IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th June 2008, 14:30
laralake laralake не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране Финанасии

Момичета, следя този сайт от няколко месеца и съм Ви много благодарна за всичко което научих.От години живея в чужбина и каквото и да правя или работя, все не мога да се видя със спестени пари за пластична опеарация. Въпреки, че заплатите тук са по-високи, животът е много по-скъп тук.
Просто се очудвам, че толкова много Българки са могли да си позволят подобни операции. Радвам се вас и Ви моля за малко инфо?
Ако, нямате нищо против-кажете, от къде и как намерихте парите?
Искам да изтегля кредит от Българска банка, но туйкато работя в чужбина, нямам декларирани доходи в България, но мога да изплашатм вноските по-ипотеката от наеми, които получавам.
От всичко което изчетох в сайт се спрях на Др. Антон Тонев.Дали е правиленият избор? Махсимум мога стои в България 4 седмици-дали това време е досттучно-съмнявам се?!

Поздрави
Лара
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th June 2008, 14:53
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Лара, има хирурзи, които сами предлагат да извършват операции на кредит. За Тонев знам, че отскоро го прави, но нямам повече инфо. Най-добре звънни и питай А щом ще си само за месец тук, предполагам че трябва по-отрано да си резервираш дата за операция, защото доколкото знам графиците на хирурзите са заети за месеци напред. Успех ти пожелавам!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th June 2008, 15:36
laralake laralake не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране Финансии

Joliy,

Много благодаря за бързият отговор.
Точно в момента търсех координатите на различни клиники/доктори, но сървърут тук се зартуднява с отварянето на български сaiтове.
Моля пуснете уеб сайтове, е-мейл адреси и телефони на Др. Тонев?
Разбира се, че ще се направя проучване на всичко преди да се реша на операция. Не съм се свързала с никoй още, защото нямам парите в кeш, но може би има и други варианти за финансиране, както ти ми посочи.

Лара
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th June 2008, 16:39
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране Re: Финанасии

Цитирай:
Първоначално написано от laralake
Момичета, следя този сайт от няколко месеца и съм Ви много благодарна за всичко което научих.От години живея в чужбина и каквото и да правя или работя, все не мога да се видя със спестени пари за пластична опеарация. Въпреки, че заплатите тук са по-високи, животът е много по-скъп тук.
Просто се очудвам, че толкова много Българки са могли да си позволят подобни операции. Радвам се вас и Ви моля за малко инфо?
Ако, нямате нищо против-кажете, от къде и как намерихте парите?
Искам да изтегля кредит от Българска банка, но туйкато работя в чужбина, нямам декларирани доходи в България, но мога да изплашатм вноските по-ипотеката от наеми, които получавам.
От всичко което изчетох в сайт се спрях на Др. Антон Тонев.Дали е правиленият избор? Махсимум мога стои в България 4 седмици-дали това време е досттучно-съмнявам се?!



Мила а защо не изтеглиш кредит в страната където си, или неможе?
Няма ли да ти е по лесно, да си вземеш и да си изплащаш кредит там където живееш в момента?
А и си мисля , че ако наистина ама наистина искаш дадено нещо, като в случаят - операция, то ще се стискаш и ще пестиш, аз поне така бих направила!
Желая ти късмет и всичко най-хубаво!


Поздрави
Лара
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th June 2008, 16:40
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране Re: Финанасии

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от laralake
Момичета, следя този сайт от няколко месеца и съм Ви много благодарна за всичко което научих.От години живея в чужбина и каквото и да правя или работя, все не мога да се видя със спестени пари за пластична опеарация. Въпреки, че заплатите тук са по-високи, животът е много по-скъп тук.
Просто се очудвам, че толкова много Българки са могли да си позволят подобни операции. Радвам се вас и Ви моля за малко инфо?
Ако, нямате нищо против-кажете, от къде и как намерихте парите?
Искам да изтегля кредит от Българска банка, но туйкато работя в чужбина, нямам декларирани доходи в България, но мога да изплашатм вноските по-ипотеката от наеми, които получавам.
От всичко което изчетох в сайт се спрях на Др. Антон Тонев.Дали е правиленият избор? Махсимум мога стои в България 4 седмици-дали това време е досттучно-съмнявам се?!



Поздрави
Лара



Мила а защо не изтеглиш кредит в страната където си, или неможе?
Няма ли да ти е по лесно, да си вземеш и да си изплащаш кредит там където живееш в момента?
А и си мисля , че ако наистина ама наистина искаш дадено нещо, като в случаят - операция, то ще се стискаш и ще пестиш, аз поне така бих направила!
Желая ти късмет и всичко най-хубаво!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th June 2008, 21:02
laralake laralake не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране Финансии

Bobeto,

Защото нямам кака да го изплашатм тук-животътт е много по-скъп. Но ти си права, че ако човек много желае нещо, трябва да намери начин да го осъществи. Просто исках да разбера как и другите момичета са намерили начин да платът за операциите си(ако някои иска да сподели)

Лара
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th June 2008, 21:28
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране Re: Финансии

Цитирай:
Първоначално написано от laralake
Bobeto,

Защото нямам кака да го изплашатм тук-животътт е много по-скъп. Но ти си права, че ако човек много желае нещо, трябва да намери начин да го осъществи. Просто исках да разбера как и другите момичета са намерили начин да платът за операциите си(ако някои иска да сподели)

Лара

Късмет ти желая и събирай, даже почвай отсега!!!
Че да имаш готини цици!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th June 2008, 09:38
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Ето тук има малко писана по темата за финансирането: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=7608
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th June 2008, 16:50
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране :)

Половината пари за операцията ми са от кредит,просто кандидаствах и ме одобриха ,не са ме питали за какво са ми парите!Сега си плащам вноските сама и не ме питайте как успявам,родителите ми незнят още,никой не ми е помагал с нищо,но много го исках и накрая успях!
Не можеш ли да помолиш някой твой роднина или приятел в БГ да изтегли кредита ,а ти да го плащаш?
Един месец според мен е достаъчно време за въстановяване стига да имаш дата за операцията предварително!Успех!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th June 2008, 18:29
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Най-лошото при пластичните операции е, че предварително никой не знае дали нещата ще станат добре от първи път. И не дай си Боже да трябва да има коригиращи операции - тогава щеш не щеш трябва да повториш упражнението, защото вече си се хванал на хорото и да искаш да се откажеш не можеш, защото нещата вероятно са станали даже още по-лоши в сравнение преди операцията ! Събираш сили и пари за втора - ако и тя не донесе какъвто трябва резултат, следва трета - и т.н.т. И тогава вече нито спестяване, нито заеми ти помагат ! Ставаш заложник на пластичната хирургия Да не дава Господ на никого!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Финанасии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:25.