IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd September 2016, 16:01
iks iks не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, моля ви дайте някаква информация от кой сте доволни и при кого се оперирахте? От всичко изчетено по форумите се обърках още повече и вече тотално не знам кой да избера
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th October 2016, 21:11
muphina delphina muphina delphina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iks Виж мнението
Здравейте, моля ви дайте някаква информация от кой сте доволни и при кого се оперирахте? От всичко изчетено по форумите се обърках още повече и вече тотално не знам кой да избера
Privet, az dokolkoto pregledah I vidiah po otnoshenie na abdominoplastika si izbrah dr Veselin Dinev. Planiram za sega da si napravia operatsiata januari 2017. Biah pri nego na konsultatsia I mi se vidja dosta svesten. Tsenata e 4000 lv.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th February 2017, 09:06
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

В крайна сметка си направих пластиката през октомври 2015г.но две седмици по-късно явно като съм ходила в поликлиниката да ми сменят превръзката съм се заразила и такъв грип ме лепна ......страшна кашлица, стана на бронхит.При всяко мръдване на корема получавах болка.След време ми се поду корема в горната част.Ходих по лекари, хирурзи, скенер, не беше херния.Отидох пак при лекаря, който ме оперира.Една година след първата операция направих нова, оказа се, че подутото място се е разтегнало на ново мускула и диастазата си я имаше.Коремната стена пак беше започнала да се свлича.Може би....от силната продължителна кашлица или не добре зашит мускул отвътре и така се е получило.И двете операции бяха много болезнени.Не вярвайте, ако ви казват, че не боляло много.Имах усложнения и след първата операция.Оперирах се при д-р Станимир Георгиев в държавната болница по пластична хирургия в Русе.При мен важна роля играеше финансовата част.Ако имах възможност щях да ида при друг доктор.Като цяло доло-горе съм доволна от втората операция.Можеше и по-добре.Но и на това съм доволна, което се получи, за сега.....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Абдоминопластикадиастаза
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:30.