IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 17th March 2011, 20:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Тайна,аз просто зададох въпроса как действа,никой не съм нападала.Нищо не съм чела за тоя медикамент,затова питах.
И както си и знаех,действа на мастните жлези,себума....звучи доста повърхностно за толкова сериозно лекарство.Сори,но това е моето мнение.Успех
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #122  
Стар 17th March 2011, 20:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Дразня се от коментарите на хора, които дори не знаят за какво става въпрос.Ще започна да го пия след няколко дни, а истински опит ще мога да се споделя чак след години. Защото при някои пациенти акнето се връща след 1-2 или повече години.
Дразниш се и аз не знам за какво-че се задават логични въпроси ли?
Спести си го,излишните нерви не са добре за акнето
Излседвала ли си си хормоните в схема от3до5 ден на цикъла-репродуктивни хормони и от 15до19ден от цикъла-тестостерон?
Защото един всеки един от тези хормни прави големи пакости!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #123  
Стар 18th March 2011, 14:32
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Само да вметна,че при рака и някои др.диагнози си заслужава дори експериментално лечение,но там се борим само за няколко години живот...Химиотерапията е химия,не витаминотерапия,нито лъчелечението е слънчева баня,те си вървят с усложнения.И да,има хора,които се лекуват от рак с пречистване и диета.Лично аз бих пробвала първо всички естествени видове лечения.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 18th March 2011, 14:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Само да вметна,че при рака и някои др.диагнози си заслужава дори експериментално лечение,но там се борим само за няколко години живот...Химиотерапията е химия,не витаминотерапия,нито лъчелечението е слънчева баня,те си вървят с усложнения.И да,има хора,които се лекуват от рак с пречистване и диета.Лично аз бих пробвала първо всички естествени видове лечения.
Брил даже мога да дам примери за хора,които са се излекували от рак с промяна на живота.Даже една жена беше спечелила състезание по тичанеНякои даже книги са написали.Но тва е друга тема.
Аз си казах мнението и напускам темата.Не желая да влизам в никакви конфликти,че някои хора чак се дразнят.Успех на всички и дано здравето никога не ви напуска,но това зависи единствено от разума,който влагате в целия си живот.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #125  
Стар 18th March 2011, 20:15
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Подкрепям-нека всеки сам трупа опитност Дано всички бъдат добре от лечението
Отговори с цитат
  #126  
Стар 20th March 2011, 00:25
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Лично аз бих пробвала първо всички естествени видове лечения.
Като казах, че съм опитала всичко, имах предвид наистина ВСИЧКО.Храня се здравословно от 15 годишна, спортувам от много малка .Участвам в маратони и любителски състезания.Мarisabela, хормоните ми преди няколко години бяха ок, тогава също имах акне. Единствено не съм си правила изследвания за алергии, което също може да е причина, но тук са адски скъпи, трябва да проуча въпроса. Също така забелязала съм че стресът ми влияе много зле, но за съжаление на тази етап не мога да си взема почивка
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #127  
Стар 5th April 2011, 20:10
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Здравейте! Вече съм 13-ти ден на accutane, 20мг на ден, изненадана съм колко бързо действа. Още от седмия ден започнах да усещам изсушаване на устните и кожата около тях. Някои пъпки избиха бели връхчета не беше приятно, но сега нямам никакви възпалени/болезнени пъпки.Последните няколко дни направо хващат лека коричка, която като падне остават само червени петънца.Никакви странични ефекти не съм имала.Сутрин си правя зеленчуково-плодов шейк с кокосово мляко, а през деня хапвам повече зеленчуци и пия много вода. Чувствам се добре. През 5 мин си слагам балсам за устни, вечер си мажа лицето с emu oil(хидратира много добре, без да запушва порите), измивам само с вода.
psyxedeleia, как са нещата при теб?
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #128  
Стар 5th April 2011, 20:58
psyxedeleia psyxedeleia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 24
По подразбиране

здравей Тайна при мене възникнаха малки промени тъй като изстинах с бронхит ми назначиха антибиотици и трябжаше да прекъсна терапията за 1 седмица,сега след 3 дни започвам пак но изследвания ще направя поне след около 10 дни ,иначе състоянието ми общо взето е същото както съм писала в по -предните изказвания,след новите изследвания ще пиша наново
Отговори с цитат
  #129  
Стар 26th May 2011, 19:22
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Здравейте!Приключих с втория месец на 20мг на ден и тези дни ще мина на 40мг на ден. Кожата ми се изчиства, няма много разлика от първия месец, защото си стоят зачервяванията от стари пъпки, но пък не са ми излизали нови от доста време На пипане е много по-гладка и някак си изглеждам по-свежа.Иначе кожата ми доста се изсуши, преди за няколко часа се омазняваше, сега след 8-9 часов работен ден изглежда точна както като съм излязла сутринта(слагам само минерална пудра). Косата ми също много се изсуши, преди я миех през ден, сега мога и седмица да изкарам сигурно без да се омазни.Това донякъде ме плаши, но и ми харесва.
Странични ефекти имам-главоболие понякога, чувствам се някак отнесена, разсеяна, не спя много добре.Поносимо е, надявам се да не стане по-зле сега с увеличаването на дозата.
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #130  
Стар 11th July 2011, 23:30
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Не знам дали някой я чете тази тема, но нека все пак да ви споделя как вървят нещата. Не на добре за съжаление... Приключих третия месец, кожата ми изглежда все по-добре, но кръвните ми проби не са добри и ми спряха лекарството за цял месец Левкоцитите (белите кръвни клетки) са ми прекалено ниски-3200 и докторите искат да видят дали е от лекарството или от нещо друго. Тежко го приех, но пък ми казаха че то стои в кръвта ми още един месец така че сигурно няма да ми излязат пъпки.Засега само една...А и се чувствах зле, постоянно отпаднала, без настроение, главоболия, явно си оказва влияние. Сега гледам да се храня по-здравословно и да не се стресирам и се надявам че следващия месец ще го започна пак в по-ниска доза поне.
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ROACCUTANE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:35.