IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd May 2009, 10:55
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране 2x20 дневно предизвикателство - ВЛЕЗ ВЪВ ФОРМА ЗА ЛЯТОТО 4

Здравейте дами, организирам двойно предизвикателство, защото макар и мрачното време не трябва да забравяме, че много скоро /почти след толкова дни, когато ще свърши предизвикателството/ ще е започнал летният сезон. Всички ние, като ЖЕНИ, трябва да покажем завидни тела на мъжете и да си умираме от кеф, когато те вървят и се спъват само, защото са се загледали в нас!
Нека се постараем това да не се случва само в мечтите и сънищата ни, да дадем всичко от себе си този блян да стане реалност и да бъдем щастливи най-накрая, вътре в собственото си тяло!!!
Нека преборим страховете си, да си помагаме една на друга и след 40 дни да обявим резултата, или поне голяма част от него, който сме чакали доста време за да започнем да живеем пълноценно!

Аз, Engel, ви предизвиквам на 2х20 дневно предизвикателство за влизане във форма за лятото. НЕКА ПОКАЖЕМ, ЧЕ И НИЕ МОЖЕМ ДА ПОСТИГНЕМ КАКВОТО ИСКАМЕ. НЕКА ПОКАЖЕМ ХУБАВИ ТЕЛА! НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ В ТЯЛОТО СИ!!!
Успех на всички!
Старт - 02.05.2009 - Финиш - По мой изчисления - 10.06.2009 / Ако съм объркала, моля да бъдя извинена, още си пия първото кафе/

С тенденция за ново тяло
- Disaster, MandarinaDuck, tirra, tonita, gerеnceto1, Za6toto, joana68, Роня, Kraska_Praska, mikaelka, {Adrenalinka}, claudia, dazzling_girl, kokona_, ледено_sЪrце, Soulshine




Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd May 2009, 11:47
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Включвам се веднага.Стартирам с точно 61 килограма.Този път няма да се излагам.Пожелавам на всички успех.Engel, на теб по-специално, защото ти създаваш тези стимулиращи теми и заслужаваш отплата
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd May 2009, 11:59
Аватара на MandarinaDuck
MandarinaDuck MandarinaDuck не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 170
По подразбиране

С най-голямо удоволствие се включвам и аз, защото кг ми са дооостааа. Вече 2 дена (за мен това е постижение от скоро) не ям хляб, сладко и тестени изделия. Бях качила страшно много кг и имах невероятен апетит,затова сега вече що-годе леко посвиквам да не ям.
Така че, и аз се включвам в това предизвикателлство. Успех на всички..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd May 2009, 12:04
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Disaster, MandarinaDuck: Добре дошли момичета! Пожелавам ви тялото или поне голяма част от това тяло, което искате в края на това предизвикателство!
Съветвам ви да започнете да тренирате, дори и малко, но всеки ден, защото намалява и почти изчезва въглехидратният глад Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd May 2009, 12:09
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Искам да ви пожелая мноого успех този път по-амбицирано, бавно, но славно към заветното тегло Аз ако нещо съм свалила ще пиша, но едва ли иначе ще влизам само да ви окуражавам Хайде гуш
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd May 2009, 12:29
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Е без мен къде?!?!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd May 2009, 12:32
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

monita_g: Благодаря ти
tirra: Ще се радваме на компанията ти
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd May 2009, 12:53
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Съветът за тренировките е добър, но аз така или иначе си тренирам отдавна.Досега по-скоро с тонизираща цел,а и да не дебелея още Без някакъв спорт не може!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd May 2009, 13:32
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Engel запиши ме и мен! Дано да успеем, момичета и накрая всички участници да сме щастливи и горди победители!
Много целувки от мен и хубави почивни дни!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd May 2009, 17:29
Za6toto Za6toto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 31
По подразбиране

Включвам се и аз.
Започвам от 66 кг и обещавам този път да не се издънвам.
Успех на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 2x20дневнопредизвикателствоВЛЕЗВЪВФОРМАЗАЛЯТОТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:45.