IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th May 2010, 21:38
petqtervel petqtervel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 18
По подразбиране Начини за скубане на вежди

Такамм искам да попитам какви начини има за скубане на вежди,кои са по-предпочитани,форми на веждите и така.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st May 2010, 16:31
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Аз знам начините: с пинцета, с конец и с кола маска. И трите ми допадат, зависи ти кое можеш да правиш сама, какво може козметичката ти и колко те боли при различните варианти. Резултатът е почти еднакъв. Формата на веждите трябва да отива на пропорциите на лицето ти. Имаше един трик с молив - слагаш успоредно на носа и където е външната страна на ноздрата, там трябва да е началото на веждата, после хоризонтално на веждата го слагаш и след 2/3 от началото правиш чупката за най-висока част на вежадата и така...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th June 2010, 19:16
mirella1982 mirella1982 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Това с молива и носа не е правилен начин за постигане на перфектни вежди .. представи си по широк нос .. това трябва да значи, че веждата ще почне някъде от средата на окото и съответно веждите ще са много раздалечени една от друга .. Това е голяма грешка !!
__________________
“The creation of beauty is Art.”
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th June 2010, 14:52
Ham-Ham Ham-Ham не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Според мен най-добре е да се консултираш с козметик за формата, а относно дебелината на веждите зависи от личните ти предпочитания, има хора, които предпочитат по-дебели, а други по-тънки, така че - въпрос на личен избор
__________________
www.greek-hotels.bg
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th June 2010, 15:01
Аватара на bebe6o4e
bebe6o4e bebe6o4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 47
По подразбиране

Аз сама си ги скубя с пинцета. Не ги оформям много хубаво, но и при мен няма много варинти, защото веждите са ми прави, а харесвам такива с чупка. Ходила съм и на козметик, но нямаше кой знае каква промяна.
__________________
Рецепти
Козметика
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th June 2010, 15:01
Аватара на bebe6o4e
bebe6o4e bebe6o4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 47
По подразбиране

Аз сама си ги скубя с пинцета. Не ги оформям много хубаво, но и при мен няма много варинти, защото веждите са ми прави, а харесвам такива с чупка. Ходила съм и на козметик, но нямаше кой знае каква промяна.
__________________
Рецепти
Козметика
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Начинизаскубаненавежди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:44.