IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 21st November 2010, 14:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
а когато правя втори път ще искам вече малко в долната и доста повече в горната.
и аз така бих направила
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #392  
Стар 21st November 2010, 16:14
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Абе, не са огромни, но си личи, не е за излизане навън. Дано бързо да спадат занапред, че със сигурност е изнервящо да се чудиш как ли ще изглеждаш накрая и да не можеш да видиш.

Кой лекар е това? Защото казваш, че ти си ги искала иначе, но лекарят така е преценил. Дано преценката му да съвпадне с твоя вкус.
Аз не искам друг да ми преценява, дори и да е специалист. И аз също не искам да ми се увеличава долната устна. Макар че устните ми са сравнително тънки, не искам плътни, искам само по-миловидно изражение, защото моето е ръбато и намръщено. Струва ми се, че при мен това може да се постигне най-добре с леко изменение на формата само на горната устна там, където се допира до долната. Стига да е възможно.

"Моята си" уста е това:
http://mira76.snimka.bg/other/ustni.550668.21505830

Искам нещо такова, с крайчета нагоре и по-закръглена и не толкова крива граница между устните:
http://mira76.snimka.bg/other/ustni.550668.21505831

...а не например такова, с удебелена долна устна:
http://mira76.snimka.bg/other/ustni.550668.21505832

Парола 1616.
Отговори с цитат
  #393  
Стар 21st November 2010, 18:00
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

[quote="mira_sm"]Абе, не са огромни, но си личи, не е за излизане навън. Дано бързо да спадат занапред, че със сигурност е изнервящо да се чудиш как ли ще изглеждаш накрая и да не можеш да видиш.

Кой лекар е това? Защото казваш, че ти си ги искала иначе, но лекарят така е преценил. Дано преценката му да съвпадне с твоя вкус.

Как си показала на снимките "Това - да, това - не" Според мен имаш хубава форма и резултатът, който търсиш ще се получи с малко повече в горната (може и да не е толкова малко ). Моите ги прави Стоянов и като ходих първия път му казах какво не искам, разни човки и висящи неща по устата, той ми нарисува устните и ми каза: "Е тук ще сложим малко, е тук, но при теб най-добре би станало, ако се сложи горе-долу по равно навсякъде, но като дойдеш за операция ще се разберем." Като отидох за операция, нищо не се разбрахме... Сложил ми е повече в горната, но мисля, че няма да ми е достатъчно, ама карай, другия път вече и аз ще знам със сигурност какво искам.. Ако нещо не се харесам, си знам, че и аз си имам вина, щото не знаех точно какво искам.. Но все си мисля, че каквото и да стане, ще е по-добре от малката ми крива уста..
Отговори с цитат
  #394  
Стар 21st November 2010, 19:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Звездичке,може да не трябва да се слага голямо количество от първия път на толкова тънка устна.Питай го.

Мира на третия линк устните са ти най-добре
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #395  
Стар 22nd November 2010, 00:06
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Звездичке,може да не трябва да се слага голямо количество от първия път на толкова тънка устна.Питай го.

Мира на третия линк устните са ти най-добре
Може и така да е.. ще питам, но това ще бъде след около месец и половина, когато отида пак
Marisabela, ти хареса точно тази форма, която тя не иска
Отговори с цитат
  #396  
Стар 22nd November 2010, 00:34
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Teзи снимки след липофилинг ли са ?? ако е така резултата е направо плашещ, дано след време изглеждат по добре .
Отговори с цитат
  #397  
Стар 22nd November 2010, 00:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
Marisabela, ти хареса точно тази форма, която тя не иска
знам
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #398  
Стар 22nd November 2010, 08:57
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Teзи снимки след липофилинг ли са ?? ако е така резултата е направо плашещ, дано след време изглеждат по добре .
Резълтатът е плашещ сега, а преди няколко дни беше още по-зле След време дори и да не са както ги искам, със сигурност ще са по-добре от сега
Отговори с цитат
  #399  
Стар 22nd November 2010, 09:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Teзи снимки след липофилинг ли са ?? ако е така резултата е направо плашещ, дано след време изглеждат по добре .
мисля,че ще се разкрещиш,ако отвориш снимката от третия ден след липофилинга

http://media.snimka.bg/7400/021054402.jpg


-това е плашещо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #400  
Стар 22nd November 2010, 13:00
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Marisabela, страшни гърдички харесвам много такива огромни моите одавна ми малеят.. ама както и да е. Въпросът ми е, вече сигурно ставам досадна и ме хваща параноята, ама кога за първи път излезе без маска и хората не са те гледали много странно?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:58.