IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 15th July 2007, 20:50
m_papazova m_papazova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

ТОЧНО ТОВА ПИСАХ ЧЕ НЯМАМ ПРЕТЕСНЕНИЯ КАТО ДРУГИТЕ- "АМА АКО САМ И СЕГА НА КЪДЕ", А И ДРУГО НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МЕ ПОСЪВЕТВА С ХРАНЕНЕТО-НЕ ИСКАМ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТТА ДА КАЧА МНОГО КИЛОГРАМИ,КАКВО ДА ПРАВЯ ???
Отговори с цитат
  #102  
Стар 15th July 2007, 20:55
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

ами килограми ще качиш няма начин, аз мога да ти кажа да не се ограничаваш - яж каквото ти се яде, но не прекалявай Но въпреки това знаеш че се яде като за двама нали ? Не бива да гладуваш и да пазиш диети, след бременността ще свалиш излишните килца. Ама аз пак не разбрах ти бременна ли си или не си??
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th July 2007, 21:01
m_papazova m_papazova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

мисля че съм вече 7 дни ми закъснява,но честно да си кажа че си и правихме бебе,не сме се пазили,скоро ще си взема тест.ти имаш ли бебе Nata6ka
Отговори с цитат
  #104  
Стар 15th July 2007, 21:05
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

ами нямам за сега, но братовчедка ми роди преди месец и за това си позволявам да ти дам съвет но все едно и аз имам хихих по цял ден кисна при бебока , но нямам личен опит...
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 15th July 2007, 21:10
m_papazova m_papazova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

време е Nata6ka и за теб тогава,е скоро ще разбера но по един тест в http://www.bg-mamma.com/site/compone...per/Itemid,38/ - съм доста напред почти 2 рият месец и до 10,03,2008 трябва да имаме бебе
Отговори с цитат
  #106  
Стар 15th July 2007, 21:26
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nata6ka
Но въпреки това знаеш че се яде като за двама нали ?
после да не се чудиш що си качила 30 кила, следвайки този съвет...
Отговори с цитат
  #107  
Стар 15th July 2007, 21:42
Nata6ka Nata6ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 77
По подразбиране

ами какво толкова, килограмите се свалят после. Братовчедка ми качи доста и сега месец следраждането вече се връща старата фигура Въпросът е , че познавам жени които до такава степен се вманиачават при бременност да не напълнеят, че не само че не ядат достатъчно ами и гадуват...затова казвам на момичето да не се притеснява и да си хапва каквото и е сладко, но естествено с мярка..
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати ... те се усещат в сърцето.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 15th July 2007, 21:58
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

свалят се, но не е толкова лесно. има жени, които никога не си връщат старите килограми.
а това с яденето за двама е възможно най-погрешното нещо - единствено трябва да се увеличи приема на плодове и зеленчуци, въпреки че отделно се приемат и витамини на таблетки. но най-много трябва да се наблегне на млечните, заради калция.
другата грешка е да ядеш каквото видиш - плода няма нужда от торти и шоколади. като ти се преяде - ок, хапни, но не прекалявай със сладкото и въглехидратите.
аз за 9 месеца изядох едно парче торта, ядях по две филийки пълнозърнест хляб сутрин и вечер, и пак качих 17 тъпото е, че ги свалих чак след две години и половина на дърти години метаболизма не е това, което е на 18
Отговори с цитат
  #109  
Стар 16th July 2007, 08:20
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Аз качих и с двете бременности с по над 30 кила...май за четирима съм похапвала . И това си имаше своите последствия естествено, нищо че ги свалих за 10 месеца после Получавате бонус - стрии до живот ако сте късметлийки като мен с гадна кожа, предразположена на нацепване
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #110  
Стар 16th July 2007, 09:09
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

А кое е по-лошо за плода говоря, майката да хапва и респективно да напълнее или както виждам често вече бременни слаби, тоест ако трябва да мислим за полда само кое е по-хубаво: слаба или закръглена мама?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозабременността
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:59.