IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 2nd November 2009, 14:10
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

valq, на мен тази асиметрия ми е най-малкия проблем. Не ми харесва формата на носа.На консултацията с Йорданов не съм отваряла дума за нея, той сам предложи да я оправи. Май другите я забелязват повече от мен.
За сега клоня повече към Динев, но има още време да реша. Да, видях, че има недоволни от него, но ме впечатли че поне си поправя грешките. Дотук не прочетох за друг хирург който да го прави. Второ той наистина има виждане какво изглежда добре - аз отидох супер отчаяна при него, но той ме успокои - нагледно ми показа на фотошопа, че ако се махне гърбицата и носа ми се стесни малко в ноздрите ще изглежда много добре.(искрено се надявам, че същото може да го направи и в операционната.)
Отговори с цитат
  #102  
Стар 2nd November 2009, 17:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
но ме впечатли че поне си поправя грешките.
По-скоро се ОПИТВА да си оправи грешките, но не особено успешно. А ако по твоя нос имаше такива грешки като по носа на Celtic например, не знам тогава как щеше да се чувстваш. Но ти си знаеш...
Отговори с цитат
  #103  
Стар 2nd November 2009, 20:06
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

sibi не разбирам защо толкова толкова защитаваш Джамбазов. Ако Celtic разреши ще сложа снимка на нейния нос до снимка на моя. При нея е крив само върха, при мен е крив и върхът и основата.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 2nd November 2009, 20:27
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Не си ме разбрала. Не защитавам никого. Просто се опитвам да те предпазя от голяма грешка. Очевидно е,че Динев не е добър в първичните ринопластики, камо ли във вторичните. И не се заблуждавай - на Celtic проблемът изобщо не е само във върха, има проблем и в гърба на носа. При Sis също го имаше проблемът с гърба . В крайна сметка сама ще си решиш, но много хубаво си помисли и проучи.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 6th November 2009, 16:47
mi4ETO mi4ETO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 64
По подразбиране

Здравеите на вси4ки,днес стават 2 седмици от операцията,вси4ко мина мн добре,ло6ото е пьрвите 2-3 дни,но отмина,даже asteras доиде след операцията да ме види,но бях о6те в реанимация:Мерсии,Крис,4ака м да се вьрне6 да излезем малко на по бира;Йорданов се справи мн добре,вси4ките ми приятели мн ме харесват,6егуват се,4е като говорят с мен и все едно е друг 4овек,6те ка4а и снимки,целувки на вси4ки
Отговори с цитат
  #106  
Стар 6th November 2009, 16:56
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Давай снимки
Отговори с цитат
  #107  
Стар 6th November 2009, 17:14
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

mi4ETO, толкова много се радвам за теб! Щом ти си доволна- нищо друго няма значение! Все пак ще се радвам да видя снимчици!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 6th November 2009, 19:00
Reginaaa Reginaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 16
По подразбиране

mi4ETO честито носленце
Отговори с цитат
  #109  
Стар 6th November 2009, 19:17
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

mi4ETO здравей. Страхотно се радвам за теб Нямам съмнения, че ще изглеждаш супер. Бъди щастлива
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 6th November 2009, 21:14
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
sibi не разбирам защо толкова толкова защитаваш Джамбазов.
Когато аз разглеждах форума, тайничко подозирах, че има някакъв замисъл тук да се рекламират определени доктори и да се очернят други, и затова реших да се доверя на "интуицията" си, стана ми симпатичен доктора и му се доверих. Но сега си давам сметка, че е трябвало да се доверя 1 към 1 на това, което е писано тук
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:39.