IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 25th April 2006, 14:07
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

За бръчките окоро устата, а и около очите най-добре да се ползват производни на хиалуронова киселина. Там нормалните хирурзи не инжектират ботокс.
http://www.vita.bg/zab.php?zab=103&k=29
http://www.vita.bg/zab.php?zab=102&k=29
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th April 2006, 14:49
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране д-р Динев, клиника Вита

А нещо за д-р Динев някой да каже? Добър специалист ли е?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th April 2006, 15:13
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Можеш да погледнеш във всички мои отговори, доста съм писала. Не съм компетентна за хирургия на лицето, но имайки предвид колко е педантичен и старателен, сигурна съм, че и там ще се справя добре.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th April 2006, 15:16
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране д-р Динев

chujdata, много благодаря!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th April 2006, 22:20
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

За ботулинов токсин...Стара Загора, д-р Христозов. Има Пациенти отвсякъде. Майка ми сложи 60 кубика за 210 ЛВ!!. И си изглежда супер. В София просто цените са тройни.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th July 2007, 09:19
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране ==

Мила,как да се свържа са тоя д-р Христозов?От София съм и смятам да се разходя до там само заради ботокса и ниските цени дето съобщаваш.
Благодаря предварително ако дадеш координати.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th November 2007, 16:49
Eli133031 Eli133031 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Аз искам да попитам друго. Ако нямам бръчки от старост, а мимически по челото и те са доста дълбоки, немога ли да отида да ми бият една инжекция и да се махнат? Възрастта ми е под 30, на 20 години съм. Ходя перманентно на солариум, защото ми харесва да съм мургава, а и естествения ми тен е прекалено блед, но имам чуството, че от това тези бръчки станаха още по рязки.
И моляви този д-р Деянов мисля, за които четох пост тук, че е изпълнителен и стриктен, от коя болница е ? И защо никой не фиксира цена, това някаква тайна ли е?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th April 2008, 16:35
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolaa
анелия, ботох е сериозна терапия и трябва да си уверена че наистина го искаш.

Що се отнася до бръчките, 35 god не са толкова много, може би като станеш на 50-60 (да си жива &здрава) ще решиш че искаш rhinoplasty, breast лифт, чеек боне йобие и какво ли още не.
Има добри гримове на Неутрогина, които видимо намаляват бръчките, поне ги пробвай и им дай шанс преди да се подоложиш на спринцовката.

Аз лично съм на мнение, че в повечето случаи хората, които си правят козметични процедури (не говорим за пострадалите от инциденти или тези с birthmarks) имат проблеми със самочуствието си.
Анелия, може би си заслужава да инвестираш в себе си, в здравето си, а не в една инжекция. Всъщност, всеки сам си прави избора и си живее живота, но винаги е добре да се постараем да погледнем един проблем от много различни ъгли.

Ако си турдо за ботох, направи подробни проучвания. в и-net има всичко, защото, когато става въпрос за собственото ти здраве и well-бейнг, нещо от рода на 'чух че..' не е good enough..

успех,
лола-
Не намирам слагането на ботокс за никаква "сериозна терапия",какво толкова му се плашите не мога да проумея,то в дерматологичните центрове и при пластичните хирурзи бъка от мераклийки,те седнали да се вайкат за работи дето нито са компетентни,нито даже са ги пробвали.Я стига сте давали акъли на хората какво да си правят и какво-не,който не се харесва и някакъв проблем го дразни иска да си го реши и толкова,като вземете да ги препоръчвате тези природни продукти и специални кремове пък направо сте смешни,то ако бръчките се оправяха с кремове,всяка дама би предпочела да се маже,отколкото да си слага ботокс или да прибягва до скалпела.Който е с хубава кожа да хвърля шапка,да маже кремове и да се радва,че е така,но да не натяква на другите,че искат да изглеждат и те добре.
И като е на 35г. жената не означава,че не може да се е набръчкала като някоя друга на 45-50г.ами това си е ген,дай сега като е на 35г. и да ходи набръчкана,щото още не й е дошло времето.Времето за процедури идва когато дойде съответния проблем.
Бръчките изглеждали очарователно и загадъчно беше писала една дама-леле боже,то ще е така само в нейните очи.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th June 2008, 20:00
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Не прочетох всички мнения ,само искам да посъветвам всички ,ако решите да слагате някога ботокс да се обърнете за това към д-р Аргир Аргиров или д-р Пехливанов.И двамата са с много голям опит в слагането на филъри,ботокс и т.н. Постоянно са по обучения в Италия Франция и т.н. Защото съм дала 600лв за филъри за 3-4 месеца от които не остана нищо .сега като ми го сложи Аргиров все едно не е моята уста.Контакти мога да ви дам ако желаете
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th June 2008, 20:04
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Да допълня само че Пехливанов е кожен лекар а Аргиров му е специализант.Насочили са се в тази област и искат клиентите им да останат преди вси4ко доволни отколкото да им одерат кожите .......защото имам доста пари дадени на вятъра на хора които само си мислят 4е с един курс могат да те набодат с БОТОКС-а и хаиде 4ао
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: къдеинжектиратботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:18.