IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th May 2006, 10:59
gerrgana gerrgana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до gerrgana
По подразбиране нови цени ли има вече

Здравейте девойки ! Миналата седмица ходих на консултации при Н. Георгиев и Ефремов относно увеличение на бюста и общо взето цените, които ми казаха са по-високи от тези, които сте написали тук. Например Георгиев ми каза 3500 евро, Ефремов 3500-3600 евро /в зависимост от лекарствата/. Ходих и при Динев - 2100 ?! но май неговите импланти не са от най-добрите (или не?) Да е ходила някоя от вас на първоначална консултация в последно време?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th May 2006, 11:08
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Аз се оперирах преди 40 дена, при доктор Стоянов и цената беше същата-3500 евро.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2006, 11:11
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

За какви инпланти става на въпрос ! На 2 03 тази година за евросиликон платих 2700 евро при Николай Георгиев !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th May 2006, 11:19
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от partalinaa
За какви инпланти става на въпрос ! На 2 03 тази година за евросиликон платих 2700 евро при Николай Георгиев !
Аз също !!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th May 2006, 11:20
gerrgana gerrgana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до gerrgana
По подразбиране

Честно казано не се сещам за фирмата производител, но Георгиев ми показа два вида - за едните каза, че са най-добрите, и те действително ми се сториха по-качествени от другите, които бяха някак по-гладки и по-меки(може би Евросиликон). А когато попитах за цената ми каза само една.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th May 2006, 11:24
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gerrgana
Честно казано не се сещам за фирмата производител, но Георгиев ми показа два вида - за едните каза, че са най-добрите, и те действително ми се сториха по-качествени от другите, които бяха някак по-гладки и по-меки(може би Евросиликон). А когато попитах за цената ми каза само една.
Тези по-гладките са МАК ГАН (мисля, че така се произнасяше), тези по-грапавите са Евросиликон , аз съм с такива ! И те по нищо не отстъпват на другите като качество
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th May 2006, 11:25
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Забравих да кажа, че тези по-гладките са по-скъпи ! Може би за това ти е дал тази цена
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2006, 11:33
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Анатомичните са по-скъпи от кръглите, когато ходих на консултация ми направи впечатление разликата в цената на двата вида. Кръглите- около 2800 евро, анатомичните 3500-3600 евро.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th May 2006, 11:35
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Н.Георгиев работи с Евросиликон, които са по-грапави..Другите са PIP (по-нежно грапави)като моите.При Н.Георгиев бяха 3600Е, а при Динев платих 2000Е за кръгли. Ако са анатомични са по-скъпи.
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th May 2006, 12:02
gerrgana gerrgana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до gerrgana
По подразбиране

Георгиев ми обясни,че по-грапавите са по-добри (и оттам и по-скъпи явно), защото намалявали риска от капсулна контрактура. Отделно, че когато ги постави и двата вида легнали на масата, по-евтините бяха набръчкани, за разлика от другите. А за тези с неправилната форма въобще не съм питала, защото още щом ми видя гърдите и разбра, че спя по корем ги отхвърли като възможност.
Мисля при него да се оперирам, но единственото, което ме тревожи е , че смята да ги слага надмускулно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: новиценилиимавече
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.