IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #371  
Стар 5th June 2009, 10:04
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

ледено_sЪrце: Стига си се комплексирала! Осъзнай се малко, само това ще ти кажа!
Краске и ти ! Още малко ще ревнете. Я се стегнете! Това вашият живот ли си е или не? Вие ли диктувате правилата или не? Ще си правите каквото искате и както го искате и човек е това, което яде така, че си направете заключенията.
Отивам на работа и довечера като се върна да сте направили по един успокояващ, дълъг душ, да сте излезнали да си купите някаква нова дреха или грим и да сте в супер добро настроение!
Не забравяйте да направите и едно кафе с приятелки и да си говорите за всичко друго, но не и за диети! АААаааааааааа!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #372  
Стар 5th June 2009, 10:08
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

ледено_sЪrце, за него перфектната мацка си ти. Той си е избрал да е с теб, той те обича, така че е излишно сама да си създаваш комплекси. Много ме притеснява, че вече си на ръба да се вманиачиш и да изгубиш реална представа за нещата. Гледай на нещата реално - ти си хубаво момиче с хубаво тяло и голяма част от пишещите тук само си мечтаем да сме като теб!
__________________
...
Отговори с цитат
  #373  
Стар 5th June 2009, 10:25
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Ледено, от сто години не съм се логвала в тоя форум, камо ли да съм писала, ама тоя пост така ме ядоса, че не се сдържах. Само три неща:

1. Титлата си я спечели напълно заслужено, и тази "" емотиконка хич не е на място!
2. Дано приятеля ти не е разбрал за настроенията ти, нима искаш да си още една от тези иначе прекрасни жени, които все мрънкат как нещо им куца? Или в твоя случай "какви били мекици"? Такива мрънканици мъжете мразят много повече от излишните 2,5 кила и целулита!
3. След горното ти изказване ми се иска хубавичко да те натупам. Как може, след толкова разумни постове в този раздел да ти дойде такава глупост наум!
Отговори с цитат
  #374  
Стар 5th June 2009, 10:31
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Благодаря Ви, момичета, че ми възвръщате здравия разум.
И, да- оплаквала съм се и на него- и много съжалявам, защото ни най-малко не искам да съм хленчещата комплексарка..., особено при положение, че той постоянно ми прави комлименти и ми повтаря каква положителна промяна има от началото на нашата връзка.
Осъзнавам как изглеждам отстрани- ако някоя от вас го беше написала, щеше да ми се иска едно хубавичко да я ступам.
При мен основният проблем идва от това, че при отслабване гърдите още повече си малеят, а коремът си стои.
Решението е от утре да залегна яко на тренировките, за да се постегна за лятото.
Целувам ви!
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #375  
Стар 5th June 2009, 11:04
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
При мен основният проблем идва от това, че при отслабване гърдите още повече си малеят, а коремът си стои.
Това е моят вечен проблем
Циците изчезват, а корема си седи ........
Тренировки, диети, йога....нЕма братче.......силикона му е майката...хем ще закрие корема, хем и бюст ще имаш
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #376  
Стар 5th June 2009, 16:45
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Мале Леденко..аз не знаех това за титлата Мале...направо онемях Браво мила То има защо да носиш такава титла ... Ти си страхотен човек (доколкото съм си изградила някакво мнение, така задочно във форума Недей да си мислиш разни странни неща за това кой какво заслужава на този свят - всички сме хора и заслужаваме да изживеем живота си на пълни обороти Прегръщам те
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #377  
Стар 5th June 2009, 17:30
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Надявам се да сте по-добре вече
Отговори с цитат
  #378  
Стар 5th June 2009, 21:16
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Ледено сърце, може би, това няма да те успокои никак, но съм сигурна, че повечето жени биха убили за да са наполовина толкова прекрасни Стегни се малко (не буквално )

ебаси шматката си
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #379  
Стар 6th June 2009, 10:24
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
ебаси шматката си


Мони, благодаря и на теб за подкрепата!

Мили, то е ясно, че само пластичната хирургия ще го реши този проблем, но засега се отказах да прибягвам до такива крайности...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #380  
Стар 6th June 2009, 10:42
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

ледено_sЪrце, мила, ти изглеждаш страхотно. Виждала съм те на снимки. Само се огледай за няколко минути окло теб колко по-дебели и запуснати жени има и ще видиш какво дружно всички се опитваме да ти кажем. Ти си красива и слаба мадама.
Никога не бих го казала, ако не го мислех наистина.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 2x20дневнопредизвикателствоВЛЕЗВЪВФОРМАЗАЛЯТОТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:19.