IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th January 2010, 22:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

До колкото знам такива операции не се извършват в Бг или поне до съвсем скоро не се правеха!Имам позната която в най скоро време ще си я прави но в 4ужбина като ве4е 2 години подготвително ходи с бреки.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th January 2010, 20:21
KamiD KamiD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 7
По подразбиране Операция за коригиране на обратна захапка???

А тази ваша позната в коя страна смята да си прави операцията? може ли малко повече информация?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th January 2010, 00:04
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране Re: Операция за коригиране на обратна захапка???

Цитирай:
Първоначално написано от KamiD
А тази ваша позната в коя страна смята да си прави операцията? може ли малко повече информация?
Ще си я прави в Англия .До колкото знам от време на време пътува до там за да и коригират бреките и след като и ги свалят следва операцията.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th February 2010, 12:36
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Аз нямам обратна захапка, но исках да си коригирам долната челюст, защото я намирах широка. Пластичен хирург, както и стоматолог категорично ме посъветваха да забравя за това, в България било едва ли не невъзможно да се направи добре подобна корекция.

Виждала съм страхотни корекции на твоя и други подобни проблеми в една специализирана книга, казва се "Change your smile" на един американски доктор стоматолог - Роналд Голдщайн мисля, че се казваше, ако можеш да я намериш, ще видиш наистина невероятни резултати. Това обаче е в Щатите. У нас нещата седят доста по-иначе, ако нямаш финансовата възможност да ти я направят в чужбина, а пък ти самата казваш, че хората те харесват и така, направо бих те посъветвала да забравиш за операцията. В България пластичната хирургия си е на дилетантско ниво, да ме прощават докторите, но това е голата истина .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th February 2010, 20:22
KamiD KamiD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 7
По подразбиране Операция за коригиране на обратна захапка???

Благодаря за информацията на всички,които ми писаха!!! Реших да се откажа от евентуална операция...прекалено е рискована и сякаш не съм готова да се подложа на цялото това мъчение,болка,страдание, влагане на пари,с които не разполагам, в нещо,което може да се преварне в още по-голям проблем!!! важното за сега е,че до някаде успях да превъзмогна психологическата бариера да говоря с хората за този проблем и се чувствам малко по-добре! освен това, при мен не е нещо фрапантно...и все пак ако на някой не му харесвам може просто да не ме гледа ,така че....смятам да се ориентирам към по-важните неща в живота!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th August 2010, 10:35
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
До колкото знам такива операции не се извършват в Бг или поне до съвсем скоро не се правеха!Имам позната която в най скоро време ще си я прави но в 4ужбина като ве4е 2 години подготвително ходи с бреки.
Правят се тук от поне 15 години,най-много от тях е правил Доц.Факих ,който участваше като Лицево-челюстен хирург в Пълна промяна.Той също е и ортодонт,което затваря кръга от необходими специалисти и може да каже какво ,кога и как точно да се случи и има ли начин да не се стига до операции ,а да се корегира положението само с брекети например..?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциязакоригираненаобратназахапка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:29.