IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th August 2008, 14:46
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране Re: цени на протезите

Цитирай:
Първоначално написано от Vio
Извинявай, но надали човек, който си брои стотинките ще тръгне да си прави подобна операция. На мен лично проценти не ми пречат, стига да има някаква гаранция, чев всичко ще мине добре. Защото, когато има усложнения, цената излиза в пъти по висока.
Гаранция не може да ти даде никой ,колкото и пари да дадеш
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th August 2008, 15:08
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране Re: цени на протезите

Цитирай:
Първоначално написано от Vio
Цитирай:
Първоначално написано от д-р Христо Шипков
Zdraveiite,

Включвам се преди всичко като лекар а не като търговец на протези. Бих искал да Ви кажа че цената на протезите на запад е доста по ниска и вместо да Ви ги продават с няколко десетки процента надценка по-добре е да си ги купувате направо от западна европа или америка.
Изключение може би правят протезите Cereform които са близки до западните цени.
Аз се опитвам да печеля от моя труд а не от препродажбата но протезите.

с уважение
д-р Христо Шипков MD, PhD
cshipkov@hotmail.com
Извинявай, но надали човек, който си брои стотинките ще тръгне да си прави подобна операция. На мен лично проценти не ми пречат, стига да има някаква гаранция, чев всичко ще мине добре. Защото, когато има усложнения, цената излиза в пъти по висока.
много ларж го раздаваш))
значи тук не е въпросът кой колко пари има и кои процетни му пречат или не, а проблемът е че те правят на глупак и нещо ,което струва 500 евро ти го продават за 2000. егати и процентите,ще ме прощаваш!
е, естествено никой не ни кара насила, и аз ще си ги платя като поп, но това не променя факта,че ме товарят като камила насред пустинята
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th August 2008, 15:09
Vio Vio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Да, бе , мамка му. Остави болки молки и пари, ама при все, че даваш пари и търпиш болки, накрая да не се и харесаш или още по-зле да си развалиш здравето нещо...ето това не мога да понеса
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th August 2008, 15:11
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ПС: тука половината момичета, включително и аз, сме или ще бъдем с бюстове със заеми, така,че силикона отдаван не е привилегия само на мутресите и на богатите. и не ни е все едно да ли шлащаме 500 или 2000 евро за едно и също нещо , с едни и същи гаранции естествено. защото горницата от 1500 само за протезите( отделно цената на самата операция), отишла в джоба на някой хирург, няма да промени по никакъв начин годността на протезата.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th August 2008, 15:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vio
Да, бе , мамка му. Остави болки молки и пари, ама при все, че даваш пари и търпиш болки, накрая да не се и харесаш или още по-зле да си развалиш здравето нещо...ето това не мога да понеса
е тука си много права... и това го мисли всеки, тръгнал по тоя път.включително и аз..но няма нещо без риск, така,че всеки има глава - д а му мисли!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th August 2008, 15:18
Vio Vio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Ами не вярвам от 500 на 2000 да ги вдигат, човекът каза няколко десетки проценти - това е в рамките на няколко стотин евро. Не съм мутреса, но и няма да тегля кредит за бюст. Всеки говори от свое име, разбира се. Все пак, това не са картофи да ходиш на борсата да ги купуваш. Ами ако се прецакаш нещо ? Ами ако губиш правото на реоперация при евентуални промени, или на подмяна? Не казвам, че е хубаво, че им завишават цените, но все пак аз не бих поела риска.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th August 2008, 16:38
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

мисля,че и аз ясно казах,че не бих поела риска. а това че ги завишават много кратно можеш да бъдеш сигурна. едни от най-скъпите протези са не повече от 1200 Е. а цената на такива протези с плюс операция = 9-10 000 лв. според теб колк процентно е завишаването, като се има в предвид,че спиш една нощ там и преко сили за операцията може да се каже,че струва 1500 лв( реално няма и толкова)
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th August 2008, 17:10
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Преди седмици четох едно интервю с д-р Ильо Стоянов, който казваше, че по света пластичната хирургия била САМО ЗА БОГАТИТЕ, НЕ ДОРИ ЗА ГОРНАТА СРЕДНА КЛАСА !!! Само че пластичната операция не е винаги ГЛЕЗОТИЯ /според широко разпространеното мнение/ и нещо и без което може да минеш! За нещастие много хора имат действителен дефект и нужда от операция, а не всеки разполага с неограничени средства, които да хвърли с лека ръка и да каже - От мен да мине! Надценка в пъти не е много редна и морална, особено в страна със стандарт като българския! За когото пластичните операции са каприз и парите му падат от небето разликата между 500 и 2000 евро може и да е нищо, обаче за други / слагам и себе си в тази група /, които сме работещи момичета с нормална заплата тази разлика означава, че ще се лишаваме от нещо друго и то за некратко време !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th August 2008, 17:47
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Моя близка близо 20 години живя в Куба и от нея знам ,че там голям процент от хората могат да си позволят да си направят пластична операция.Същото направи и тя.А като се замислиш Куба е доста бедна държава.Аз лично не виждам логика да слагат такава надценка.При по-голям брой клиенти ще имат по-голяма печалба
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th August 2008, 19:17
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

реди седмици четох едно интервю с д-р Ильо Стоянов, който казваше, че по света пластичната хирургия била САМО ЗА БОГАТИТЕ, НЕ ДОРИ ЗА ГОРНАТА СРЕДНА КЛАСА girl_cry2

Е да де, точно него имах в предвид и още една госпожа,която даже надвишава и неговите цени. точно той за операция с подплънки от 1200 евро взима 5000. Госпожата и до 6 Е стига.

тва е за да работят минимално с бедняци като нас...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ценинапротезите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:07.