IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 30th August 2009, 10:31
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Здравейте момичета,аз също искам да си правя абдоминопладсстика,раждал съм 2 пъти,спряла съм се на доц.Анастасов и мисля да комбинирам мамопластика с абдоминопластика,надявам се да има остъпка в цената на втората операция,пораженията при мен не са големи и затова си мисля,че ще е нещо като частична абдоминопластика,моля ако някой се е оперирал скоро при доцента да ми пише.Към края на септември ще ходя на консултация и ще пиша подробности за тези,които се интересуват!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 2nd September 2009, 17:23
ttitti29 ttitti29 не е на линия
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 24
По подразбиране Re: абдоминопластика

Цитирай:
Първоначално написано от mami_s
Здравейте,и аз вече съм с ново коремче.Операцията ми беше на 21май при д-р Динев.Като цяло съм доволна,но след няколко месеца ми предстои допълнителна корекция на белега,защото е мнооогооо зле според мен.
аз си направих при него преди година. след първата операция белега беше страховит. след втората - нещата леееееееееко се поправиха, но са далеч от естетичен резултат. белега е дебел колкото безименния ми пръст, нямам все още чувствителност никъде по корема. на места е твърдо. моята гинеколожка не може да ме прегледа, защото просто ми е твърд корема. какво направи тоя човек не знам, но съм се замислила да отида на консултация при друг. почвам доста да се тревожа
Отговори с цитат
  #73  
Стар 3rd September 2009, 19:48
Аватара на mami_s
mami_s mami_s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Перник
Мнения: 9
По подразбиране абд

И при мен нещо не се получи много добре.Белега ми е зле,а пък и пъпа нещо не ме кефи-издут е някак.Ще трябва да посетя скоро хирурга-трябва да направи нещо по въпроса.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 3rd September 2009, 19:59
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

на мен ми е толкова зле корема, че имам чувството,че не ми пука за белега, който си го имам от секциото и то грозен.не искам да ме питат, дали не съм бременна. чудя се и за липосукция на паласките...
__________________
390cc
Отговори с цитат
  #75  
Стар 17th September 2009, 22:19
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

здравейте момичета!
моля ви кажете ми адресите на тези лекари,за които говорите/Динев,Н.Георгиев и Заякова.
Ще ми трябват и на мен.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 18th September 2009, 07:44
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
здравейте момичета!
моля ви кажете ми адресите на тези лекари,за които говорите/Динев,Н.Георгиев и Заякова.
Ще ми трябват и на мен.
Ето тук:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4173
Отговори с цитат
  #77  
Стар 12th April 2010, 12:38
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Да побутна и тази тема.

Споделете за абдоминалната ако някоя от вас си е правила скоро - при кого, цена и т.н.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 18th April 2010, 21:37
bebeta1 bebeta1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 3
По подразбиране

здравейте и от мен. аз си правих абдоминопластика при доц.анастасов на 08.04.10. сега се възстановявам бавно. имам доста вътрешни шевове и не мога да се изправя като ходя. някоя от вас може ли да сподели до кога ходеше леко превита след пластиката?
Отговори с цитат
  #79  
Стар 19th April 2010, 21:29
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Привет от мен ,честито дано се получи резултата за който си мечтала !Аз имам две абдоминопластики,но и двете са мини и не мога да кажа,че ми се е налагало да ходя превита по принуда.Ходих леко свита от страх поне 20дни.Но доколкото разбрах от други с цяла пластика 20дни до месец си има болка и опъване.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 21st April 2010, 09:36
violeta357 violeta357 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Преди седмица си направих пълна абдоминопластика при д-р Енчев, страхотен хирург,по-скоро творец. Все оче съм приведена, но се чувствам по-добре. Изисква време преди да се изправим напълно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Абдоминопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:52.