IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th February 2009, 18:01
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране Увисва ли върха след операцията?

ИМАМ ВЪПРОС АКО ИМА НЯКОИ СЪС УВИСНАЛ ВРЪХ СЛЕД РИНОПЛАСТИКАТА...КАК ПО ТОЧНО СТАВА И ГОРЕ ДОЛУ СЛЕД КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА УВИСВА ВЪРХА,И ВЪОБЩЕ ВСИЧКО КОЕТО МОЖЕ ДА СПОДЕЛИТЕ ПО ТАЗИ ТЕМА.АКО ИМА ПОСТРАДАЛИ ПО ТОЯ НАЧИН,МОЛЯ ПИШЕТЕ!!!БЛАГОДАРЯ!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th February 2009, 18:50
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Нормално е положението на върха да се промени с времето. Първоначално е по-вирнат заради отока, а с времето пада надолу. Затова лекарят трябва да прецени точно колко да го вдигне в зависимост от желанието на пациента. Едни искат вирнато носле, други - не. Аз бях доволна, че върхът ми "падна" и не се смятам за "пострадала" заради това.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th February 2009, 18:56
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Нормално е положението на върха да се промени с времето. Първоначално е по-вирнат заради отока, а с времето пада надолу. Затова лекарят трябва да прецени точно колко да го вдигне в зависимост от желанието на пациента. Едни искат вирнато носле, други - не. Аз бях доволна, че върхът ми "падна" и не се смятам за "пострадала" заради това.
МЕРСИ ЧЕ СЕ ОТЗОВА ПО ТАЗИ ТЕМА!АЗ НА ТЕБЕ СЪМ ТИ ВИЖДАЛ СНИМКИ АМА ШЕ МОЖЕШ ЛИ ДА ГИ ПУСНЕШ ПАК ЧЕ ДА ВИДЯ ГОРЕ ДОЛУ КАК СЕ ПРОМЕНЯ!НА МЕН МИ Е 20-ТИ ДЕН ДНЕСКА!!И ЗАСЕГА СИЧКО МИ Е ОК АМА НАЛИ ЗНАЕШ ПУСТА СУЕТА И МЕ Е СТРАХ ДА НЕ МИ СЕ РАЗВАЛИ НЕШТО!!!МЕРСИ МНОГО ВСЕ ПАК!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th February 2009, 19:15
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Прати ми на ЛС мейл, ще ти пусна снимки.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th February 2009, 19:40
Аватара на Nonit
Nonit Nonit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 38
По подразбиране

Привет, sibi искам да те питам до колко ти падна въха на нослето? И на мен ми е почти 2 месец от операцията и носа ми се променя с всеки изминал ден. В началото се поуплаших, че ще бъда много чипоноса, но сега е много по-добре!
moneymoney честито носленце, да си го носиш със здраве!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th February 2009, 19:46
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Зависи от отока - при силен първоначален оток може да се очаква по-голямо спадане на върха. Мисля, че при мен слезе надолу поне с половин сантиметър, може и повече.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th February 2009, 20:28
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nonit
Привет, sibi искам да те питам до колко ти падна въха на нослето? И на мен ми е почти 2 месец от операцията и носа ми се променя с всеки изминал ден. В началото се поуплаших, че ще бъда много чипоноса, но сега е много по-добре!
moneymoney честито носленце, да си го носиш със здраве!
мерси за носа!!аз ако можеш да ми пратиш некакви снимки да видя горе долу как се променя.моя е на 20 дни и днеска ми се вижда по различен от вчера!!!и затова штото па аз исках моя да е по чип!!мерси много!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th February 2009, 14:11
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Аз не си харесвам изобщо върха на носа-нито преди,нито след операцията.Надявах се,че сега ще е много по-добре,но разлика не мога да направя.Все си е дълъг и увиснал.И въпреки че не е минало достатъчно време,се замислям за втора операция,но трябва да разуча как стои въпроса с възстановяването,гипсове и тампони,защото си мисля че като няма чупене трябва да е по-просто от предния път.
Но информация не можах да намеря.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th February 2009, 15:23
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blueeye83
Аз не си харесвам изобщо върха на носа-нито преди,нито след операцията.Надявах се,че сега ще е много по-добре,но разлика не мога да направя.Все си е дълъг и увиснал.И въпреки че не е минало достатъчно време,се замислям за втора операция,но трябва да разуча как стои въпроса с възстановяването,гипсове и тампони,защото си мисля че като няма чупене трябва да е по-просто от предния път.
Но информация не можах да намеря.
aз се опитах да ти видя снимките тия кадето са със парола:0000,ама не ми се отваря нешто!!! ако можеш да ми пишеш на ЛС и да вида някакви твои снимки да видя каква е промяната!!на мене днеска ми е 20ти ден и засега много ми харесва резултата,ама незнам доколко се променя върха штото аз моя не искам да се променя9(то не че некои ше ме пита де!!)БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th February 2009, 22:50
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

хахах това ми е познато!!!моя милост!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Увисваливърхаследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.