IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 8th March 2011, 04:52
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Тайна , какво става с теб?
Отговори с цитат
  #102  
Стар 8th March 2011, 21:39
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Diadora, точно след една седмица съм на лекар и би трябвало да го започна най-накрая. Забавянето е заради задължителните тестове за бременност, които се правят всеки месец. Изписаха ми антибиотик да пия, уж да ме изчисти малко преди да започна с Accutane но той пък никакъв ефект нямаше(1 месец го пих) и вече го спрях. Също така ми изписаха противозачатъчни, купих си ги, обаче никаква информация не намирам за тях, а и не искам да почвам 2 различни неща по едно и също време( как ще знам кое от всичките е помогнало после ) и не мисля да ги започвам. И без това няма опастност да забременея. Ще пиша повече като започна. Опитвам се да си променя начина на хранене- без млечни продукти(смята се че съдържат много хормони), без глутенови храни(доста е трудно) и пия разни билкови добавки и чайове. Ти как си?
psyxedeleia, не съм отговаряла на постовете ти, защото по някаква причина не мога да видя целите ти постове, последните думи от всеки ред липсват Все пак продължавай да ни държиш в течение как вървят нещата. Благодаря!
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #103  
Стар 10th March 2011, 03:31
psyxedeleia psyxedeleia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 24
По подразбиране

здравей Diadora както и на останалите които се интересуват по темата,значи при мене лечението протича много добре след седмица съм пак на лекар просто за да си взема новата рецепта,до сега мога да споделя че всички странични ефекти намаляха много може би самия организъм се нагажда или превиква незнам кое е точно единственото което наистина много ме тормози това са устните чуството е много неприятно точно през 10 минути слагам вазелин постоянно и очите ми се умарят лесно,това е в обши линии..Diadora обръщам се към тебе не е страшно и си заслужава наистина просто се подготви за едно малко трудно начало ,още на първия втория ден ще се събудиш с една много суха кожа която ще те опъва,ще се лющи,следват устните може в началото да имаш и малко главоболие ден два може и да нямаш... не забравяй че каквото и друго лекарсвто да ти се наложи да вземаш винаги се допитай с лекар- аспирин и парацетамол са абсолютно забранени,що се отнася до противозачатъчните аз също ги пия ,и те винаги се пият по една и съща схема ,първото хапче се взема точно на първия ден в който ти идва менструацията и така пиеш всичките 21 хапчета както са написани по дни докато свършат тогава правиш една пауза от 7 дни и на осмия ден се започват на ново,това е за тях,друго което се отнася за лечението е че се подготви през първите 2-3 седмици да ти излязат много пъпки ,които няма да закачаш но това е само за този период след това лека полека почват да намаляват,също сега се сетих в началото ще се чустваш и много отпаднала но и това е преудолимо,това е горе долу ,не се страхуваи лекарството когато се взема правилно и под наблюдение никак не е опасно естествено обаче има и организми които не могат да го понесат но дори и тогава не е опасно след като те наблюдава лекар той предценявя дали да го спре или да намали дозата,аз през последния месец се запознах с доста хора които са преминали лечението и не попаднах на нито един недоволен дори всеки казва че съжелява че не го е направил по рано затова чети си форума информирай и ти останалите които ги късае и когато в форума прави си лечението и информираи и ти останалите и тогава поне ще има компетентни мнения на изпитали лекарството а не ма такива дето чули и прочели и разбрали и недоразбрали (не искам да засягам никой естествено )....та това от мене за сега естествено че ще продължавам да информирам докато минат 6 месеца аз вече съм в третия месец на лечението .......
Отговори с цитат
  #104  
Стар 10th March 2011, 07:49
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

psyxedeleia, благодаря ти за информацията! Междудругото ако имаш силно главоболие, купи си някакви овлажняващи капки за очи, четох че сухотата на очите можело да е причина.Иначе използваш ли някакъв крем за овлажняване и подхранване на кожата?Скалпа ти изсушил ли се е? Много хора пишат че косата им също се изсушила, получавали сърбежи и лющене По колко мг на ден пиеш?Аз смятам да искам по-ниска доза, поне в началото.Уфф, нямам търпение вече
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #105  
Стар 14th March 2011, 19:40
psyxedeleia psyxedeleia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 24
По подразбиране

здравей отново, имам от тези капки за очите купих ги още в деня в който си купих и първите хапчета ,а главоболие имах в самото начало когато започнах лечението оттогава да ми се е случило един два пъти и то много леко главоболие,колкото до скалпа ми отново в самото самото начало имах огромен сърбеж което означава че е бил много сух ,купих си шампоан за много суха коса и това също изчезна като симптом,за кожата си купих един крем на ланкастер за лицето с 30 фактор който е много хидратиращ и едновременно предпазва от слънцето което е едно от най-важните условия които трябва да се спазват.Аз пия по 40 мг на ден но лекарят ми ми каза че ще ги намаляме на 30 и последния месец или два ще пия по 20 мг..)))
Отговори с цитат
  #106  
Стар 15th March 2011, 03:44
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Здравейте , момичета ,
Аз първо се интересувах за моя близка , но при нея се реши проблема с антибиотик (за сега) и после вече следя темата заради Тайна . Вълнувам се , дали ще е добре с лекарството . Успех мила , и понаписвай тук как си .
Отговори с цитат
  #107  
Стар 15th March 2011, 17:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Вие знаете ли как действа това лекарство,че мислите,че лекува причината за акнето?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #108  
Стар 15th March 2011, 22:32
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Аз се съмнявам,че знаят.Ти представяш ли си какво значи ,,сухи очи,,-съсипват им се слъзните жлези И така,докато чакат да им минат едни пъпки,се сдобиват с 5-6 нови диагнози доброволно.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 15th March 2011, 22:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Аз се съмнявам,че знаят.Ти представяш ли си какво значи ,,сухи очи,,-съсипват им се слъзните жлези И така,докато чакат да им минат едни пъпки,се сдобиват с 5-6 нови диагнози доброволно.
Значи един здраво мислещ човек преди да пристъпи към нещо толкова сериозно за здравето с цел да лекува нещо друго,то то би следвало да знае как и върху какво действа този мед.препарат.И как действа,че да премахне акнето?Защото аз преди да започан да пия добавките питах много ясно какво и как би следвало да се излекувам.на кои органи кое как влияе.Процесът трябва да е малко или много известен,а не да се впиеш като пиявица в уж някакво решение,което може да се окаже не нож с 2 остриета,а гилотина
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #110  
Стар 16th March 2011, 22:09
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Много от хората обаче не мислят като нас Поне да попитат тези момичета след спиране на това лекарство,обратими ли са тези странични действия...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ROACCUTANE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:18.