IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 6th October 2006, 20:01
schat schat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 5
По подразбиране

И аз имам парочистачка и чесно казано сам адски доволна от нея. Марката и е KARCHER, май е немска. Знам със сигурност, че са най-добрата марка за апаратура за почистване с вода под високо налягане, а също и за апарти за почистване с пара. Фугите на плочите на пода от много тъмно сиви почти черни ми станаха на бели (светло сиви), без усилие и без никакви препарати. Важното при купуването на парочистачка е да се гледа колко бара е парата която прави. Мойта е 3,0 бара, но гледах на скоро, че са излязли и със повече. Малките парочистачки, които са големи колкото чайници обикновенно не могат да правят голямо налягане на парата, което ги прави малко функционални. Така че успех домакини. http://www.karcher.de/de/Produkte/Pr...pfreiniger.htm
sorry, сайта е на немски, но има и схема, така че не е много нужно да знае човек немски за да разбере какви са даденостите.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: парочистачка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:54.