IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th March 2012, 22:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Проблем със стомаха?

От няколко дни имам проблем със стомаха - тежест след хранене, придружена със силен дискомфорт и гадене, умора и дори главоболие. За пръв път ми се случва и съм в паника. Направо като хапна, лягам и съм като изтощена. Най-зле ми е след вечеря. И в момента ми е много зле и се замислям утре да ходя на лекар..
Някой има ли идея какво може да е това чудо?? Може би една седмица, от както се случва. Сменям си храната за да преценя дали не ям нещо кофти, но не - ефектът е същия.
Само едно нещо ме съмнява - взимах CLA таблетки точно 3 дни. Почувствах се зле и ги спрях. Но проблема продулжава.

Предложения?
Освен да отида на лекар, някой да е имал такива преживявания?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th March 2012, 08:58
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Може и някое стомашно вирусче да си лепнала Нелка
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th March 2012, 10:34
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Нелка,много е вероятно хаповете да не ти понасят.На мен преди години така ми повлия revalid.Препоръча ми го много доволна колежка и аз го взех.Добре.че го продават на блистери.Така и не допих блистера.След приема на таблетката се чувствах като парцал-уморена,с гадене,виене на свят.
Ако си спряла хапчетата би трябвало до няколко дни да отшумят оплакванията.
Оправяй се бързо!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th March 2012, 13:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаря ви! Дано мине бързо, че какъвто съм чревоугодник, много обичам да ям...

Лиле, как се доказва чревен вирус?
Принципно като ми е празен стомаха съм добре. Само като го напълня става проблема.

Деси, и аз съм забелязала, че хранителни добавки не ми понасят. Независимо колко са натурални и пр. Миналата година взех да пия едни за имунната система, от едно хапче щях да върна, толкова ми стана лошо.. Дадох ги на майка ми, дето е на 100 години, изпи си ги като пич, без проблем..
Обаче принципно толкова дълго не ме е държало..

Ако ми искат кръвни изследвания, ще пусна. Ама ако искат да ми пускат сонди в стомаха, ша мъ извиняват..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th March 2012, 15:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ъъъъ ми Нелка, доказва се след като всички хора около теб се натръшкат от същото

По-скоро е от хаповете, които си пила. Отиди на лекар за собствено успокоение.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсстомаха
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:03.