IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 9th December 2006, 12:25
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Никой не може да ти даде 100% гаранция, че няма да има усложнения. Ако не ти е наложащо, размисли добре заслужава ли си евентуалните неприятности!
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 30th December 2006, 18:16
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Здравйте!
И аз се интересувам от корекция на ушите. Вече сериозно се замислям да си направя, но незнам при кого да отида. Бихте ли ме посъветвали за добри пластични хирурзи от Варна? Всякаква информация ще ми бъде от полза

П.П. Обаче най-големия ми проблем е че съм непълнолетна и не мога да убедя майка ми за операцията. Тя все ми казва, че имам хубава дълга коса, и ако съм си я държала все пусната, ушите ми нямало да се виждат. Еми тая коса като ми пречи...! Сигурно ме разбирате!
Всъщност съм почти сигурна, че майка ми ще се съгласи за операцията, ако лекарят е квалифициран, и цената не е много висока...
Бихте ли ме посъветвали за някой добър пластичен хирург във Варна?
И как мога да убедя майка ми че съм напълно сериозна в решението си за пластична операция?

Благодаря предварително за помоща!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 30th December 2006, 19:20
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silly
И как мога да убедя майка ми че съм напълно сериозна в решението си за пластична операция?
Щом наистина си готова на това - говори с нея до момента, в който се съгласи.
Кажи й, че си проучила рисковете. Проучи ги наистина и й ги обясни.
Кажи й, че макар, че косата прикрива ушичките ти подсъзнателно постоянно мислиш за това как трябва да бъде косата ти. Че ти е трудно да се отпуснеш така, че искаш да си красива всякак - и вързана, и подстригана късо. Че искаш просто да не мислиш повече за ушите си като за дефект.
Използвай нещо, което тя не харесва в себе си, ако знаеш такова. Ако имаше възможност да го промени и да изживее живота си така, променена, нямаше ли да е по- доволна?
Убеди я, че цената не е висока, че ако трябва ще се лишиш от някои екстри за известно време, че ще си стриктна в указанията на лекарите... Че в ранна възраст е по- добре да се направи операцията...
Изобщо - думи, думи, много думи и в никакъв случай караници и ултиматоми


Между другото - хрущялът на ухото на дъщеря ми е много мек, бе.... Не знам на 6-7 годинки дали ще й стане по- твърд, но за момента като спи си прегъва ушото и спи върху него!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 30th December 2006, 19:41
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

@Aset
Благодаря ти за съвета!
Тя се колебае, но дано да успея да я убедя напълно.
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 5th January 2007, 12:13
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Днес отидох на консултация при Евстатиев и съм се спряла на него за операцията. Още не съм си записала дата но ще е средата на февуари (зависи кога ще ми е изпита и веднага след него).
Трябваше да се похваля
Отговори с цитат
  #106  
Стар 5th January 2007, 19:20
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от selesao
Ами в Пловдив тогава които за по запознати,кой е най-търсения....ако някой има информация да сподели.
Пловдивски лекари - д-р Антон Тонев , д-р Господин Желев , д-р Юрий Анастасов , д-р Асенов , който все го намирах като Асемов . Но кой е най-търсения или най-добрия , не може да се каже . Изненадах се , но май и всичките имат пуснати обяви в " Марица " .
Отговори с цитат
  #107  
Стар 6th January 2007, 06:42
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
Днес отидох на консултация при Евстатиев и съм се спряла на него за операцията. Още не съм си записала дата но ще е средата на февуари (зависи кога ще ми е изпита и веднага след него).
Трябваше да се похваля
Честито ,честито !!! И браво за избора дано си и доволна
Аз понеже също взех да се замислям да си го посетя любимия доктор отново да те питам ,той каква цена ти каза?
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #108  
Стар 9th January 2007, 03:26
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Ми той отказа в началото да ми каже цени за да не ме излъже, а вън пред кабинета си има списаци със цени, той излеза накрая да ме изпрати, погледна, измърмори нещо на барзо и каза че като крайна цена с една вечер престой, операцията 450лв.( или 440лв. не съм сигурна) и още си нещо ще се вържат към 700лв.
ПС: ако не бързаш много накрая може и да си лежим заедно там (стига да прави по 2 операции на ден)
Отговори с цитат
  #109  
Стар 9th January 2007, 20:33
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
Ми той отказа в началото да ми каже цени за да не ме излъже, а вън пред кабинета си има списаци със цени, той излеза накрая да ме изпрати, погледна, измърмори нещо на барзо и каза че като крайна цена с една вечер престой, операцията 450лв.( или 440лв. не съм сигурна) и още си нещо ще се вържат към 700лв.
ПС: ако не бързаш много накрая може и да си лежим заедно там (стига да прави по 2 операции на ден)
Не бъразам То нослето ми още не се е опекло ,ама на мен ми се влиза пак във фурната А прави по 3/4 на ден ...
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #110  
Стар 9th January 2007, 21:08
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Предварително се извинявам за лекото разводняване на темата .
Ти след като си лежала там би трябвало да знаеш стаите които са със собствена (така да се каже) "баня", по единично ли са или са с повече от 1 легло в стая?
ПС: ако искаш ми пиши на личният.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:12.