IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1761  
Стар 22nd November 2010, 23:22
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

'Баси. И как да уча, като има два купона- на този, и на горния етаж.
И само чалга.
Ама тези от горния, са по- добри. Всеки момент ще съборят блока.
Чудно ми е само... 'що не се обединят. Че не мога да разбера... какво точно слушам.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #1762  
Стар 22nd November 2010, 23:27
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
'Баси. И как да уча, като има два купона- на този, и на горния етаж.
И само чалга.
Ама тези от горния, са по- добри. Всеки момент ще съборят блока.
Чудно ми е само... 'що не се обединят. Че не мога да разбера... какво точно слушам.
те се състезават всъщност !
Отговори с цитат
  #1763  
Стар 22nd November 2010, 23:34
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
'Баси. И как да уча, като има два купона- на този, и на горния етаж.
И само чалга.
Ама тези от горния, са по- добри. Всеки момент ще съборят блока.
Чудно ми е само... 'що не се обединят. Че не мога да разбера... какво точно слушам.



Явно,че е доста сложно и изнервящо да се живее в общежитие,наскоро и Хинкова се беше оплакала от нещо подобно...сори...
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #1764  
Стар 23rd November 2010, 00:55
Аватара на CrimeBoy
CrimeBoy CrimeBoy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: Между циците ти ..
Мнения: 148
По подразбиране

^ майна тва е Ким Кардашиян ,Уникална е .. ПОКЛОН за аватара


Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
никога няма да живея на общежитие ! Заклевам се !
Снощи реших да остана да спя там, защото нямаше никой в моята квартира, пък аз сама не ме свърта.
И ... над нас правят чалга парти, до нас правят секс, по коридора минаха 1001 пъти мадами на високи токове, от другия блок решиха да правят на инат на чалга партито. Любимия каза "аз съм свикнал" обърна се и захърка даже... умрях си.
като се навих да заспя, сънувах пък че съм на война, заради тея звуци
описваш ми рааая момиче
__________________
I Love Drugs & Bad Girls ..
Отговори с цитат
  #1765  
Стар 23rd November 2010, 01:07
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
oд какъв етнос е?
баскетболен
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #1766  
Стар 23rd November 2010, 05:03
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady

Една приятелка искаше да следва магистратура по изобразително изкуство във Финландия и ме питаше дали студентите успяват да рисуват в истински естествени цветове. Разглеждала е творби на художници от Скандинавския регион, и каза че всички изглеждали със супер странни цветове, харесват и но не били толкова естествени. Понякога се чудя как хората оцеляват тук по 30-40 години. Красиво е, но е депресиращо през зимата...
Нали знаеш че в Скандинавските страни са едни на първите места по самоубийства.Но аз се чувствам много добре в Норвегия и то точно зимата,незнам защо.И бели нощи съм преживявала в Мире и какво ли не,но си ми харесва.Искам там да остана за постоянно и мисля,че ще постигна целта си,въпреки,че живота е много скучен и се чувстваш самотен.Надявам се все пак да не се алкохолизирам/за сега не пия/.
Отговори с цитат
  #1767  
Стар 23rd November 2010, 05:13
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

трябва пак да бодувам до 06,30ч.,за да си закарам детето на даскало.
Така е който бачка нощно време,така му се пада
Отговори с цитат
  #1768  
Стар 23rd November 2010, 16:51
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady

Една приятелка искаше да следва магистратура по изобразително изкуство във Финландия и ме питаше дали студентите успяват да рисуват в истински естествени цветове. Разглеждала е творби на художници от Скандинавския регион, и каза че всички изглеждали със супер странни цветове, харесват и но не били толкова естествени. Понякога се чудя как хората оцеляват тук по 30-40 години. Красиво е, но е депресиращо през зимата...
Нали знаеш че в Скандинавските страни са едни на първите места по самоубийства.Но аз се чувствам много добре в Норвегия и то точно зимата,незнам защо.И бели нощи съм преживявала в Мире и какво ли не,но си ми харесва.Искам там да остана за постоянно и мисля,че ще постигна целта си,въпреки,че живота е много скучен и се чувстваш самотен.Надявам се все пак да не се алкохолизирам/за сега не пия/.
Аз предпочитам лятото. Белите нощи не ме бъркат много, пускам пердетата. харесва ми че не е такава жега както в България, а дори и да стане 25-26 градуса не се усеща такъв тежък въздух.
Аз пък четох една статия че най щастливите хора в Европа били от скандинавските страни. Сигурно защото системата им е уредена, не заради климата

Мъжа ми е финландец но не пие друго освен ciders и ми е много странно хаха. Всички останали финландци които познавам, и мъже и жени, доста си се алкохолизират но само уикендите. Всяко излизане навън е свързано с алкохолизиране, като се започне от домашна обстановка и после се пренася в бара

И успех в Норвегия! Щом ти харесва и се стремиш натам, ще успееш! Добър избор са скандинавските страни... въпреки че очаквам вече да се пенсионираме и да заминаваме за Доминиканската република с мъжа, даже сме си харесали къщичка там.
Отговори с цитат
  #1769  
Стар 23rd November 2010, 18:55
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady

че най щастливите хора в Европа били от скандинавските страни. Сигурно защото системата им е уредена, не заради климата

Мъжа ми е финландец но не пие друго освен ciders и ми е много странно хаха. Всички останали финландци които познавам, и мъже и жени, доста си се алкохолизират но само уикендите. Всяко излизане навън е свързано с алкохолизиране, като се започне от домашна обстановка и после се пренася в бара

въпреки че очаквам вече да се пенсионираме и да заминаваме за Доминиканската република с мъжа, даже сме си харесали къщичка там.
Определено е заради това,да не говорим,че Норвегия с този петрол,са най-уредени
Да и в Норвегия са така,до като не паднат на дансинга,не спират да поркат,ама като се напият и какви приказливи стават,в паузите ,не можем да се отървем от тях,до като пушим навън.
На колко си г. ,та искаш да се пенсионирате,що не идете на ГРан -канария,много скандинавжи има там,даже наши БГ.,които са си вече шведи.И там си е топлично
Отговори с цитат
  #1770  
Стар 23rd November 2010, 19:06
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А, ние имаме още 30 год. до пенсиониране (поне) така че... всичко което си говорим за след толкова време е ала бала

Свекъра вече се премести в Испания на топличко и ни праща картички от там.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:05.