IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4251  
Стар 5th June 2017, 15:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Диди не се явява, надявам се, че не се сърди за снимките. Аз това й казах, че ми изглеждат много естествени. Което е плюс. Но пък разстоянието ... не знам, с колко може да се промени. Надявам се да пише пак.
Отговори с цитат
  #4252  
Стар 6th June 2017, 13:31
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от IceCream78 Виж мнението
Танита, би ли споделила какво реши - да се довериш на Тепавичарова въпреки опасенията, които имаш за възрастта й или направи и друга консултация. И ако все пак си избрала доцентката, мина ли операцията? Доволна ли си?
Здравейте, операцията мина, още не мога да се изкажа финално, при мен доста неща не се оказаха така, както при повечето момичета относно възстановителния период, в смисъл, минава по-тежко и бавно, с повече неприятни екстри. Това, което мога да кажа е, че отношението е неподходящо като за човек, който отива и доброволно дава една камара пари. От резултата е рано да се каже дали ще съм доволна, но мисля, че ще бъда, засега изглеждат добре (няма месец от операцията). Единствената ми забележка, но огромна, е липсата на всякаква грижа за психологическия комфорт на пациента, някакси си като в редова държавна болница, където те оставят на самотек и най-много да те овикат, ако решиш да питаш нещо. Е, може би при Комитски е по-добре, като наблюдавах неговите пациентки и неговото отношение. Аз обаче изкарах ужасни дни и нощи тревожейки се за различни неща, които ми се случваха по време на възстановяването, а колко просто щеше да е да има нормално човешко отношение и комуникация, и грижа за пациента.
Отговори с цитат
  #4253  
Стар 7th June 2017, 12:34
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравей Tanita аз също много трудно се възстанових,почти 3 месеца ходех прегърбена и не можех да се протягам.Много ама много наистина ме болеше,по едно време съжалих и направо в депресия изпаднах и още повече,че докторът ми не справи и се наложи повторна и пак има забележки.Относно Тепавичарова нямам наблюдения,но имам ринопластика при сина й,страхотен доктор и човек,само хубави неща мога да кажа за него и не спирам да съжалявам,че и мамопластиката не направих при него,а само ходих на консултация след това.По-бързо възстановяване ти пожелавам и резултата да компенсира отношението!
Отговори с цитат
  #4254  
Стар 8th June 2017, 12:31
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране

zozalina, при мен започна едно изтръпване на ръце и крака, което най-вероятно е свързано със постоянното спане по гръб, а и преди си имах проблеми с гърба, но сега явно съвсем зле стана положението.Просто не знам как ще избутам още време докато мога да спя настрани, за момента знам, че не е препоръчително, но дори и да можеше, като легна настрани ме боли и усещам едно неприятно разтягане отвътре. Нощите са ми кошмарни, едва ги избутвам. Много се надявам поне резултата да е ок. в момента отдолу под гърдите напипвам една по-твърда част, вероятно е заради травмата около срезовете знам ли, всъщност не смея много да ги пипам и натискам все още, направо ми е страшно. Аз също изпаднах в депресия и в един момент съжалявах че се подложих на операция, но да се надявам, че травмите ще отминат, ще се радвам на хубав бюст и съжаленията ще останат в миналото. Дано няма нужда от корекции, че не знам как ще издържа още една операция.

Последно редактирано от tanita : 8th June 2017 на 12:47
Отговори с цитат
  #4255  
Стар 8th June 2017, 12:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Каква депресия не бива така, още преди операцията човек трябва да се настрои и да знае какво го чака. При някои е по леко, други имат повече болки, но скоро това ще е само лош спомен и ще си щастлива с едни хубави секси гърди.

За болките в гърба, може би е от това, но има значение и матрака какъв е. Задължително ако има кой да ти прави масажи на гърба, но ти трябва да правиш и гимнастика, да потренираш и мускулите на гърба и да го раздвижваш.

Но ти казваш, че и преди си имала проблеми с гърба и това ще е основната причина. Като зараснат разрезите трябва сериозно да почнеш да тренираш и със тежести, това ще ти помогне.
Казвам го от личен опит. Дископатиите могат да се оправят с тренировки !
Отговори с цитат
  #4256  
Стар 8th June 2017, 15:32
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Ама то в момента аз нищо не мога да раздвижвам, веднага почва да опъва и боли, не смея. Като минат 3 месеца ще подхвана упражнения, ама пак - как така с тежести, това възможно ли е изобщо, нали не трябва гръдните мускули да се натоварват много? Да не говорим, че докато минат още два месеца ... Каквито и болки в гърба да имах преди това, изтръпвания не са ми се получавали чак.
Отговори с цитат
  #4257  
Стар 8th June 2017, 16:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Дори в момента поне през деня малко от малко трябва да опиташ да раздвижиш гръбнака, да тонизираш мускулите. Дори здрав човек може да получи болки в гърба от залежаване.
Знам, че някои хора имат по-висок праг на чувствителност, но трябва да стиснеш зъби и да се раздвижваш, това е важно и за цялостното възстановяване.

Ако няма усложнения още на вторият месец, ще може да почнеш да си тренираш, ти гърдите няма да ги натоварваш, има много упражнения които може да правиш.
Гарантирам ти, че ако почнеш да тренираш с тежести, с подходящи упражнения ще си оправиш проблемите в кръста.

Сега в никакъв случай не се залежавай, като се повиши кръвобръщението и разрезите ще ти зараснат по бързо. Нали знаеш, че докторите в болницата след операция каквато и да е гледат да вдигнат пациента на крака колкото се може по бързо и да се движи, това от огромно значение за възстановяването.

После ако имаш възможност да ходиш на фитнес, не се страхувай да тренираш с тежести, само така ще изградиш най-доброто тяло и проблемите с гърба ще се оправят.

Това изтръпване е почти сигурно от проблемите с гърба, има притискане на нерв, може да имаш и лека степен на дискова херния. Освен всичко останало, не знам на какъв матрак спиш, но и той е много важен и в зависимост от позата в която спиш. Но скоро ще може да спиш и настрани, аз спя само така, хич не мога по гръб.

Ти май преди 2-3 дни си се оперирала и е нормално сега да те боли повече, но все пак опитвай да се раздвижваш и някой ако може да ти прави масажи на гърба, само дето не може да легнеш по корем. Още няколко дена и ще си много по подвижна !
Отговори с цитат
  #4258  
Стар 8th June 2017, 16:37
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Операцията беше преди 3 седмици. Не съм наясно какви упражнения могат да се правят, ще потърся в нета. благодаря.
Отговори с цитат
  #4259  
Стар 9th June 2017, 08:18
Didi Kirova77 Didi Kirova77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Ина,аз няма за какво да се сърдя. Всичко е наред. Не пиша често защото нямам много време. Да гърдите ми изглеждат наистина много естествени и аз точно това исках,но както казах са много много настрани. Самият имплант е поставен така. И понеже не ми е удобно на движението на ръцете ще трябва корекция. А и мисля че когато се стеснят джобовете ще има и малко по изразен горен полюс. Нещото което исках също.
Отговори с цитат
  #4260  
Стар 13th June 2017, 17:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Диди, пожелавам ти след корекцията да се харесаш и да не ти пречат.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:31.