IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th February 2011, 10:23
За Здраве и Красота За Здраве и Красота не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Русе
Мнения: 9
По подразбиране

Според много учени това си е неизбежен процес, но и те не отхвърлят , че има много натурални продукти които силно забавят процеса на оплешивяване. Също така важен факор е и генетиката на всеки човек.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th February 2011, 10:11
nelina1988 nelina1988 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Ще ви препоръчам един интерен продукт масло от ракитник /облепиха/.
Казва се Brilliant Look, 450 mg американски е и го продават отскоро в аптеките.За маслото от ракитик/облепиха/ знам от свекъра той е работил в Тюмен - Сибир, местните го берат в тайгата и използват отварата от плодовете и маслото за много цели, защото е истинска витаминна бомба.Интересното е че един стар руснак с който са работели заедно по строежите си мажел главата и пиел масло от облепиха.Той твърдял , че в тяхното село някъде в тайгата плешиви нямало и умрели от инфаркт също.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th February 2011, 21:56
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

За оплешивяването внимавай какво ще пиеш - често смесите съдържат женски хормони - дават ефект, но и импотентност, гинекомастия и др.п.
При мой близък дадоха ефект процедури на кожата със специален ВЧ апарат, но още не беше оплешивял.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th February 2011, 06:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Чесънът наистина помага при гнездов косопад...който води до оплешивяване.Има няколко човека,които от голи петна си имат гъста и лъскава коса
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st February 2011, 22:48
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Може би повече ще можем да ти помогнем, ако опишеш точно какъв е твоя косопад.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th March 2011, 09:40
GABAHA GABAHA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 2
По подразбиране Re: Оплешивяване

Цитирай:
Първоначално написано от Pavka76
Не знам какъв е този циганин от Чирпан , но не бих си доверил здравето на него, хора замислете се...
Аз бях пробвал всякакви отвари и илачи, с какви ли не глупости се мазах и пих и ефект нулев!!!
Много гадно беше това с опадането на косата, адски ми подбиваше самочувствието, направо станах друг човек напоследък, много съм благодарен на приятелката ми която ми намери това:

http://www.profollica.com/ct/169582

То не че не е добре и за нея, вече не се показва с някакъв олисяващ с вид на чичка, просто страхотно ми помогна профолика. Наистина искам да кажана целия свят ХОРА, ТОВА НЕЩО ДЕЙСТВА!
Искам да те попитам как точно ти помогна започна да ти расте нова коса или забавя падането на тази която имаш? Също така искам да те питам какво точно ползваш само за мазането или и хачета. Що се отнася за човека от Чирпан аз съм ходил и при мен ефект нямаше. По скоро той помага на косопад различен от мъжкото оплешивяване, защото имам познати доволни от него.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th March 2011, 20:02
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Има хапчета и лосиони, които забавят оплешевяването и когато ги ползваш дори пониква нова коса. Знам го от приятеля ми, който е изпробвал някои неща. Проблемът е, че когато спре, защото курсът на лечение е огранчен във времето, косата почва отново да пада. Мога да ти препоръчам Regaine, 3 шишенца за около 90евро, има резултат, но само докато го ползваш. И макар да не вярвам в хомеопатиката, нито пък той, по Коледа си купи някакви зрънца Селен 15(мг?) пише на опаковката за някакви си смешни 3-4 лева, слага 3 под езика вечер и ако щете вярвайте косата почна пак да му се сгъстява. Не ви пречи да опитате, нали са хомеопатични и уж безвредни...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th March 2011, 22:31
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

В хомеопатията за даден проблем не се изписва еднакво лекарство на всички
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th March 2011, 19:32
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Това важи за всяка медицина независимо хомеопатична или алопатична.
Другото е шарлатанство.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th March 2011, 20:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

селен-логично,че играе роля,но това не беше ли тема за оплешивяване.пишете за косопад,а вече има десетки теми такива:д
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спираненаоплешивяването
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:08.