IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #951  
Стар 10th March 2010, 00:11
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Аз лично,сама по себе си,нищо не правя,за да се подобри положението в БГ.Затова и си мълча...то всеки знае на приказки...
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #952  
Стар 10th March 2010, 01:17
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrizia
Аз лично,сама по себе си,нищо не правя,за да се подобри положението в БГ.Затова и си мълча...то всеки знае на приказки...
Дааа ....Аз от разстояние наблюдавам . И аз не правя нищо за БГ . Вече .
И си много права Пати - на приказки сме много отракани . Да се чуди човек , като толкова са ни ясни нещата на теория , защо сме зле на практика .
Куче , което лае - не хапе .
Отговори с цитат
  #953  
Стар 10th March 2010, 01:23
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Цитирай:
Първоначално написано от patrizia
Аз лично,сама по себе си,нищо не правя,за да се подобри положението в БГ.Затова и си мълча...то всеки знае на приказки...
Дааа ....Аз от разстояние наблюдавам . И аз не правя нищо за БГ . Вече .
И си много права Пати - на приказки сме много отракани . Да се чуди човек , като толкова са ни ясни нещата на теория , защо сме зле на практика .
Куче , което лае - не хапе .
Да,типичната черта за българите...за съжаление! Всеки плюе,всеки обвинява и е силен на приказки..но делата така и не се реализират.Остават си химера.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #954  
Стар 10th March 2010, 01:43
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LP_
На пръсти се броят хората на ръководни постове (без значение в частния или държавния сектор), които да са се явили на конкурс за дадена длъжност...
Всъщност, те се явяват, но или са единствени кандидати, или пък другите кандидати са само за параван...
След като заемат поста, започват ремонти, техни фирми са изпълнители на съответния проект, започват да се прехвърлят пари, обществените поръчки вървят една след друга и т.н
Всичко е законно, по-горестоящите са уведомени и даже участват под прикритие, точно затова са го назначили съответния човек...
Това е в държавния сектор, навсякъде е едно и също.И така до следващата промяна в управлението, тогава новите изместват старите и всичко започва отначало.
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #955  
Стар 10th March 2010, 05:35
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simone
Зимата очевидно пак ни изненада!!!
Смених 3 транспорта и плувах в 1 метър сняг !!!
Фандъкова да го д*ха!!!
Зимата изненадва почти всички, сняг има не само в Бг. Според мен това си е едно малко природно бедствие срещу което ние хората сме малко или много безсилни. Не знам как се справят със снега в другите държави, но ето ви един пример http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=376547 Понякога просто няма какво да се направи, няма смисъл да се ядосваме за такива неща, които не можем да променим, демек кмета не може да накара снега да спре да вали.А това, че трафика в София по принцип е пренатоварен е друг въпрос... И още един пример, тук при мен в Атланта затварят всички училища и учреждения дори и за един сантиметър сняг.Валя само два пъти тази година(единия път беше много мокър сняг, въобще не натрупа), и два пъти ми затвориха колежа, нямах лекции, за които съм си платила. В същото време на някои колеги не им платих(от платената отпуска) затова че не са дошли на работа, възпрепядствани от снега Понякога и прекалените мерки, не са ни в помощ.Така че, споко, снега създава много неудобства, но няма как...освен да ходим да живеем в Бразилия
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #956  
Стар 10th March 2010, 08:17
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

В Австрия никой не е изнендан от снега- улиците тук са винаги почистени от снега и са сухи- дори когато отстрани има по 1м сняг. По време на снеговалеж се почиства непрекъснато.
Хорато които живеят в планините знаят как да се справят с този проблем
Но в България има и нещо друго: поради недостиг на паркоместа, хорат паркират отстрани на улиците и снегоринът и да иска не може да изчисти. Или ако изчисти ще едини малък коловоз - а снега ще го натрупа отстрани
Отговори с цитат
  #957  
Стар 10th March 2010, 09:09
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
В Австрия никой не е изнендан от снега- улиците тук са винаги почистени от снега и са сухи- дори когато отстрани има по 1м сняг. По време на снеговалеж се почиства непрекъснато.
Хорато които живеят в планините знаят как да се справят с този проблем
Но в България има и нещо друго: поради недостиг на паркоместа, хорат паркират отстрани на улиците и снегоринът и да иска не може да изчисти. Или ако изчисти ще едини малък коловоз - а снега ще го натрупа отстрани
абсолютно

преди неколко дена пътувах по магистралата към инсбрук, валеше на парцали и си трупаше, а платното беше просто мокро

даже видях няколко холандци да карат с летни гуми =))

мноо средства се хвърлят в борба със снега там, направо ми падна шапката

всека селска къща си имаше неква машина за чистене на сняг, вечерта както беше валяло в 9 сутринта бяха изчистени всички улици и тротоари

а пичовете си карат мноо смело ако трябва да съм честен, при такъв сняг такова темпо на каране в бг е невъзможно, тука всеки щеше да бичи с 40, докато там се спазваше ограничението по магистралата от 100 =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #958  
Стар 10th March 2010, 09:15
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

еб@си студа ...напука ми се маникюра
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #959  
Стар 10th March 2010, 09:25
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

ръкавички =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #960  
Стар 10th March 2010, 09:27
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

дразнят ме понеже не мога да си сменям музичката с тях it's complicated
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:32.