IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 2nd December 2010, 09:38
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Сладурско
Отговори с цитат
  #452  
Стар 2nd December 2010, 21:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Звездичке наистина е шокиращо как толкова време мина и пак е доста биещ на очи отока
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #453  
Стар 3rd December 2010, 07:41
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Аз накрая се отказах от липофилинг на устните.
Основната цел беше липосукция. И май трябваше да направя наистина само нея, а аз се "полакомих" да поискам липофилинг на назолабиапните гънки, макар лекарят да смяташе, че не се налага особено. Сложи също и "мазнина" в едната челюст отдолу, за позаличаване на асиметрията на челюстта и устата - от другата страна челюстта ми е по-широка и по-квадратна. Въобще лицето ми е доста несиметрично - крива уста, крив нос...
Вчера след операцията си мислех дали не сбърках с устните, а сега мисля точно обратното - нищо не трябваше да си слагам в лицето. Каквато съм страхлива, сега цял живот ще бера страх дали попълнената буза няма да увисне повече с годините, дали след години няма да се появят "придърпвания" от превръщането на мастната тъкан в не знам какъв си вид съединителна... така пише тук-там, имаше такъв цитат и във форума на Фема, не пише, че е задължително, де, но можело... Аааа, не ми трябва такава беля на главата, но е късно. Дано се резорбира по-голямата част от инжектираното, даноооо! Има ли нещо, с което мога да подпомогна този процес?
Иначе резултатът от липосукцията изглежда отсега добър, вече си му се кефя. Ставаше дума за едни доста сериозни по размер "дръжки" на хълбоците. Но само нея трябваше да направя.
Отговори с цитат
  #454  
Стар 3rd December 2010, 08:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm
... дали попълнената буза няма да увисне повече с годините, дали след години няма да се появят "придърпвания" от превръщането на мастната тъкан в не знам какъв си вид съединителна... , не пише, че е задължително, де, но можело....
Ма то не е задължително и да си правим операции и процедури, ако ме питаш...То и в информираните съгласия, дето се подписват си слагаш подписа, че може да доведе процедурата и до смърт, ама подписваш, нали....Процедурите не са за всеки. Или поне не почиват на глезотия, а на силна мотивация, преди всичко. Тогава неглижираш вероятните странични реакции в името на по-добрия резултат. Не мисли, че след липосукция "страничните реакции" са по-приятни, в сравнение с липофилинга. Липофилинтгът си е блага процедура....
Отговори с цитат
  #455  
Стар 3rd December 2010, 08:58
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Силната ми мотивация беше за липосукцията. Няма да показвам на какво приличаше по форма задникът ми, и то при килограми в норма, но беше грозен и деформиран. Още като малка майка ми ми казваше, когато се опитваше да ми поправи някоя дреха: "Ти имаш тука едни бучки...".
Затова смятам, че липосукцията си струваше рисковете, а и те какви ли са - белези или неравности, а мястото при това не е на лицето.
С лицето нямах съществен проблем, затова сега съжалявам.
Както и да е, никой не ми е крив, аз съм си виновна и аз ще си бера страха.
Отговори с цитат
  #456  
Стар 3rd December 2010, 10:06
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Звездичке наистина е шокиращо как толкова време мина и пак е доста биещ на очи отока
Така е.. Днес правя точно три седмици и изглеждам така, както съм на снимките на две седмици..(току-що един колега на около 70 години, който ме вижда веднъж на три дни за по 3 секунди, каза, че: "Госпожицата много е целувала" ... ) Вече си мисля, че и след още една седмица няма да съм много по-добре.. Но за успокоение се надявам, изхождайки от бавното спадане, че накрая ще се е задържало повечко от нормалното (едното няма връзка с другото, но.. аз съм позитивна )
Отговори с цитат
  #457  
Стар 3rd December 2010, 10:31
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm
С лицето нямах съществен проблем, затова сега съжалявам.
Както и да е, никой не ми е крив, аз съм си виновна и аз ще си бера страха.
Недей да съжаляваш, че чак и страх за бъдещето да береш Преди всичко изчакай, за да видиш крайния резултат, и тогава ще прецениш има ли за какво да съжаляваш Ако си представяш само най-лошия вариант, няма да се почустваш по-добре. И ако толкова те притеснява нещо занапред, винаги можеш да се опиташ да го поправиш (пак ). Офф.. днес май съм малко като американците - think positive (то с тая неспадаща уста не ми остава друго )
Отговори с цитат
  #458  
Стар 3rd December 2010, 10:36
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

почуВстваш
Отговори с цитат
  #459  
Стар 3rd December 2010, 12:00
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Абе, не трябваше да го правя. Не трябваше. Но...
Започнах да намирам разни неща в интернет - в руски форум, липофилинг на назолабиални гънки през 2005 г., резултатът уж добър, а три години по-късно се появява от едната страна издутина от разраснала се съединителна тъкан (фиброза), която продължава да расте.
Не мога да намеря информация каква е вероятността от подобни неща, не мога да намеря и информация какви са начините за предотвратяването им...
Изглежда, или поне с такова впечатление оставам, че точно в назолабиалните гънки е по-опасно.
Извинявам се, че не е по темата, темата все пак е липофилинг на устни.
Отговори с цитат
  #460  
Стар 3rd December 2010, 17:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Мира,спокич-аз съм правила липофилинг на наз.гънки преди повече от година и няма нищо останало
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:37.