IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th October 2009, 01:07
rene88 rene88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 11
По подразбиране липосукция-цени

моля ви ,ако някой си е правил липосукция при доц.Юрий Атанасов да ми каже колко струва липосукцията и дали е доволен. Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th October 2009, 15:53
rene88 rene88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 11
По подразбиране

Анастасов...извинявам се
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th October 2009, 00:42
grigo grigo не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 7
По подразбиране

аз си правих при Ефремов два пъти, първия дадох 4000лв, втория след 2г. 3000 като някои неща ми ги направиха безплатно като корекции към първата липосукция. отделно имам поне 1000лв странични разходи, от антибиотици до 14дни двучасови масажи след втората операция. но моите бяха "уникални за България" (по думи на Малинов) първата 4 часа под пълна упойка, втората 3:30 пак под пълна. обхващаха цялото тяло - брадичка, корем, страни, крака, задни части. пък тогава бях 75 кила, 175см. здрав, прав мъж (сега съм дори малко по-пълен). бях спестявал бая време и въпреки, че три години по-късно всичко се е върнало като килограми не съжалявам. щях да съжалявам ако не бях опитал. плюс това, сега далеч по лесно отслабвам когато реша (по малко мастни клетки в организма = по бързо отслабване, това ти остава завинаги).

пп. готино е чувството след като свалиш бинтовете (бях като мумия) да се разхождаш из центъра и непрекъснато да си придърпваш нагоре старите си стегнати дънки, щото вече ти падат директно до глезените.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th October 2009, 21:58
rene88 rene88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 11
По подразбиране

Аз от няколко седм насам много съм се навила след като четох форума само че разполагам с определен бюджет... ии за това така се инт от цените... в момента имам 2000лв. ,които мога да отделя за липо... + 200-300 да кажем отгоре... Ако някой си е правил липо при Анастасов много моля да ми пише и дали е доволен.. аз искам да си правя брич,паласки и вътрешна част на колена .Много ще се радвам ,ако някой отг на въпросите ми..или ми препоръча друг лекар ,който би ми взел горе-долу толкова.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th November 2009, 14:18
miss_wendy miss_wendy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 16
По подразбиране

моята ще е 3300лв
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th January 2010, 14:01
Lora Lo Lora Lo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miss_wendy
моята ще е 3300лв
miss_wendy, направи ли си вече липосукция? При кого? И доволна ли си от резултата?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th January 2010, 14:28
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Az na 20.01.2010 napravih si lipocukcia na celi kraka-brichove, vtreshna chast na bedra,kolena, pod kolena i glezeni i mi izleze vsichko 2000leva +87leva lastichen klin.V tazi cela vleze-operacia,krvni izsledvania i noshtuvka v bolnica.Operacia napravih pri Efremov, toi sega veche raboti v tokuda bolnica.Za sega chakam rezultati.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th January 2010, 10:06
Lora Lo Lora Lo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 8
По подразбиране

kety1, честито.
Надявам се, че се чувстваш добре.
Ще чакам да споделиш мнението си за резултата след време.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th January 2010, 13:03
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Благодаря ,аз се чувствам OK,само чакам резулатата, засега все още не виждам почти никаква разлика.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th January 2010, 07:34
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Добро утро на всички.Искам да питам момичета коите си правили лиосукция,днес ми е 10-ти ден от операция, не е ли редно вече да имам поне някаква разлика преди и след операция?Аз не виждам никаква ,в сантиметри абсолютно ми е също положение както преди,ама никаква разлика,отчаяна съм,направо ми се плаче.Sorry за толкова отрицателен пост ,но наистина много ми е гадно.Моля момичета да соделят ,кога започнахте да виждате разлика.(оф,извинявамсе ако имам грешки, пиша на тъмно).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: липосукцияцени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:53.