IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 2nd February 2008, 16:15
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
Успех ти желая с операцията!
Благодаря !
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #52  
Стар 2nd February 2008, 17:58
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

sibi, аз съм оперирана преди по-малко от 2 седмици по отворения метод и нямам никакъв белег ,там където е между ноздрите-бързо се заличава,особено като ти махнат кончетата
Отговори с цитат
  #53  
Стар 2nd February 2008, 18:06
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

KEIS,моито нокти бяха налакирани,понеже никой не ме предупреди,но сестрата ми каз,че ако има смущения с уреда,който мери не знам точно какво,ще ми махнат лака-явно не е имало.също така ме оперираха по потник и долнището на пижамата,нямах нищо нацапано.носи си повече кърпички за нос,лъжица,вилица-не знам поради какви съображения храната се поднасяше без тях,ако се сетя още нещо,ще пиша.....и е много горещо,зареди се с доста минерална вода,че ще си бая жадна.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 2nd February 2008, 18:51
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Благодарско, apolonia2006!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #55  
Стар 4th February 2008, 10:43
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Моята операция е след 2 дни - на 6-ти! Не, че имам някакви въпроси, по-скоро искам малко морална подкрепа, че вече почна да ми се стъжнява. Между другото какви храни консумирахте в болницата, че въобще нямам представа какво ще съм в състояние да ям?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 4th February 2008, 11:35
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Имаш моята морална подкрепа!!!! гледай весело на нещата и не го мисли,ама хич!!!!! аз като легнах на операционната маса,анестезиолога ми каза:"сега 1-во ще ти сложим едно лекарство и малко ще ти се замаи главата от него и после......." и после нямаше никакво после....направо се събудих от упойката
Най-добре вземи някой близък,който смяташ че ще те разсейва наж-добре.Аз взех дъшеря ми,която попита доктора"вие защо разбихте на мама носа?и защо говорите като едно джудженце?" и така непрекъснато ме разтоварваше и не мислех за лошото.
А иначе аз в болница не стоях,тръгнах си след 2ч. и по пътя папках бутер банички,голям глад ме гонеше
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th February 2008, 12:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

ConfuseD, стискам ти палци! Не се притеснявай!
Непременно си вземи минерална вода - хубаво е да се пият повече течности след операцията заради упойката. Киселото мляко също е добър избор!
Желая ти прекрасен резултат
Отговори с цитат
  #58  
Стар 4th February 2008, 13:15
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

ConfusedD,няма страшно,не е нищо особено,аз съм с теб,вземи си мин вода,сокове.хайде,стискаме палци!!!!!всичко ще мине успешно!!!и ще си доволна!!!ти къде ще се оперираш,че не си спомням да съм чела?
Отговори с цитат
  #59  
Стар 4th February 2008, 14:05
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ConfuseD
Моята операция е след 2 дни - на 6-ти! Не, че имам някакви въпроси, по-скоро искам малко морална подкрепа, че вече почна да ми се стъжнява. Между другото какви храни консумирахте в болницата, че въобще нямам представа какво ще съм в състояние да ям?
Стискам ти палци мила ,ти си преди мен ..дано всичко мине бързо и се радваш на ново носле !
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #60  
Стар 4th February 2008, 16:07
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:49.