IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 18th November 2013, 20:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Вижте, аз още в началото казах, че когато всичко започна имаше ужасно много емоции. Малко ми е писнало вече всеки да ми казва кой е виновен и кой не. Както той е виновен, че си позволи да стигне толкова далеч, така и аз съм виновна, че го допуснах толкова близо. Все едно не говореха фактите през цялото време.... А какво значение изобщо има кой е виновен? Никой от нас не се замисли, никой не спря и за един миг. .
Скъпа, споделяш ни една история и искаш мнение. Всеки от нас ти даде собственото си мнение най-чистосърдечно. Всички бяхме съпричастни към твоите грижи и сме с най-добри намерения. Сега вече ти не си уточнила какво точно искаш да чуеш от нас. Но мисля, че щом споделяш това нещо ще искаш да чуеш и мнение от страни, което може да е различно от твоето. Ако не искаш мненията ни, ние ще се оттеглим. Мисля, че твоя проблем се състои в това, че ти не изказваш желанията и чувствата си, таиш ги в себе си и очакваш хората около теб да ги виждат сами. Но това не е възможно, хората не могат да четат мисли и чувства. Може пък този мъж да не се е почувствал сигурен в твоите чувства и за това така да е станало. Но ето, пак се унесох и започнах да изказвам мнение. Спирам. Написах всичко, което прецених за нужно и изказах собствената си позиция. Успех занапред.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 18th November 2013, 21:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

unusual аз те разбирам, че си още под влияние на емоциите и не мога да ти се сърдя за това, че не ти е харесало това което сме ти споделили. Ние наистина гледаме безпристрастно и за нас е много по лесно да преценим и отделно в темата ти писаха жени много по големи от теб, преминали през подобни неща в живота си и мненията са им наистина много ценни и с единствената цел да ти помогнат в този труден момент.

Сигурно и ти имаш вина, това е ясно, кой има по голяма и кой по малка вина вече няма значение. Ти казваш, че той никога не ти е обещавал, че ще бъде с теб, но той също така не ти е казал и че няма да може да бъдете заедно и по този начин той те е заблудил и е оставил в теб някакви надежди, че може и да бъдете заедно. Бях остър към това как е постъпил, вярно, че на всеки може да се случи да се влюби и да направи нещо без да може да го премисли, но пак не мога да го оправдая напълно.

Мога много да пиша и да се обосновавам, но това е напълно излишно, това вече е минало и ти трябва да гледаш напред. Нека да говорим за бъдещето и да не се връщаме назад, поне аз ще опитам да не пиша вече какво е било и защо се е случило, нищо не можем да променим. Аз мога да се хвана на бас, че ще откриеш и друга не по малко силна любов и то със човек който ще е готов да жертва нещо в името на тази любов и да се бори за нея !
Отговори с цитат
  #43  
Стар 18th November 2013, 21:38
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Благодаря на всички, че ми помагате и се извинявам ако понякога реагирам остро. Просто ми е мъчно..
Отговори с цитат
  #44  
Стар 19th November 2013, 17:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не се притеснявай, никой не ти се сърди знаем, че ти е тежко и всеки гледа да ти помогне. Според мен най важното е сега освен да прекъснеш всякаква комуникация с това момче, да опиташ да не се затваряш сама, да излизаш с приятели и да общуваш с различни хора, това ще то помогне да откъснеш мислите си за това момче.

Така ще се разсеяш малко, ще намалиш болката и по бързо ще ти премине. Ако обаче се затвориш сама, ти винаги ще мислиш само за това и ще ти е много по тежко. Намери начин да се разсеяш, било като се срещаш с приятели или правиш нещо което ти е интересно и по този начин да не мислиш за него.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19th November 2013, 22:11
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Аз пък ще те посъветвам обратното на това, което казва Пуфпаф. От написаното от теб, оставам с впечатлението, че си интровертен тип, не особено показваща чувствата си, оставяща хората с впечатление че си "дръпната", "по-особена", дори затворена, затова си се отдай на болката.

Никакви излизания насила, виждания с приятели и подобни няма да те разсеят, ти физически ще си някъде си, но умът ти ще е зает с момъкът. Шансовете да "замениш" Него с друг е почти минимален, или поне аз оставам с такова впечатление, но дори и да го направиш, възможността съвсем да се скапеш е огромна, така че не прави нищо, което не ти се прави. Ако ти се прави нищо, просто... прави нищо.

Фактът, че си писала тук е знак, че почваш да се "съвземаш", трябва ти още малко, за да станеш на пепел и да се надигнеш. Ще дойде и този момент! Скоро! Тогава сама ще изпиташ желание да излезеш и ще го направиш, не защото "трябва", а защото "искаш" - разликата е огромна.

Ако имаш много свободно време, не ти се излиза, ама пък не ти се седи и сама, с други думи, ако не знаеш какво ти се прави, води си дневник и описвай чувствата, които те терзаят. Гарантирам ти, че след някой и друг месец ще четеш с усмивка, интерес, че даже може и да се питаш: Аз ли съм била това?!
Желая ти успех!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 20th November 2013, 08:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Това което е направил този мъж е долно, необмислено и егоистично!
Подкрепям! За съжаление.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 20th November 2013, 20:41
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

***

Последно редактирано от unusual : 24th December 2013 на 21:08
Отговори с цитат
  #48  
Стар 20th November 2013, 20:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Скъпа времето лекува всичко, колкото и клиширано да звучи. Аз имах една страхотна връзка, може би най-добрата до момента, преди 5 години. Тази връзка прекъсна в момент, когато бях много влюбена и много силно я изстрадах. 4 години не допуснах мъж до мен. Сега като видя този човек нито ми трепка, нито ми тупка. Никакво вълнение не е останало. Всичко си е отишло. А като се сетя за онова време не ме обзема тъга, а напротив, усмихвам се от мили спомени. Сега се радвам, че това нещо ми се случи. Толкова хубаво беше. Останал ми е един много хубав спомен. Така ще се случи и с теб един ден.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 21st November 2013, 19:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Най-добре е щом така се чувстваш и не ти помага разсейването да изживееш тази болка по свой начин, която болка и тъга със сигурност със времето ще намаляват. Твоята работа щом е свързана със социални контакти, това всъщност още повече би ти помогнало от колкото ако излизаш с приятели. В един момент обаче, когато вече не си толкова зле е добре да се върнеш към нормалният живот и да излизаш и да се срещаш с нови хора, където ще срещнеш и новата с любов.

Хубаво е при теб, че и работата ти е такава да се срещаш с различни хора и от там може нещо да изскочи Много се надявам след време да се сетиш пак за тази тема и да ни споделиш как се е развило всичко (ако все още го има този форум и нас ), как ги чувстваш нещата на един по късен етап и евентуално да се похвалиш с нова не по малко силна любов, която пак ще повторя я има и те чака някъде там

Някои неща обаче аз не знам дали правилно ги разбрах от последният ти пост. Преди бях писал и стоя твърдо зад думите си и като страничен наблюдател и човек, който е видял много такива истории в реалният живот, мога да си позволя да го кажа и да го подчертая дори. Това което споменах в предните си мнения и сега ще го повторя е, че е много важно да опиташ да се откъснеш от този човек напълно, да опиташ да прекъснеш всякакви контакти !

Това което сега прочетох и не съм сигурен обаче дали правилно съм го разбрал е, че ти все още се срещаш с него и продължаваш да си неговата любовница.

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Интересното е, че последните дни той е по-мил от всякога. Хубавото е, че не знам поради какви причини, но сега мога да се контролирам доста повече, когато съм с него. Изказвам мислите си, дори да звучат безумно. Не се съобразявам толкова какво говоря и как го казвам. Казвам му какво искам по-често, а когато сме заедно и трябва да си тръгне не го моля да остане още 5минути(да и това го имаше преди).
Не случайно съм много любопитен как ще се развие този случай с времето.
Ти в момента мислиш само за своите чувства и как вече можеш по лесно да се контролираш и как уж вече не си толкова хлътнала. Помили обаче какво е и от другата страна, дали помагаш на този човек и той да изгаси тази любов в сърцето си.

Повярвай този пожар трябва да се изгаси и от двете страни, представи си един ден ти вече си имаш нова любов, дори семейство и въпросният мъж реши, че вече не може така и му дойде решителността и те потърси отново ! Такива истории има не само във филмите, а и в реалният живот и то много повече !
Отговори с цитат
  #50  
Стар 21st November 2013, 19:16
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Когато не ми се излиза - не излизам, когато ми се плаче - изчезвам някъде сама и плача.. Когато ми е тъжно просто не говоря по темата - не мога да говоря. Пробвала съм като бях по-малка и това когато съм наранена да излизам с приятели или изобщо да излизам, с който и да е.. ужасна грешка.
Мен приятелите и музиката ми помагат, но ... всеки човек е различен. Иначе и аз не обичам да говоря пак, защото пак изживявам всичко.

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
В един от най-тежките моменти в живота ми когато загубих баща си и страдах с месеци, бях в чужбина сама. Ей така изведнъж реших, че трябва да направя нещо, не исках вече да страдам, трябваше да се разсея.. бях се запознала с едно момче - българин. Правих секс с него.. беше готин, забавен, всичко си му беше наред. След самият акт се чувствах отвратително, мразех се.. не можех да заспя до него. Опитвах се насила да стоя само и само да не се почувства той зле, но не издържах. Станах 2 часа през нощта и си тръгнах, след което го отбягвах с дни. УЖАС! Той горкия нищо лошо не беше направил, а аз се чувствах като най-големият боклук на света, защото направих нещо, което всъщност вътрешно в себе си не исках. Направих го, за да избягам за малко от реалността. Не помогна, даже по-зле стана.
Пробвай в такива случаи да обясниш (ако ще и да е измислено обяснение) - мисля, че тогава и ти самата ще се почувстваш по-добре, а не като супергаднярка.

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Интересното е, че последните дни той е по-мил отвсякога. Хубавото е, че не знам поради какви причини, но сега мога да се контролирам доста повече, когато съм с него. Изказвам мислите си, дори да звучат безумно. Не се съобразявам толкова какво говоря и как го казвам. Казвам му какво искам по-често, а когато сме заедно и трябва да си тръгне не го моля да остане още 5минути(да и това го имаше преди). Даже последният път, в който бяхме заедно(беше минала почти година от последният ни контакт) каза: "Тц, тц преди ме молеше да остана при теб..... сега дори не ставаш да ме изпратиш". Не се бях замисляла, за това. Но да, сега определено живота ми е повече под мой контрол и това ме кара да се чувствам доста по-силна.
Ама защо и как още се виждате с тоз господин ... ама, я да изчезва. Не, не мога да се стърпя, извинявай. Много по-лесно и бързо ще се справиш, ако не се виждате.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изневяра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:19.