IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th November 2006, 11:39
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

EMPRESS,
по мои проучвания и питания мненията на гримьорите са противоречиви. В смисъл, че едни път казват че коректора се поставя преди фон дьо тена, а друг път след него. Но като се замисля........и двата варианта са правилни, но разликата идва от естеството на текстурата и предназначението на коректора. Ако е на стик и е за тъмни кръгове под очите /конкретно и само за това/ То тогава се слага преди фон дьо тена, защото стика е по сух + това зветът му за да прикрие тъмните кръгове прелива между зеленикаво и жълто.Тази гама е само за тъмни кръгове-не е за петна или черенини по кожата.И в този ред не може да се сложи след фд защото отгоре нанесен ще се получи драстична разлика.Кръговете ще изпъкнат като по бели и ще се откроява видима разлика с цвета /фона/ на цялото лице.
За това достигнах до извода че и двата варианта за поставяне на коректор са вярни но зависи от преднназначението му понеже това ми е мания, та от личен опит и експерименти знам!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th November 2006, 12:21
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

а какви коректори ползвате? не за кръгове под о4и , а за т.нар. Imperfections По кожата/?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th November 2006, 15:48
FlashDancer FlashDancer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 46
По подразбиране

Някой може ли да ми препоръча много плътен фон дьо тен, ама наистина много плътен, възможно най-най-плътен?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th November 2006, 16:04
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

cranberry, аз лично ползвам МаксФактор Ерейс за петънца, пъпки или квото има. Много съм доволна!!!
За под очите течния на Буржоа. И от него съм доволна


@FlashDancer някои гримьори ползват стикове (има такъв на Максфактор много плътен около 15-16лв е) Други разчитат на провесионалните фон дьо тени, които покриват лицето като маска и след 2ч. се стичат. те са задължителни при силно осветление, защото не прозират.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th November 2006, 17:11
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Aз пък ползвам само пудра и в редки случаи фондьотен пак с пудра отгоре. Бях си взела кашмира на Лореал, но пък той ми изсушава кожата. Препоръчайте фондьотен за смесена кожа, моля ви -нещо от което кожата да не лъщи но пък и да не изсушава. Цената няма значение.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th November 2006, 18:27
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

майка ми беше ползвала на Ив Роше фон-дьо-тена в тубичката, забравих му името,ама е само един де.та тва чудо е направо като няква паста, много е гъсто.Ама го имат само в четири цвята
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th November 2006, 18:35
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

за да не лъщи кожата и да се матира добре-
ф.д.тен Ideal Matte Refinishing Makeup Compact SPF 12 na Estee lauder
или -
матиращ ф.д.тен Dream Matte na Maybelline http://www.maybelline.co.uk/products...52l222l401.htm
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th November 2006, 18:38
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

http://www.maybelline.co.uk/whats_new/l190l400.htm
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th November 2006, 02:51
degasa degasa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: varna
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте всички! Oт известно време чета изказванията в този форум и най-накрая реших и аз да се регистрирам. Във връзка с темата, ще ви кажа, че и аз съм ползвала доста скъпи make-up продукти на Canebo, Clinique, Dior, но в момента ползвам Maxfactor flawless perfection - ако се сещате този, който е от 2 части - първо се нанася основата, после цвета. Лошото при него е, че доста бързо свършва, а е по-скъп от другите на тази фирма. Мисля от личен опит, че Loreal са доста добри и през няколко месеца изкарват нови продукти. Аз имам проблемна кожа, доста чувствителна и склонна към акне и затова винаги ми е доста трудно докато открия подходящата козметика за каквото и да било
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd February 2010, 00:17
zaharnata_kukli4ka zaharnata_kukli4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Аз ползвам попринцеп на MAYBELLINE Affinitone фон дьо тен. Не съм много доволна от него защото ако си вземеш един цвят по-тъмен оставя оранжеви петна Ползвала съм на IMPALA и съм много доволна Знам че тези фон дьо тени сь евтини , но сега нямам време да си купя
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Перфектнонанесенфондьотен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:35.