IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th July 2004, 22:13
Mira2
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране tegoloto..!!!

spored tozi indeks za kg az triabva da svalia 10kg za da sum s idealno teglo!! Preporuchvam vi da se posuvetvate s lekar i da popromenite tezi tablici,zatsoto ako niakoi vi poslusha moje seriozno da navredi na zdraveto si. Az sum visoka 168 i teja 64 kg,uveriavam vi che izglejdam perfektno,i ako svalia dori samo 5 a ne preporuchvanite 10kg ste stana kato zatvorik ot kontzlager. Ima edna podrobnost koiato se kazva tejka sredna ili leka kostna masa,koiato dava dosta golemi razliki v idealnite kg za razlichnite hora.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th July 2004, 18:39
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Калкулатор

Разбира се, че този калкулатор не може да се съобрази с индивидуалноста на всеки отделен човек. това което казваш е вярно- костната система може да доведе до разлики в теглото, при някои случаи и мозъчната система води до различно тегло(особенно при мен )
Този калкулатор е за да се определи средното ниво- гледаш какво е средното ниво и си казваш- ето това е принципното, аз съм еди къде си от него....
Пък и тук говорим за вкусове- колегата на съседният компютър харесва закръглени мадами, аз към момиче над 55 кг не мога да изпитам първично, подсезнателно сексуално влечение ,ако говорим само за визията де( горко ми)
Но честно казано има и друго- независимо от вкусовете, когато си по-лек някак си летиш, по свободен се чустваш, по енергичен си... говоря от личен опит-варирал съм в 15 кг за 6 месеца
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th July 2004, 09:38
Marina
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Идеалното тегло за вас е: 46кг.

За постигане на идеалните килограми трябва да свалите 15 кг.
----
Вашият ИТТ е: 21

Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално.

koe ot dvete da gledam???
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th October 2004, 20:43
Run^to^you
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Towa e strogo indiwidulano. Estestweno, 4e ne moje da se kaje s to4nost kolko trqbwa da teji daden 4owek, kogato e edisi kolko wisok. Az naprimer sum wisoka 170sm, teja 57kg. i wupreki 4e po nqkakwi si standarti sum s normalno teglo, az opredeleno ne sum, w smisul imam da otslabwam dosta w bedrata i hansha. Taka 4e ne go wzimaite tolkowa prisurce!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th October 2004, 09:41
kittiee kittiee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2004
Мнения: 16
По подразбиране

Естествено, че не можеш да се съобразяваме с някакви унифицирани мерки. Всеки човек има индивидуални потребности и особености - по-едрите кости очевидно са способни да носят повече тегло.
Аз не мога да издържам гледката на момиче, високо 1.75-1.80, което се носи като някаква строшена балерина по улиците и прилича на изсъхнал призрак, защото тежи 45-50 килограма.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th February 2005, 23:33
elli elli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до elli
По подразбиране

Мила Мира... аз съм 168 см и съм 50 кг. Но ще се почувствам много по добре когато стана 47 - 48. И съвсем не изглеждам като каторжник. : ))) Напротив, много секси съм си. : )))))
__________________
Здрав дух в здраво тяло. : ))
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th February 2005, 01:12
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elli
Напротив, много секси съм си. : )))))
И по-важното- скромна!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th February 2005, 09:21
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

На мен ми излезе,че трябва да кача 7 килограма,доволна съм от този калкулатор,въпреки че малко преувеличава
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th February 2005, 11:02
elli elli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до elli
По подразбиране

Току що и аз си сметнах идеалното тегло... въпреки че обикновено ми казва че трябва да съм над 55 кг и много не му вярвам, най-добре се чувствам под 50.... и сега така ми каза - 55. А BMI-то ми е под нормата - 19. : )))
Напротив, скромна съм. Но нали знаеш, когато ти повтарят постоянно нещо в един момент започваш да вярваш в него. Ако ми повтаряха, че съм грозна, вероятно сега щях да го вярвам и да съм пълна комплексарка. : )))))))))))
__________________
Здрав дух в здраво тяло. : ))
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st March 2005, 08:46
Xpucmo Xpucmo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Sofia
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до Xpucmo Изпратете съобщение чрез MSN до Xpucmo Изпратете съобщение чрез Yahoo до Xpucmo
По подразбиране

А аз какво да кажа като ми излезе че трябва да сваля 30 кг.
__________________
You want Gmail invite?
Someone's trying to sell Gmail invitations!
It's like selling air for breathing!
I've got 100 invites, and you need just e-mail me,
and I'll give you one!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: tegoloto
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:33.