IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 4th March 2009, 18:19
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DWP
абе мъцке, кво всъщност стана с полицайката в колата? нещо ми се губи тоя момент.
значи аз като видях изпитанието и конкуренцията си при жените си викам-айдее Муцка,фащай пътя,чантата и за хляб!
и двете са със спортна подготовка
Радост-полицайката сподели пред камери ,както и в началото пред нас,че е забравила да отвори прозореца,после изтървала бебето и накрая решила да се откаже,защото загубила доста време (наистина времето под водата тече много бавно!аз си мислех,че моето време е 8 мин!!!)
но после по-късно вечерта като се събрахме тя се изтърва и каза,че е имало паника доста

но мисля дори и да беше се върнала да вземе бебето и отворила прозореца би трябвало да я дисквалифицират,защото е нарушила реда на изпитанието-първо отваряш прозореца и откопчаваш колана (може и в обратен ред),,после взимаш бебето и излизаш през предния прозорец
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоСтрах
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:32.