IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 28th February 2014, 02:34
shalala shalala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране проблем с ерекцията !!

Здравейте!! Пиша тук,защото вече не знам към кого да се обърна и какво да правя.Та проблема е следния: С приятеля ми сме заедно от почти година и всичко е перфектно,но понякога това се изпарява точно за 2 мин.. Така от начало като тръгнахме и правехме някакви опити за секс,на него от начало му ставаше, но стигнем ли там ,когато трябва да проникне в мен, пенисът му пада и нещата не се получаваха. И така след няколко неуспешни опита ,аз започнах да се чудя в мен ли е проблема,аз ли не мога да го предразположа и да го възбудя. А аз смея да кажа, че съм разкрепостен човек, харесвам новите неща и разнообразието в сека. Преди него съм имала други връзки, но никога не ми се е случвало подобно нещо. След всеки неуспешен опит, той ми казваше,че това е така, защото се притеснява, не може да се отпусне, в главата му се въртят мисли за това как ще се представи пред мен и от там всичко се прецаква. Аз реших да го оставя да се поуспокой и когато е готов да пробваме, но той настояваше във всеки един удобен момент да пробваме и така нещата започнаха да се получават.. След това смея да кажа, че сме правили невероятен секс и всичко е било перфектно.И между тези интервали от невероятния секс, има дни в които правим орална любов всичко е 6 и разсеем ли се за 30 секунди и всичко умира. Той започва да си мисли неговите: "Сега какво ще се случи, дали ще ми стане.." и ей такива работи и нещата тотално умират .. Ситуациите в които не му става ,започнаха да стават по-малко , но още ги има.. Моля ви помогнете ми .. На какво се дължи това?! Не съм егоист, търся вината и в себе си .. Обожавам този човек, обичам го , той е моята мечта ,прави ме щастлива , виждам,че се старае и се получава,но на моменти тотално се изключва.. На какво се дължи това ?! На неговата психична настройка или на мен?!?
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблемерекцията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:07.