IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th July 2004, 20:47
Вал
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Стрии

Здравейте, сайта е страхотен, поздравления
На мен проблема ми е стрийте, имам ги отдавна. Дори при най малкото качване или сваляне на килограми се появяват нови. От 2 седмици ползвам масло против стрий на Икаров, но не мисля че ще има някакъв ефект.
Ако знаете за някакъв ефикасен начин за тяхното премахване, без хирургическа намеса, пишете. Бях чела за крем Цонтрактубех, които заличавал следи от рани, знае ли някои дали има ефект при стрийте.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th July 2004, 22:17
SUNSHINEE
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Може да подейства

Бих искала да ти помогна защото и аз ги имам малко от вътрешната страна на краката но знам че грейпфрута много помага и като маска за стрийте.
Пробвай аз това правя а за БГ масла и т.н. изобщо не си хвърляй парите,пробвала съм 3-4 вида като бях в България но не действат,дано да намеря ефективни.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th July 2004, 13:30
mamaAni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Козметична хирургия

По време на бременността си качих към 30кг и от раничко започнах да ползвам Еланцил на Жалениц.В резултат на което нямам нито една стрия,но вероятно до извесрна степен се дължи и на еластичността на кожата при всеки човек.Много съм доволна от този крем.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th January 2005, 18:10
Absolute
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране za Val

Здравейте, Вал, contractubex ползвах около 4 месеца - ефект - НИКАКЪВ! той е на принципа на излющването, но сигурно трябва да се купи един TIR от него и да се въоражим с вековно търпение
Чувала съм, че химическият пилинг много ефикасно заличава стриите - т.е. свалят се няколко пласта кожа и те се заличават...
Успех!!!

П.С. Лазерът също не е за хвалене - аз си го правих (4 пъти!) - ефектът е като при contractubex-а - НИКАКЪВ и парите са му повече...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st January 2005, 16:11
pipi pipi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до pipi
По подразбиране

стрийте са може би единственият кожен проблем, за които до сега няма решение.
консултирала сам се с повечето кожни лекари и естетични хирурзи в българия, единодушни са, че премахване няма, залъгват с реклами че лекуват, но като им зададеш директно въпроса \"ще изчезнат ли?\" започват да увъртат и никoй не гарантира премахване.
химическият пилинг заличава частично, но е много болезнен, ако не го прави специалист може да последват много усложнения.
и последното което научих и запомних за борбата със стрийте е, че трябва много упоритост, дори и да действа някои препарат разбирааш това след 2-3 месеца редовна употреба
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th February 2005, 21:53
jador
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз също имам голям проблем със стрийте.на 20год. сам и ги имам от няколко години.при най малкoта промяна в теглото и те се появяват.не искам да си представям какво ще бъде като реша да имам дете.искам да питам някои ползвал ли е крема за стрий на vishy и ако да дали има някакъв резултат?ясно ми е че няма да се махнат но много се надявам поне малко да се заличат
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th February 2005, 22:56
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не съм чувала да има крем за ПРЕМАХВАНЕ на стрий.А ако за някои все пак се твърди че е такъв,не бих повярвала.Този на VICHY е за предотвратяване появата на такива по време на бременност,но трябва да се ползва още от началато на бременността и редовно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th March 2005, 12:01
Теди
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Kремът не Vichy не е само за предотвратяване на появата, а и за свиване на съществуващи вече стрии, така е според описанието на опаковката. Аз лично съм го използвала веднъж, но само една опаковка и резултатът беше много гладка кожа, но за стриите не забелязах ефект, може би, ако се ползва по-дълго време много е приятно кремчето, обаче скъпичко , но ако при най - малката промяна на тегло ти се появяват нови е хубаво да използваш някакъв крем или масло за подобряване еластичността на кожата.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th July 2005, 01:31
Smiled_BGirl Smiled_BGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Where The {}cean`s Kissing The Sand...
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте моми4ета
аз съм на 16 и стрии ми се появиха може би преди 2 год.
ползвала съм много кремове, но повечето без голям успех...
от 1 месец ве4е използвам крема на Лореал. страхотен е. още след нанасянето 4увствам кожата си по-гладка .. имам видимо намаляне на обиколката на бедрата и започнах да го ползвам и на корема
но с ползването на тези кремове задължително трябва движение
скачаите, клякаите, дигайте краката, и най-вече тичаите!!
__________________
Ne Kazvai 4e Me Obi4a6... Neka Go Po4uvstvam...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th July 2005, 08:41
deni deni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 16
По подразбиране

ще споделиш ли крема на лореа за стрии ли е или за целулит и каква му е горе-долу цената. благодаря много предварително!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:22.