #255  
Стар 4th December 2009, 11:03
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Ами нека си говорят
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #256  
Стар 6th December 2009, 18:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ами да,зависи и от жената.Една колежка години наред ходи по мъките с Ментор
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #257  
Стар 7th December 2009, 01:07
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

аз четох в други форуми ( не БГ ) че страшно мн хора се оплакват от въпросните ПИП и че се "касали" и че струват около 90 - 100 паунда само. естествено е въпрос на избор кой какви импланти си слага и никога не си застрахован от усложнения, но поне ако си слагам 4ujdo нещо в тялото ще гледам да е най-доброто и само господ може да ни пази от усложнения
Отговори с цитат
  #258  
Стар 7th December 2009, 10:57
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

абе то и най доброто не е гаранция
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #259  
Стар 7th December 2009, 15:26
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Jackie,ти си проучи кои са "най-добрите"(въпреки,че това е относително).
Ама също проучи и майстора,които ще ги слага,а не разчитай само,че някои ще те пази след това!!!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #260  
Стар 7th December 2009, 21:28
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

скъпа Yoly, в момента точно това проучвам макар че и най - добиря майстор да е пак може да се получат усложнения, никoй не е застрахован. за тва нека си има кой да ни пази от това
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеЕвросиликонбилилоши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:56.