IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 22nd September 2010, 21:37
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

ака... да уточня, не съм казала всички под ножа. Има красиви и големи, и малки гърди, и силиконови, и естествени. Красотата е в симетрията, както казваше един пластичен хирург. За мен това е най вярното твърдение, всичко друго е буллшит. И не защитавам големите гърди, лично аз не съм с големи въпреки че съм с импланти. Просто си намерих идеалния размер, не искам нито по-малки нито по-големи. Но много често жени които не могат да си позволят операция, се изказват против силикона, или против големите гърди изобщо, без да си дават сметка че това някоя жена да е с импланти изобщо не означава че е с големи. А кой какво харесва - всеки с разбиранията си. Аз не мечтая за нечии чужди гърди.
Отговори с цитат
  #242  
Стар 22nd September 2010, 21:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
По тая логика всяка жена под ножа ! Задължително !
Не всяка жена има малки
На който му харесва да си слага импланти,на който не да мълчи и да се примирява с малките си ,ок
Все пак силикона е добър вариант за дамите,които винаги са искали и мечтали за пищен бюст. :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #243  
Стар 22nd September 2010, 21:47
parisienne parisienne не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София/Париж и в небето
Мнения: 37
По подразбиране Re: Малки гърди

Цитирай:
Първоначално написано от Momicheto0
здравеите имам проблем които мн ме притеснява.имам супер малки гърди и нося най-малкия номер сутиен и даже ми е голям. но също така спа с него . едно момиче ми каза че не съм за сутиен и не трябва да нося. какво да правя
Тази тема е невероятен бит-пазар,на който всеки изложи стоката си,а момичето попита за съвет.
Момиче,важен е твоят усет за нещата и красивото и най-вече осъзнаването ти,че си повече от едни цици.Не зная на колко си години,но бюстът на жената се формира доста години ,дори на някои жени нараства след раждане и кърмене .Ако мислиш,че можеш да угодиш на мъж с размера на гърдите си,лъжеш се.Може и повечето мъже да харесват едри гърди,но теб повечето ли те интересуват или този(тези),които ще видят нещо повече от гърдите ти. Ако трябва да избират, качествените мъже биха избрали едни добре оформени ,чиято притежателко е интересен човек.Това не ти го пиша за успокоение.А,и още нещо-много боли.
__________________
Не е важно колко даваме,а колко обич влагаме,когато даваме.
Отговори с цитат
  #244  
Стар 22nd September 2010, 21:47
dora7511 dora7511 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Ей, не спряхте да се налагате.
Значи всяка с малки под ножа.Взимайте си решение за вашите.
Да, за които са мечтали е решение.Но оставете на мира тези които не мечтаят.Колкото и да не ви се вярва, има и такива.Хората са различни, във всяко едно отношение.И мъжете също.
А и има хора с много по -стойностни мечти( от това да си тунинговат тялото) и си харчат парите по много по -смислен начин.
Светът е шарен.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 22nd September 2010, 21:49
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
За кърменето на обществени места- и аз бях много против, но като ми ревне бебето какво да я правя- нея ли да гледам или хората по улицата. Мятах една пеленка през рамо- и готово- срам, не срам- бебето е по-важно от това какво ще си помислят минаващите
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
И аз си кърмех и двете деца, когато се е налагало навън -- но винаги прихлупвах с блузата леко гърдата до личицето им...най-малко пък тогава съм искала да привличам внимание, но както Пини казва...като огладнее бебо...не ме интересуват другите какво ще си кажат грам дори...
Eто това имах предвид за кърменето.

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Например не мога да се метна в офиса без сутиен ли със сутиен, който да се откроява под блузата ми. На работа никой не го засягат цицките ми ( ще почнат иначе да се отплесват колегите)
Анджек. Просто не навсякаде върви да ходиш с прозрачни блузки, независимо със или без сутиен .

А малки, големи или още по-големи гърди - от всички има красиви или не чак толкова и това не зависи от обема. Не знам защо изобщо пак се води този спор.
Да приемем, че мъжете харесват разнообразието, освен обема.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 22nd September 2010, 21:59
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Не знам защо изобщо пак се води този спор.
Да приемем, че мъжете харесват разнообразието, освен обема.
И аз се чудя кому е нужен този спор...Не си спомням някой да ме е върнал някога заради това, че имам малки гърди Даже още нещо - един и същ мъж не би отказал нито единия вариант, нито другия...така подозирам поне Размерът е една незначима подробност в предпочитанията, в никакъв случай не е определяща за добрия секс Още по-малко за добрия разговор....
Хайде мир...няма правшла в привличането и е хубаво, че сме различни. Всяка по своему е привлекателна за някого. Това се опитах да кажа и по-горе, но...сакън да не се превърне в скучна темата - започна се с обидите...
Отговори с цитат
  #247  
Стар 22nd September 2010, 22:04
parisienne parisienne не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София/Париж и в небето
Мнения: 37
По подразбиране

[/quote]

Това се опитах да кажа и по-горе, но...сакън да не се превърне в скучна темата - започна се с обидите... [/quote]
...и с мечтите ,сведени до чифт големи цици.
__________________
Не е важно колко даваме,а колко обич влагаме,когато даваме.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 22nd September 2010, 22:09
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Това се опитах да кажа и по-горе, но...сакън да не се превърне в скучна темата - започна се с обидите... [/quote]
...и с мечтите ,сведени до чифт големи цици.[/quote]

това е направо подценяване на жените с импланти. Вярвай ми, на повечето от нас мечтите ни се простират много по-надалеч, и нямат нищо общо с циците. Но в Бг ситуцията е такава че чалга модата наложи това мнение за силикона.
Отговори с цитат
  #249  
Стар 22nd September 2010, 22:16
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от parisienne
...и с мечтите ,сведени до чифт големи цици.
А може би от твоя кръгозор само това се вижда? Аз мога ли да предположа до къде стигат твоите мечти... Как си сигурна за другите?
Остави, отказвам се.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 22nd September 2010, 22:24
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
...като направя 18 и когато вие направите една тема и почнете да си слагате гърдите ще покажа и аз .
Hinkova, cлед колко месеца ставаш на 18? След като си показваш гърдите по парковете, не виждам причина да не се изтипосаш и в нета, но както и да е. Ако се поразтърсиш във форума ще видиш, че вече си имаме тема за оперираните и снимки. Аз със сигурност знам, че има една моя снимка (но не си спомням в коя от темите), която е от около 6-8 седмици след операцията ми. Ако се поразтърсиш, ще я намериш.
Виж кво, живей си живота и не ми брой месеците до рожденият ми ден .
Както мен не ме интересуват гърдите ти преди и след операцията, така и ти не се интересувай къде можеш да видиш мойте.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:40.