IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 19th April 2007, 22:22
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

........
Отговори с цитат
  #262  
Стар 20th April 2007, 02:04
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Кои са тези лекари, които правят без такъв преглед, аз съм изумена, мислех си че това е задължително?
Бояджиев например, може да има и други
Аз имам насрочена дата за операция на 21.01. при Н.Георгиев.Както писах и в другата тема,на консултацията изобщо не стана дума за мамолог,каза ми само да си направя кръвни изследвания.А аз не се и сетих да питам.И сега се чудя какво да правя.

yolk и на мен ми харесва нослето ти,честито и дано всичко е наред занапред! :P
Отговори с цитат
  #263  
Стар 20th April 2007, 06:59
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Ерика,на мен също не ми каза да отида на мамолог.Явно така практикува
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #264  
Стар 20th April 2007, 12:55
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yolk
Ето го най-накрая и моя нос:
http://vesela.vulcho.com/thumbnails.php?album=23&page=1
Още ми е трудно да се възприема, честно казано, очаквах да е по-хубав и по-малък, но може би като спадне ще се влюбя в него Между очите ми е ужадно подут и от едната страна също е малко по-подуто отколкото от другата, дали е нормално да е несиметрично подут?
Снимката ти нещо не се отваря.И аз бях подута на същите места и мога да те уверя че след време ще спадат, остана ми подуто само от едната страна но то е защото доктора не ми е събрал хубаво стените в горната част на носа.
Отговори с цитат
  #265  
Стар 20th April 2007, 13:02
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Йолк, много ти е хубав новия нос! Честито!
Отговори с цитат
  #266  
Стар 20th April 2007, 13:09
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

и на мен ми харесва нослето ти, Йолк
Отговори с цитат
  #267  
Стар 20th April 2007, 17:15
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Успях да видя снимките и честно казано не видях къде си подута изглеждаш много добре и то само 6 дена след операциятаНа мен само синините ми бяха 2 седмици!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 23rd April 2007, 13:36
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

здравеите мили4ки.много се радвам 4е се интересувате за мен.аз ве4е сам бомба в смисал 4е вси4ко е ок.циците са стра6ни.невероятни.показва ги на всички и всички много им се кефят.засега сам доволна от работата на Динев.шевовете маи ваоб6те няма да си личат както исках аз.за мен Динев е супер човек.в операционната се смяхме докато да захъркам беше ми спокоино и не се тревожех за ни6то. операцията беше 45мин.като се о4акваше при мен да бъде по дълга заради фиброаденома.като се сабудих ревях заради упоиката нещо.при всеки било разли4но.преместиха ме горе в супер уютна стаи4ка.с тоя бинт щях да откача и ми беше много гадно.болки имах само в гърдата където беше топчето.направо все едно някои ме реже с нож.доста неприятно.до тоалетната ходех с рака на циците.имах чувството че 6те паднат.като ми свалиха бинта на др.ден бяха огромни.не исках такива .но сега са гор-долу добре но се надявам да спаднат още.пишете ми горе долу стават нормален размер какавто ще си останат.сега вече са си "МОИ" не ги чувствам като гюлета.много бързо се възстанових.казват че когато не пушиш се оправяш по-бързо и може и заради това да е .съветвам всички мацки които имат възможност и искат да си корегират бюста да го направят защото чувството е невероятно.болката си заслужава и на 5 ден си забравила ваобще че я има.казвам едно голямо БЛАГОДАРЯ на хората които са измислили имплантите .целувам ви всички.ще кача снимки скоро .снимала съм ги 10000000пъти
Отговори с цитат
  #269  
Стар 23rd April 2007, 13:40
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Честито Елинор,много се радвам за теб,винаги да им се радваш толкова много И чакаме снимки с голямо нетърпение,и ние да им се порадваме
Отговори с цитат
  #270  
Стар 23rd April 2007, 13:47
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

направо ги плескай на аватар, да им се радват всички
честито и от мен и бързо възстановяване
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.