IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 9th June 2006, 18:13
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране д

защо един нос , и по точно латер. хрущяли не омекват 1 год. след операциъата ,.Какво става с мен.Или какво е направил този Сердев.Докторите се учудиха и ми казаха че не могат да оперират.Евстатиев има ли опит с реконструкции и присаждане на кост( хрущял)
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #52  
Стар 9th June 2006, 22:27
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

да добавя към постинга на Чуждата-избягвайте известно време след интервенцията горещата вода-разширяват се кръвносните съдове!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 10th June 2006, 08:34
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране f

при мен пак , носа се отдуваше и спадаше когато си взема топъл душ.Явно кръвообращението става по усилено.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10th June 2006, 15:00
divine divine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 19
По подразбиране

такааааааа, дойде дългоочакваният момент и аз отново сядам пред компютъра и макар с кърпичка в ръка, заради кръвта, вече си имам нов нос Операцията ми беше вчера във Вита, днес се завърнах вкъщи. Засега всичко върви по план, единствено ме притеснява фактът, че ноздрите ми са много широки, но предполагам, че след като спадне огромния отток и те ще се смалят, а и имам плаки в носа. операцията определено не беше най-приятното нещо, което ми се беше случвало, но всички са толкова мили и учтиви, че се чувствах максимално добре. Даже си имах стая с телевизор и климатик 8) Няма да описвам неприятните изживявания, затова само доброто... Ами въпреки оттока и кръвта, носа ми вече си личи че има правилна форма Все още не мога да дишам през него и сега както си пиша постоянно ми се стича кръв, но поне най-страшното мина.... Искам да благодаря на всички за онформацията която дават, защото действително помага, въшреки че при всеки е индивидуално...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 10th June 2006, 18:22
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Честито divine , дано и като ти свалят гипса още повече да се харесаш , но на мен не ми е текло кръв след това а някакъв прозрачен секрет, май при всеки е различно.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 10th June 2006, 19:21
divine divine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 19
По подразбиране

ами аз нямам гипс, само плаки... но да май, при всеки е различно.... а нали няма пак да приличам на прасенце като ми махне плаките и ми спадне носа?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 10th June 2006, 21:59
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

спокойно )) ще си супер, чувам, че бил добър лекар. Честито и от мен
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #58  
Стар 11th June 2006, 18:18
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

да определено е много добър специалист, но не знам какви са тези плаки на мен след като ми махнаха гипса, носът ми беше много подут, а месец та дори и 10дни след това разликата беше огромна когато отоците спаднаха, ще виждаш разлика във формата почти всеки ден, а най-вече сутрин като станеш . Така че не бързай да правиш заключения след като ти свалят превръзките за крайния резултат. А да не говорим, че всички дават 1година докато се оформи крайния резултат.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 11th June 2006, 19:53
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Плаките държат носната преграда, ако е била корегирана, махат се към 14-я ден.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #60  
Стар 11th June 2006, 19:53
divine divine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 19
По подразбиране

и аз не знам защо съм с плаки, защото, изхождайки от всички мнения тук очаквах гипс, но беше само лейкопласт в началото с тампони, и двете махнаха на следващия ден, сега останаха само пластмасите, даже конците им се виждат , как са зашити за изстрадалия ми нос иНаче действително, втори ден е , а носа ми е малко по-стеснен, и вече започвам да усещам плаките доста ясно, просто ми пречат, но предполагам са защото при мен операцията основно беше за формата на преградата, а не на самия нос, гърбицата беше само леко изпилена, тя не беше голяма така или иначе, но оптичният ефект е доста голям. Абе не знам какво е правил, какво е струвал, надявам се да ми хареса А да питам, нормално ли е небцето ми към зъбите само в края да е безчуствено и също така ми се подува горната устна ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:32.