IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Други интервенции


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 5th October 2010, 11:26
лошата лошата не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 3
По подразбиране Въпрос за склуптра

Интересувам се от склуптрата и конкретни резултати.Прочетох доста мнения,но бих искала някой да сподели нещо по въпроса от личен опит и ако е възможно отпреди няколко месеца примерно.Все още се колебая и за мен ще е от полза да прочета лични отзиви.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 6th October 2010, 07:25
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Аз рових много по форумите, някои бяха писали, че са много доволни от склуптра, други - че няма никакъв ефект. Да се чуди човек, сигурно зависи от количеството, което се поставя и от това, кой го поставя. Лично за себе си смятам да си направя процедури мезотерапия - по-точно рестилайн витал. Има много добри отзиви.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 14th October 2010, 14:31
Аватара на juli669
juli669 juli669 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от juli669
Здравейте , изкам да споделя че и аз си правих скулптора през април при Денкова в Есте клиник. При моето лице трябваше да направя 2 процедури през 60 дни но поради невъзможност от моя страна втората ще я правя в началото на септември т.е. след 4 месеца. Какво да кажа...след процедурата бях подута е имах доста синини но това зная че зависи от кожата и от моите слаби капиляри. След като спаднаха отоците 4/5 дни ефект имаше положително но не е това което очаквах. Лицето придобива по освежен вид но финните бръчки остават . Ще видиме след втората процедура. Денкова е много приятна ,отворена и непосредственна жена и може да се обсъжда със нея. Клиниката и хотела са на високо ниво и аз сам доволна. Понеже платих и двете процедури наведнаж ми направи отстъпка 300 лв. Вместо 1000 платих 700.
Тъй като миналата година слагах хилауронова киселина на лицето от очите надолу и също бях доволна немога да кажа коя от двете процедури е за предпочитане. Това ще го разбера догодина.
Izviniavam se no sam obarkala tzenata 1700 lw vmesto 2000. Proverih creditnatasi carta.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 14th October 2010, 14:38
Аватара на juli669
juli669 juli669 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Zdr. momi4eta,
ot dosta vreme ne sam vlizala b foruma i zatova ne sam 4ela niakoi ot postovete.
Na 2.09. napavih 2-ra procedura di skulptorata . Sega mi ia pravi na srednata 4ast na liceto
Moga da tvardia 4e ima efekt liceto izglejda po cwejo i ovala e po stegnat.
No poneje kazvat 4e sled 3 meseca se vijda cialostnia efekt ..6te iz4akam o6te mesec dva i 6te pi6a.
Koito ima vaprosi moje da mi pi6e na li4ni. Ne vlizam mnogo 4esto tuk.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 1st December 2010, 21:45
anri anri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

А дали може да препоръча нещо неинвазивно и безопасно д-р Денкова за торбички под очите или т. н. мастни отлагания, или трябва да се насоча към блефаропластика.Тези торбички ги имам от доста години и съм пробвала всякакви скъпи и не дотам скъпи мазила ,чайове ,маски и какво ли още не без ефект.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 22nd January 2011, 18:53
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

За д-р Денкова не знам какво може да предложи, но там където ходя на козметик има специални процедури срещу мастни торбички под очите. Не знам дали са точно за твоя случай, но си струва да попиташ. Ако искаш ще ти пратя координати.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 27th January 2011, 16:07
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
За д-р Денкова не знам какво може да предложи, но там където ходя на козметик има специални процедури срещу мастни торбички под очите. Не знам дали са точно за твоя случай, но си струва да попиташ. Ако искаш ще ти пратя координати.
Ти определено срам нямаш
Arni ,не знам къде искаш да отидеш ,дали при Денкова или другаде ,но определено по добре да отидеш при дерматолог отколкото в някое кватално салонче,коуто KOnstans се опитва във всеки пост да н набута..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 27th January 2011, 21:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Студио Париж е на НДК,не ми се струва от този тип кварталните.Мисля да го изпробвам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #79  
Стар 27th January 2011, 21:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

уппс,грешка-Витошка,не НДК
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #80  
Стар 27th January 2011, 23:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Студио Париж е на НДК,не ми се струва от този тип кварталните.Мисля да го изпробвам.
Еми д си каже девойката СТУДИО ПАРИЖ,какво само го набутва този салон ни в клин ни в ръкав..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КозметичнадерматологияДенковаилиТачева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:12.