IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th February 2010, 18:22
Kiwi Kiwi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Темата е стара, но и аз ще се разпиша понеже имам този колан. Помага страшно много за стягането на корема и премахването на целулита (паласките). Естествено трябва да се поддържа и здравословен режим на хранене, и резултати ще има. Аз за тази област го използвам.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th March 2010, 21:00
danetta danetta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Ако някой се интересува и аз продавам моя колан 7 Omnipotence (но е без приставката за сауна ефект) да пише на ЛС.Лично на мен това с постоянството ми е много трудно и рядко се сещам да го сложа.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th March 2010, 22:00
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danetta
Ако някой се интересува и аз продавам моя колан 7 Omnipotence (но е без приставката за сауна ефект) да пише на ЛС.Лично на мен това с постоянството ми е много трудно и рядко се сещам да го сложа.
За колко парички?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th March 2010, 11:52
danetta danetta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 3
По подразбиране

50лв
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th May 2010, 08:58
danetta danetta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danetta
Ако някой се интересува и аз продавам моя колан 7 Omnipotence (но е без приставката за сауна ефект) да пише на ЛС.Лично на мен това с постоянството ми е много трудно и рядко се сещам да го сложа.
вече е продаден
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th May 2010, 10:38
Аватара на Eleonora_81
Eleonora_81 Eleonora_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: България, София
Мнения: 35
По подразбиране

Съжалявам, ако ще прозвучи малко грубо, но защо вместо да си давате парите за чудодейни колани, пояси и клинове, не започнете някакъв спорт - тичане, плуване, фитнес, дори и упражнения в къщи биха свършили много по-добра работа. Лично за мен подобен вид продукти се лансират на пазара и немалко хора си ги купуват, като по този начин чисто и просто оправдават мързела си, с нямане на време за спорт. Ако имаш желание за спорт, време винаги се намира - стига само да пискаш.
__________________
Котката трябва да е лоша, защото иначе мишките танцуват..
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st July 2010, 08:32
asianka90 asianka90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 1
По подразбиране

da vi kaja ako vseki si misli 4e 1 sedmica 6te si go slaga za 10 min na den i 6te svali taka ne stava rabotata!mnogo qsno 4e ne stava da se typ4e6 kto za svetovno i da otslabne6 no az li4no go imam i trqbva da vi kaja 4e moje da ne sum otslabnala na kg ama nqmam celulit i mojebi i obikolkata na kakata i dupeyo mi e namalqla ama ne sum se naemala da gi merq dostu4no mi e 4e nqmam celulit ot 2 meseca go izpolzvam po4ti vdsqka ve4er i sum mn dovolna i ako nqkoi go ima i mi kaje 4e nqma efekt zna4i ne go e polzval redovno
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st July 2010, 13:28
Аватара на NATTI
NATTI NATTI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Eleonora_81
Съжалявам, ако ще прозвучи малко грубо, но защо вместо да си давате парите за чудодейни колани, пояси и клинове, не започнете някакъв спорт - тичане, плуване, фитнес, дори и упражнения в къщи биха свършили много по-добра работа. Лично за мен подобен вид продукти се лансират на пазара и немалко хора си ги купуват, като по този начин чисто и просто оправдават мързела си, с нямане на време за спорт. Ако имаш желание за спорт, време винаги се намира - стига само да пискаш.
Аз съм на абсолютно същото мнение!А и плюс това,ако ставаше само така звездите нямаше да се подлагат на зверски диети и непосилни упражнения
__________________
http://img64.imageshack.us/img64/9759/21020440.png
Четец на електронни книги с тъчскрийн и Wi Fi
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th July 2010, 14:56
nadili nadili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Искам да си закупя колан Seven Omnipotеnce. Ако някой е решил да го продава нека ми пише!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th October 2010, 10:14
bobbby bobbby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 2
По подразбиране zdr

Искам да си закупя колан Seven Omnipotеnce. Ако някой е решил да го продава 0878118119
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SevenOmnipotence
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.