IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 22nd September 2010, 21:16
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Аз не разбирам какво се хвалите с големи гърди, като дори не са вашите.
Да си ги имате поначало окей- хвалете се. Ама да се хвалите с имплантите си- епично.
Отговори с цитат
  #232  
Стар 22nd September 2010, 21:18
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

По тая логика, една жена нека да е сбръчкана, обаче щом има малки гърди значи все пак младее!!!
Отговори с цитат
  #233  
Стар 22nd September 2010, 21:21
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

По тая логика всяка жена под ножа ! Задължително !
Отговори с цитат
  #234  
Стар 22nd September 2010, 21:21
dora7511 dora7511 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Аз за бръчки нищо не съм говорила.Само за бюстове си говорим.
НА мен нищо не ми е кисело, чувствам се прекраснов кожата си.Поддържам се във всяко едно отношение.Но без изкуствени неща .
Но на вас май са ви кисели различните от вашето мнение.
Отговори с цитат
  #235  
Стар 22nd September 2010, 21:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dora7511
А що се отнася до процеса раждане, как протича, какво се случва, рискове от различните видове раждания, какво е най добре за бебето и т.н......хм, не мисля че тсе така начетени.
Нищо лично, и телата и децата са си ваши.
Аз говорех за доста по важни неща от протезите.Явно за вас все пак светът се върти около имплантите.
Е, явно само жените без импланти и тези с малки гърди знаят всичко за раждането Както и да е, за мен нещата не опират до малки или големи, силиконови или естествени, а до възраст, в някои случаи - дори до интелект. А за раждането - който има желание да се информира - просто го прави, не от тук и не от теб и мен. Кой колко разбира от тези неща ще остане загадка - и за теб, и за мен. Лично аз няма какво повече да добавя.
Отговори с цитат
  #236  
Стар 22nd September 2010, 21:26
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
...скъпа моя. Ще се изкажа надменно и нагло . Ама дамите тук в тоя форум може само да си мечтаете за мойте гърди . Казвам, че са малки, защото за вас нормални гърди са нещо всъщност огромно !
Hinkova, Не мисля, че изказването ти е надменно. Нито пък нагло. Само ще те помоля да не се обръщаш към мен със "скъпа моя", става ли?
За да мога да си мечтая за гърдите ти ще ми трябва нагледен снимков материал. Така, че качи една снимка на гърдите си, поне като си мечтая да знам за какво става въпрос.
За мен нормалните гърди изобщо даже не трябва да са огромни. Ако си чела стари мои мнения (едва ли) ще знаеш, че аз съм само с 295 кубика, така че циците ми са далеч от огромни.
Отговори с цитат
  #237  
Стар 22nd September 2010, 21:29
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
...скъпа моя. Ще се изкажа надменно и нагло . Ама дамите тук в тоя форум може само да си мечтаете за мойте гърди . Казвам, че са малки, защото за вас нормални гърди са нещо всъщност огромно !
Hinkova, Не мисля, че изказването ти е надменно. Нито пък нагло. Само ще те помоля да не се обръщаш към мен със "скъпа моя", става ли?
За да мога да си мечтая за гърдите ти ще ми трябва нагледен снимков материал. Така, че качи една снимка на гърдите си, поне като си мечтая да знам за какво става въпрос.
За мен нормалните гърди изобщо даже не трябва да са огромни. Ако си чела стари мои мнения (едва ли) ще знаеш, че аз съм само с 295 кубика, така че циците ми са далеч от огромни.
като направя 18 и когато вие направите една тема и почнете да си слагате гърдите ще покажа и аз .
Отговори с цитат
  #238  
Стар 22nd September 2010, 21:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
радвайте се дами, сега са ви големи, после ще са ви дълги .
Цитирай:
Няма нищо по-секси и красиво от жена с голям и хубав бюст.
е ти също живееш в заблуда . До колкото мъже да съм се допитвала, всички казват, че не са особени фенове на огромните гърди. Сега ще кажете "Кви са тия мъже, те не са мъже" Ама си е така.
Значи всички останали, който имаме нормални или малки гърди сме грозни и анти-секси. Тц ... Тц...тц...
Следва изказването "Жените с големи гърди са по-сигурни в себе си от другите" а след това " Жените с големи гърди са по-умни от другите" . Няма да ме учудите.
Не ме вълнуват мъжете,всичките лъжат.Аз го казах като мое мнение.Аз харесвам жени сголеми хубави гърди-и кво?Кое е заблудата да си кажа какъв ми е вкуса,а?

Гърдите са символ на женственоста и винаги ще си останат такива,колкото и да неискате.Никой не ти намеква нещо за външноста,озъзнай се
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #239  
Стар 22nd September 2010, 21:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
Да баща ми също би казал, така за да не ме засрами, защото всъщност ме сваля ?!

яхаахаххахаха,осъзнай се,та той ти е баща
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #240  
Стар 22nd September 2010, 21:36
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
...като направя 18 и когато вие направите една тема и почнете да си слагате гърдите ще покажа и аз .
Hinkova, cлед колко месеца ставаш на 18? След като си показваш гърдите по парковете, не виждам причина да не се изтипосаш и в нета, но както и да е. Ако се поразтърсиш във форума ще видиш, че вече си имаме тема за оперираните и снимки. Аз със сигурност знам, че има една моя снимка (но не си спомням в коя от темите), която е от около 6-8 седмици след операцията ми. Ако се поразтърсиш, ще я намериш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:00.