IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th September 2006, 19:22
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране Д-р Янков, клиника " Камий"

Здравейте,момичета Вие не ме познавате,но аз да Отдавна съм в течение на вашите тревоги и радости,които изразявате тук,месеци наред съм само читателка,защото не ми се е налагало да питам нещо...толкова сте изчерпателни и отзивчиви една към друга,че каквото ми трябва го намирах някуде из постовете ви без да досаждам излишно с въпроси!
Благодарение на Вас,мили дами,в крайна сметка се реших на онези заветни кубици пълнеж даващи криле,самочувствие и прочее благини на женската психология и външност! Вече задействах нещата и утре съм на мамограф.Исках само да разбера имате ли отзиви,понеже никъде не срещнах тук,за др Янков.Прави операциите в клиника "Камий",на Почивка ... Спряла съм се на него,но ми се ще да разбера повече.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th September 2006, 19:27
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Защо на него? Знам само, че работят двамата със Заякова във Военна болница и са много добри по изгарянията.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th September 2006, 19:34
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

И клиниката е на Заякова,не знаех,че са и във Военна На него,защото позната ми го препоръча и ми хареса като внимателен лекар...други логични причини май не мога да изтъкна Има ли нещо ,за което да се притеснявам повече от необходимото?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th September 2006, 21:21
Julet Julet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Julet Изпратете съобщение чрез AIM до Julet
По подразбиране

На 4.09 бях при Янков на консултация (ринопластика).
Останах с много добри впечатления от този хирург. Беше изключително внимателен. Обясни ми всичко с най малките подробности, какво точно ще ми се преви, по кой метод. Показа ми снимки на 4 ... 5 свой пациенти, през различните периоди на въстановяването им до крайния резултат. Изглеждаха много добре.
Отдели ми около час и половина, два и разбрах много, което другите или умишлино ми спестяваха или просто не им се обясняваше.

(Добър специялист е, но и невероятен сладур. Внимавай !
Аз като го видях се стаписах и забравих какво щях да го питам .
Абе, изобщо всичко забравих
Дано не е разбрал колко ме привлича, че ще умра от срам. )
__________________
Не е богат този, който има, а този който дава !!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th September 2006, 21:36
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

@Julet,ти поне не си се събличала пред него,нали се сещаш аз какво преживях като изкарах "кожичките" идеше ми да се забия в земята от срам Но показа професионално отношение и бързо влязох за час за питанките
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th September 2006, 22:27
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

хм, да взема да ида на една консултацийка
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th September 2006, 22:29
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
хм, да взема да ида на една консултацийка
хич не му мисли...консултацията си заслужава
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd October 2006, 09:46
milenito milenito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте до 1-2 седмици смятам да си направя така желаната ринопластика, но ми е много трудно да взема решение при кого да бъде! Ходих на консултация при Динев и при Заякова. От форума разбрах че Динев е добър и много уважаван хирург , но аз нещо не съм очарована от срещата си с него ! Незнам защо така, може би защото консултацията протече точно за 10мин. , не ми показа снимки на свои пациенти( миля че в момента и нямаше такива)обясни ми доста набързо какво представлява тази операция и основното е че доколкото разбрах доста често пътува и ми каза че ще ми направи операцията в София и следващата седмица ще е във Варна! Хмм... а тогава аз при кого ще ходя да ми маха тампоните да ми сменя гипса и т.н.? Трябва да ходя от София до Варна? Незнам!Д-р Заякова ми направи доста подробна кансултация (около 40-50min.) показа ми снимки преди/след ( м/у другото наистина нослетата бяха много хубави).Каза ми че на операцията ще влязат двамата с д-р Янков защото когато имало чупене на кости ( като моя случай) ги правел основно той! Това което не ми хареса е че ще работи по стария метод с повдигане на кожата при който знам че възстановителния период е доста по-дълъг! Много съм объркана и незнам кой да избера! Моля ако някой има мнение по въпроса или си е правил такава операция или ще си прави такава при тези хирурзи да помага!
А и друго да питам и двамата хирурзи ми казаха че след чупене на кости е възмовно ( при 1-2 от всеки 10 случая) да се получи "калциране", което е нещо като удебеляване на коста на мястото където е било чупено и да стои като ръбче или нещо такова( поне аз така го разбрах)! Казаха ми че се премахва с нова лека операцийка, като само го изпиляват, а Заякова ми каза че може да се махне и с някакви инжекции!Но като питах дали след това изпиляване може да се появи пак ми отговориха \" Хммм ами не се знае да се надяваме че няма!\" Това как ви звучи? Някои имал ли е такъв проблем или ако знаете нещо повече за това калциране?Благодаря предварителто !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd October 2006, 11:15
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Не съм твърде наясно с ринопластиката,но моя позната си прави при д-р Янков и е много доволна от новото си носле.Операцията и следоперативния период са минали гладко и без усложнения.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd October 2006, 11:21
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

milenito би ли споделила каква е цената при Заякова и Янков за ринопластика. За Заякова мисля, че Azumi беше споменала цена около 1000лв. но може и да греша.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЯнковклиникаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.