IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th March 2008, 14:03
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Изкам тук да благодаря специално на сестрата, която ме гледа след операцията, беше адски мила. Не се отделяше от мен, вдигах я през ноща да ми сложи система, донесе ми лаптопа си и ми пуска филми, даваше ми да пия със сламка и въобще тя беше моето спасение. Бях сама в болницата и без нея незнам какво щях да правя.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th March 2008, 14:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Честито мила!
Най-после си внашия отбор и ти...Да ти кажа честно, толкова бях свикнала с постовете ти, че вече бяз забравила факта, че още не ти е минала операцията... Със здраве да ги носиш и без проблеми никакви!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th March 2008, 14:54
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

natalia1, честито! А нослето как е? Не ни забравяй и нас от другия форум
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th March 2008, 19:08
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Благодаря ви момичета , в петък ще си видя гърдите и малко съм притеснена какъв ще е резултата. Сега пък се шашкам, че едната гърда отгоре е по-подута.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th March 2008, 14:59
venetadt venetadt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 4
По подразбиране ураааа

честито и от мен,надявам се болките ти да са миналии моята операция мина в срядаимам си нова зигоматична кост и устна)сега чакам да спаднат отоците за да видя как ще изглеждам,само тия тъпи болки)ужас)какво вземаш за болките освен системи перфалган и аулин???
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th March 2008, 17:31
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Радвам се за теб и дано много да се харесаш! Аз нищо вече не пия, болките отдавна минаха иначе системи ми слагаха първата нощ в болницата и след това в къщи 3-4пъти пих аулин. Нищо повече.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th June 2008, 14:22
summer77 summer77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Наталия , как се развиха нещата при теб , доволна ли си ?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd June 2008, 20:40
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране Re: 5

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Момичета отворих тази тема ,защото аз искам едновременно ринопластика и уголемяване на устни и тъй като имам колебания относно д-р Тонев при който мислех да правя тези манипулации сега се спирам на д-р Карен Джамбазов който прави ринопластика но не и др пластични интервенции тъй като не е пластичен ,но ми казаха (до колкото това е така)че работи в екип с въпросния д-р Трайков който е пластичен ,но уви аз нямам никакво инфо за работата му освен това което е написано в сайта му и затова се надявам да се намерят хора и да дадат такова въпреки ,че сега си мисля че няма как да има такива след като не е бил в бг до сега
защо се колебаеш за операция при Тонев,аз мислех да ходя на консултация при него за уголемяване на бюста?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd June 2008, 20:47
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Благодаря ви момичета , в петък ще си видя гърдите и малко съм притеснена какъв ще е резултата. Сега пък се шашкам, че едната гърда отгоре е по-подута.
здравей,ще пратиш ли някоя снимка,може и на лични...мн ми е любопитно,аз все още немога да е навия на увеличаване на бюста а го искам,но мн ме е страх...310 сс,подмускулно,а кръгли или капковидни са ти?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th October 2008, 07:11
frederica frederica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте! Може ли някой да сподели по-скорошни впечатления от доктора, защото ми предстои операция при него (не сме уговорили още дата), а освен тук другаде не намерих отзиви за него. Благодаря ви!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИванТрайковМедицинскицентърquotSinumedquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:38.